Anketa Česká máma hledá NOVINKY ROKU 2015


30.06.2015 15:51 | redakce

Anketa Česká máma vyhlásila nominace na NOVINKY ROKU 2015 – zajímavé produkty, služby a projekty pro maminky a děti. Nominace do 10 kategorií probíhají do 10. srpna 2015, vítězové jednotlivých kategorií budou vyhlášeni v rámci veletrhu FORTOYS v říjnu. Provozovatelem ankety Česká máma je společnost Tarsago Media Group.

Nově 10 kategorií volby

Kategorie Novinky roku byla součástí ankety Česká máma od jejího vzniku v roce 2012. Nový kabát pro Novinky roku znamená především volbu v rámci 10 kategorií a zahrnují nejen produkty, ale také služby nebo projekty. Desítka kategorií zahrnuje novinky pro nastávající maminky, pro novorozence, pro spokojené bříško, pro hravé děti, pro péči o dítě, pro rozvoj dětí, pro cestování s dětmi, služby pro maminky a služby pro děti, poslední kategorie je volná.

Inspirace pro maminky a pozitivní medializace pro firmy

Cílem ankety NOVINKY ROKU 2015 je přinášet maminkám inspirace na zajímavé produkty, služby či projekty, které jsou na českém trhu k dispozici.  Pro firmy je vítězství v anketě Novinky roku také součástí pozitivní medializace.

„Zájem maminek o inspirativní novinky rozhodl o tom, že Novinky roku vyčleníme jako samostatnou anketu. Chceme poukazovat na zajímavé produkty, ale také služby a projekty, které pro maminky a děti vznikají a mnohdy jsou i v režii šikovných maminek. Česká máma chce zkrátka inspirovat českou mámu,“ říká Jitka Skalická, brand managerka ankety Česká máma.

Porotu tvoří zástupci České asociace pro aktivní rozvoj dětí (CAPARD) a další osobnosti, které se projekty pro rodiče a děti aktivně zabývají: MUDr. Zuzana Ludvíková (CAPARD), Mgr. Ivana Vlková (CAPARD), Ing. Martin Chalupský (CAPARD), Ing. Radek Wolf (MY DĚTEM), Ing. Miriam Janýšková (QIIDO), Eva Vašková Čejková (ŽENY s.r.o.), Ricky Goodman (EQCEE Tarsago) a Ing. Jitka Skalická (anketa Česká máma). 

Nominovat lze až do 10. srpna 2015 prostřednictvím webového formuláře na adrese:

http://ceskamama.cz/novinky-roku/nominace-na-novinky-roku/ 

Na Novinky roku naváže v září a říjnu 4. ročník ankety Česká máma o nejoblíbenější značky a produkty pro malé děti. Vítěze ve 20 kategoriích zvolí v internetové anketě české maminky.

Anketa Česká máma hledá NOVINKY ROKU 2015

 

Vítězné NOVINKY ROKU v předchozích letech:

Rok 2014

Odsávačka na baterie LIVINGLAB

Vzdělávací hry LIPA Learning

Chytrý písek 

Rok 2013

DM přesnídávka v tubě 

Rok 2012

Mimi První postýlka 

Pro více informací kontaktujte:

Ing. Jitka Skalická, anketa Česká máma & Novinky roku

Tarsago Česká republika, Danube House, Karolinská 650/1, 186 00, Praha 8,  tel.: 777 33 42 77, e-mail: jitka.skalicka@tarsago.com

O anketě Česká máma

Anketa Česká máma hledá nejoblíbenější značky a produkty pro malé děti. O výsledcích ankety rozhoduje hlasování maminek (rodičů) na internetu, které probíhá vždy v září a říjnu daného roku. Česká máma přináší maminkám na webu www.ceskamama.cz informace v přehledných infografikách. Více informací o projektu a hlasování naleznete na www.ceskamama.cz a na Facebooku Česká máma.

O společnosti Tarsago Media Group

Mezinárodní společnost působící na trhu České republiky, Slovenska, Polska, Maďarska a Rumunska. Specializuje se na vydavatelství a zásilkový obchod, vytváření tištěného i online obsahu, správě databází a telemarketingu. Tarsago je lídrem v oblasti direct marketingu na všech trzích, na kterých působí. Mezi klíčové značky společnosti na českém trhu patří Receptář (ireceptar.cz), RD Magazine, Česká máma a Milvai.

Mediálními partnery ankety Česká máma jsou: www.odmaminky.cz, www.ententyky.czwww.strollering.cz, www.fortoys.cz a www.ostrovobjevu.cz.

Anketa Česká máma hledá NOVINKY ROKU 2015

KomentářeKategorie
Příbuzné články
Pět důvodů, proč při dlouhodobé práci z domova nejsme výkonní
Pět důvodů, proč při dlouhodobé práci z domova nejsme výkonní

26.05.2020 | Jak produktivně spolupracovat, když nejste spolu? To je otázka, kterou teď řeší mnoho vedoucích ...


Profese v první linii – nejen zdravotníci, ale i zámečníci nebo ostraha
Profese v první linii – nejen zdravotníci, ale i zámečníci nebo ostraha

08.04.2020 | Současná situace mnoha lidem převrací život, řada z nich doma hledá, čím by se zaměstnali, ...


Proti koronaviru bojují v nemocnicích i roboty
Proti koronaviru bojují v nemocnicích i roboty

06.04.2020 | Kolaborativní robot dokáže spolehlivě a bezpečně sterilizovat místnosti, ve kterých se nachází ...


Přenáší se na bankovkách COVID-19? Podle WHO ne.
Přenáší se na bankovkách COVID-19? Podle WHO ne.

06.04.2020 | Panika z koronaviru se dotkla téměř všech aspektů našich každodenních životů - od změny pracovního ...


Homeoffice může být pro mnoho firem časovanou bezpečnostní bombou
Homeoffice může být pro mnoho firem časovanou bezpečnostní bombou

06.04.2020 | České firmy jsou dnes silně konfrontovány se situací, na níž neměly čas se připravit. Homeoffice ...