Caresse průkopníkem správné volby spodního prádla


Helas
25.11.2016 10:31 | redakce

České ženy se díky osvětě dam z Caresse už pomalu učí nosit správnou velikost podprsenky. Nyní přišel čas vyladit topy. A opět byl u toho Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club.

Caresse se spojilo s návrhářkou Janou a vznikla služba Top na přání. Bylo jen přirozené, že se odbornice na prsa spojí s talentovanou návrhářkou a spolu rozvinou širokou (a především barevnou) paletu možností, jak obohatit šatník českých žen.

„Móda je hra s barvami, tvary, mírami. Řadě našich zákaznic konfekční topy buď plandají v pase, nebo jsou malé přes prsa. Pro Top na přání jsme navrhly střih takový, že nabídne přiléhavý pas i dostatek místa pro poprsí. Navíc si můžete vybrat barvu, výstřih a třeba i délku rukávů,“ říká Klára Doubková, která stejně jako na minulém setkání přivítala členky dámského klubu ve svém království podprsenek.

Helas

Tentokrát byly k vyzkoušení i zmíněné topy, avšak cestu k tomu nejlepšímu už musí každá zákaznice vykonat sama – jakmile je totiž žena s návrhem svého budoucího topu spokojena, ušijí top přesně podle něj. Vznikne tak ryze osobní, individuální kousek, který má navíc tu úžasnou vlastnost, že skvěle padne.

Dámy měly navíc na setkání opět příležitosti využít služeb profesionálního brafittingu, což je hledání vhodné velikosti, tvaru a materiálu podprsenky. Dnes už opravdu může každá z nás nosit tu správnou velikost.

Helas

Kde se setkává šmrnc první republiky se světem moderních technologií a energických ženských osobností? Dámský klub Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club již 17 let podporuje, inspiruje a sdružuje ženy s aktivním přístupem k životu. Klubová setkání přinášejí vždy odbornou a společenskou část, tudíž spojují zábavu i rozvoj – a to vše v tom nejpříjemnějším, vstřícném a inspirujícím prostředí. S členkami se potkávají známé osobnosti českého společenského života i odborníci ze všech myslitelných oborů, které mohou zajímat všestrannou a aktivní ženu, ať už její věk začíná dvojkou, nebo osmičkou. Dámský klub uspořádal již přes 250 společenských večerů, komorních setkání a odborných prezentací, na kterých ženy získávají mnoho nových osobních a obchodních kontaktů, ale také nová blízká přátelství.

www.helas-ladies-club.cz

Helas
Helas

KomentářeKategorie
Příbuzné články
Léto Petry Janů bude tak trochu v monterkách
Léto Petry Janů bude tak trochu v monterkách

02.07.2019 | Petra Janů během roku objíždí republiku, absolvuje desítky koncertů, vystoupení a alespoň v létě ...


Léto v Prazdroji 2019 slibuje víc než filmy a hudbu
Léto v Prazdroji 2019 slibuje víc než filmy a hudbu

28.06.2019 | Letošní pivovarské léto potrvá od 4. července až do konce srpna a nabídne všechno, co patří ...


Klienti mobilních operátorů v ČR loni přenesli celkem 368 peabytů
Klienti mobilních operátorů v ČR loni přenesli celkem 368 peabytů

28.06.2019 | Zhruba 330 terabytů denně představuje denní dávku dat, které odbaví největší datacentrum v České ...


5 tipů, jak dobře napsat pracovní inzerát
5 tipů, jak dobře napsat pracovní inzerát

16.06.2019 | Počet osob bez práce je v České republice nejnižší za posledních dvacet dva let. Máme dokonce ...


Polovina zaměstnanců má úraz do dvou let od nástupu do nové práce
Polovina zaměstnanců má úraz do dvou let od nástupu do nové práce

16.06.2019 | Skoro každý třetí den se v Česku stane smrtelný pracovní úraz. Denně se v zaměstnání zraní ...