Akademie léčivé výživy zahajuje další ročník studia


akademie léčivé výživy
28.09.2015 20:49 | redakce

Trvalé zdraví, ideální hmotnost, rovnováha v životě, dostatek energie, pocit naplnění, spokojené vztahy…k tomu všemu můžete reálně dojít díky správné stravě. Jak? Naučíte se to během studia na Akademii léčivé výživy v Praze, které zahájilo 19. září 2015.

O tom, že to nejsou jen líbivé reklamní slogany, svědčí živé reference studentů, kteří letos v červnu ukončili pilotní první ročník. Díky správné výživě lze nastartovat pozitivní změny v těle, kterých si všimnete už během 1 – 2 týdnů. Strava je léčivá – pokud víte, jaká je vhodná právě pro vás.

Akademie léčivé výživy (ALV) si klade za cíl vás toto naučit. A protože není jen jedna správná cesta vedoucí k cíli, najdete ve studijním plánu průřez časem ověřenými stravovacími systémy (ajurvéda, makrobiotika, tradiční čínská dietetika), stejně jako informace čerpající z moderních vědeckých studií. Vše poskládáno do uceleného programu, včetně praktických kurzů vaření, kde se studenti naučí používat i méně známé suroviny a upravovat jídlo novým, jednoduchým, přirozeným a chutným způsobem.

Komu je studium určeno? Obor I. „Komplexní vzdělání v oblasti léčivé výživy“ je určen všem, kteří chtějí lépe poznat své tělo a jeho potřeby, převzít zodpovědnost za své zdraví do vlastních rukou a aktivně o něj pečovat. Obor II. „Celostní výživový terapeut“ pak pro ty, kteří chtějí pomáhat na cestě k zářivému zdraví i ostatním. Budoucí celostní terapeuti projdou v rámci studia navíc dvěma intenzivními studijními týdny, ve kterých získají i základní informace z dalších oblastí, které budou pro své praxe potřebovat – např. „Práce s klientem“, „Principy moudrého podnikání“, „Finanční gramotnost netradičně“, … 

Lektorský tým Akademie léčivé výživy tvoří čeští i zahraniční odborníci s dlouholetou praxí ve svých oborech, ale především inspirativní, nedogmatičtí a otevření lidé, které spojuje vidění světa v jeho celistvosti. 

Motivací veškerých aktivit ALV je přání žít ve zdravé společnosti a víra, že jenom zdraví lidé mohou tvořit zdravou společnost!

Více o aktivitách Akademie najdete na: www.akademielecivevyzivy.cz

KomentářeKategorie
Příbuzné články
Petra Černocká jako ambasadorka Vlčích máků v obrazech
Petra Černocká jako ambasadorka Vlčích máků v obrazech

11.11.2020 | Celkem 25 umělců se zapojilo do unikátního projektu Vlčí máky v obrazech a v rekordně krátké ...


Heidi Janků je bez práce, nenaříká, ale pomáhá!
Heidi Janků je bez práce, nenaříká, ale pomáhá!

05.11.2020 | Heidi Janků je jednou ze zpěvaček, která kvůli restritktivním opatřením v souvislosti se současnou ...


Herečka Eva Hrušková vydala Motivační diář 2021 plný úspěšných žen!
Herečka Eva Hrušková vydala Motivační diář 2021 plný úspěšných žen!

04.11.2020 | Představte si, že vám osud dovolí prožít za jediný rok všechna nesplněná přání. Stát se ...


Přihlaste svou technologii do soutěže Digital Promotion 4.0
Přihlaste svou technologii do soutěže Digital Promotion 4.0

30.10.2020 | Ministerstvo průmyslu a obchodu a agentura CzechInvest ve spolupráci s agenturou CzechTrade a s podporou ...


Nový klip Lenky Nové je křehkou náplastí na dnešní dny
Nový klip Lenky Nové je křehkou náplastí na dnešní dny

30.10.2020 | I přes velmi těžké podmínky, které doléhají také na celý kulturní svět, se Lenka Nová rozhodla ...