CENÍK


 

Nabídka a ceník služeb magazínu Best of

Chcete vlastní propagaci či profesní rozhovor na ibestof.cz?

Prostřednictvím profesních rozhovorů přinášíme přehled a osvětu z mnoha oborů. Magazín Best of najdete v elektronické podobě na internetových stránkách www.ibestof.cz,  kde je k nahlédnutí více na 900 profesních profilových rozhovorů. Nové rozhovory publikujeme každý druhý až třetí den. Magazín vznikl v roce 2010. Měsíčně jej čte průměrně 48 tisíc čtenářů. Aktuálně jsme realizovali devět profesních setkání a ples profesního magazínu - pro všechny, s kým publikujeme rozhovory, obchodní a mediální partnery.

Představte tak i Vy svůj obor a dejte široké veřejností, která přichází číst s touhou dozvědět se možnost lépe se orientovat. Získejte jejich pozornost a zájem.

Cílová skupina/čtenáři: Zasahujeme čtenáře všech věkových skupin, středního a vyššího vzdělání, se zájmem o rozšíření vědomostí a o všeobecný přehled v různých profesních odvětvích. Většinou se jich týkají naše rubriky. Jmenovitě: Business, Sport, Věda a výzkum, Divadlo a film, Média a literatura, Řemeslo, Medicína, Veřejná správa, Umění a kultura, Neziskové organizace.

Profesní profilový rozhovor: 

- rozsah cca deset tisíc znaků

- pod rozhovorem v kreditu umístění kontaktních údajů a loga firmy s aktivním odkazem na webové stránky

- můžeme umístit reklamního banner (velikost 230/100) s aktivním odkazem na Váš web po dobu jednoho měsíce na home page magazínu

- portrétové fotografie a ilustrační fotografie k rozhovoru budou dodány klientem z vlastního zdroje

Cena 9. 000,- + DPH

Fotografie:

Podmínka pro realizaci focení je odkoupení nejméně čtyř zhotovených fotografií. 

Cena 1.000,- + DPH.

Samostatné bannery na stránkách magazínu:

od 1 000,- do 2 500,- Kč + DPH / měsíc.

Samostatný PR článek v rubrice

Střípky ze společnosti:

Cena 2.000,- Kč + DPH.

Cena pro objednávku 5-10 PR článků je 1.200,- + DPH za jeden.

 

Účast na profesních setkáních:  

REPORTÁŽE ZE VŠECH SETKÁNÍ A PLESU

VIDEA Z NAŠICH AKCÍ

Kdo jsou hosté: Na profesní setkání jsou zvány osobnosti, se kterými magazín uveřejnil rozhovor, mediální a obchodní partneři. 

Program: Prezentace rozličných profesí, hudebních žánrů a nástrojů, příležitost pro networking, občerstvení, podpora neziskových organizací, mediální propagace.

 

Vkládání komerčních odkazů do diskuzí

Diskuze na serveru ibestof.cz neobsahují doporučení komerčního charakteru, které by mohlo mást uživatele. Z tohoto důvodu budou komentáře obsahující komerční sdělení mazány. V případě jejich umístění může být autorovi účtován poplatek za administrativní úkony spojené s mazáním komentářů až 1tis. Kč za každý komentář.

V případě, že chcete umístit na web ibestof.cz reklamu neváhejte nás kontaktovat.

V případě jakýchkoliv dotazů se na mě neváhejte obrátit.

Michaela Lejsková 

E: michaela@ibestof.cz

T: +420 736 772 718

Michaela Lejsková, foto: Lenka Hatašová