Caresse průkopníkem správné volby spodního prádla


Helas
25.11.2016 10:31 | redakce

České ženy se díky osvětě dam z Caresse už pomalu učí nosit správnou velikost podprsenky. Nyní přišel čas vyladit topy. A opět byl u toho Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club.

Caresse se spojilo s návrhářkou Janou a vznikla služba Top na přání. Bylo jen přirozené, že se odbornice na prsa spojí s talentovanou návrhářkou a spolu rozvinou širokou (a především barevnou) paletu možností, jak obohatit šatník českých žen.

„Móda je hra s barvami, tvary, mírami. Řadě našich zákaznic konfekční topy buď plandají v pase, nebo jsou malé přes prsa. Pro Top na přání jsme navrhly střih takový, že nabídne přiléhavý pas i dostatek místa pro poprsí. Navíc si můžete vybrat barvu, výstřih a třeba i délku rukávů,“ říká Klára Doubková, která stejně jako na minulém setkání přivítala členky dámského klubu ve svém království podprsenek.

Helas

Tentokrát byly k vyzkoušení i zmíněné topy, avšak cestu k tomu nejlepšímu už musí každá zákaznice vykonat sama – jakmile je totiž žena s návrhem svého budoucího topu spokojena, ušijí top přesně podle něj. Vznikne tak ryze osobní, individuální kousek, který má navíc tu úžasnou vlastnost, že skvěle padne.

Dámy měly navíc na setkání opět příležitosti využít služeb profesionálního brafittingu, což je hledání vhodné velikosti, tvaru a materiálu podprsenky. Dnes už opravdu může každá z nás nosit tu správnou velikost.

Helas

Kde se setkává šmrnc první republiky se světem moderních technologií a energických ženských osobností? Dámský klub Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club již 17 let podporuje, inspiruje a sdružuje ženy s aktivním přístupem k životu. Klubová setkání přinášejí vždy odbornou a společenskou část, tudíž spojují zábavu i rozvoj – a to vše v tom nejpříjemnějším, vstřícném a inspirujícím prostředí. S členkami se potkávají známé osobnosti českého společenského života i odborníci ze všech myslitelných oborů, které mohou zajímat všestrannou a aktivní ženu, ať už její věk začíná dvojkou, nebo osmičkou. Dámský klub uspořádal již přes 250 společenských večerů, komorních setkání a odborných prezentací, na kterých ženy získávají mnoho nových osobních a obchodních kontaktů, ale také nová blízká přátelství.

www.helas-ladies-club.cz

Helas
Helas

KomentářeKategorie
Příbuzné články
Petra Černocká jako ambasadorka Vlčích máků v obrazech
Petra Černocká jako ambasadorka Vlčích máků v obrazech

11.11.2020 | Celkem 25 umělců se zapojilo do unikátního projektu Vlčí máky v obrazech a v rekordně krátké ...


Heidi Janků je bez práce, nenaříká, ale pomáhá!
Heidi Janků je bez práce, nenaříká, ale pomáhá!

05.11.2020 | Heidi Janků je jednou ze zpěvaček, která kvůli restritktivním opatřením v souvislosti se současnou ...


Herečka Eva Hrušková vydala Motivační diář 2021 plný úspěšných žen!
Herečka Eva Hrušková vydala Motivační diář 2021 plný úspěšných žen!

04.11.2020 | Představte si, že vám osud dovolí prožít za jediný rok všechna nesplněná přání. Stát se ...


Přihlaste svou technologii do soutěže Digital Promotion 4.0
Přihlaste svou technologii do soutěže Digital Promotion 4.0

30.10.2020 | Ministerstvo průmyslu a obchodu a agentura CzechInvest ve spolupráci s agenturou CzechTrade a s podporou ...


Nový klip Lenky Nové je křehkou náplastí na dnešní dny
Nový klip Lenky Nové je křehkou náplastí na dnešní dny

30.10.2020 | I přes velmi těžké podmínky, které doléhají také na celý kulturní svět, se Lenka Nová rozhodla ...