CBRE nově jmenovalo nejvyšší vedení společnosti


CBRE
26.01.2016 10:07 | redakce

CBRE, světový lídr v sektoru komerčních realitních služeb, jmenovalo nejvyšší vedení společnosti. Působí v něm Richard Curran (generální ředitel), Clare Sheils (vedoucí oddělení oceňování CEE), Bert Hesselink (Business Development Director) a Pavel Klimeš (Senior Director Asset Services).

 

„Díky úspěšným akvizicím společností EMCM a Impact Corti se byznys naší společnosti v průběhu posledních pěti let rapidně změnil. V důsledku těchto akvizic nyní česká pobočka CBRE zaměstnává téměř 400 zaměstnanců. Cílem nového managementu je zajistit, aby služby poskytované naší společností překročily očekávání našich klientů, zdokonalení business developmentu a také podpora a rozvoj klíčových zaměstnanců. Jsem přesvědčen, že nové vedení společnosti udrží i nadále CBRE na vrcholu tohoto rychle se rozvíjejícího trhu s nemovitostmi a zajistí, že se ještě více vzdálíme naší konkurenci,“ říká Richard Curran, generální ředitel společnosti CBRE.

Curran Richard

Curran Richard

Richard Curran je generálním ředitelem CBRE Česká republika s více než 18 letými zkušenostmi na českém trhu komerčních nemovitostí. Do české pobočky společnosti CBRE nastoupil v roce 2004 a od roku 2008 jí vede v pozici generálního ředitele. Od této chvíle  se společnost rozrostla z 35 zaměstnanců na téměř 400. Richard se nyní zaměřuje zejména na kapitálové trhy. Poskytuje poradenství v oblasti investic, developmentu a pronájmů celé řadě klientů CBRE, v první řadě společnostem Skanska, AIG Lincoln, Morgan Stanley, DEKA, Invesco, VIG a FINEP. Richard se podílel na přelomových transakcích jakými byly například akvizice průmyslového portfolia jménem společností TPG / P3 od Tristan Capital a největší akvizice jednotlivého aktiva ve regionu střední a východní Evropy, nákupního centra Palladium v Praze.

Sheils Clare

Sheils Clare

Clare Sheils je vedoucí oddělení oceňování české pobočky CBRE a řídí také aktivity  dalších 13 zemí regionu střední a východní Evropy.  Clare zahájila svou profesní kariéru jako certifikovaný znalec v oblasti realit ve Velké Británii a má přes dvanáct let zkušeností s oceňováním všech typů aktiv pro řadu českých i mezinárodních společností. Od svého nástupu do CBRE v roce 2013, se jako vedoucí oddělení oceňování zaměřila na business development a za poslední tři roky zdvojnásobila tržby svého oddělení. Krom jejích zkušeností s oceňováním nemovitostí je její profesní kariéra spjata i s přednáškami o základech a vývoji trhu nemovitostí pro řadu mezinárodních institucí.

Hesselink Bert

Hesselink Bert

Bert Hesselink zastává v CBRE pozici Business Development Director. Má více než patnáctiletou praxi v oblasti komerčních realit v České republice a Holandsku. Bert je zodpovědný za optimalizaci platformy pro poskytování integrovaných služeb, která pomáhá klientům CBRE transformovat své nemovitosti v konkurenční výhodu a podporu pro hlavní účel jejich podnikání. Bert Hesselink zastával v rámci CBRE různé pozice, a to Operations Director, Head of Office Agency a Head of Industrial Agency. Bert zahájil svou kariéru jako Office Agent v nizozemské pobočce CBRE v Amsterdamu. Kromě pozice v CBRE je Bert Hesselink i předsedou realitního výboru  Americké obchodní komory.

Pavel Klimeš

Pavel Klimeš

Pavel Klimeš působí v CBRE na pozici Senior Director Asset Services. Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze a má více než 30letou praxi na trhu s nemovitostmi. V průběhu 16 let svého působení v CBRE (dříve EMCM) Pavel vybudoval firmě skvělou pozici na trhu.  Od roku 2000 byl Pavel zodpovědný za provozní služby společnosti EMCM v České republice a na Slovensku a v roce 2007 byl jmenován výkonným ředitelem. Pavel byl zodpovědný za správu a provoz všech projektů v portfoliu společnosti, ale zvláště se zaměřoval na problematické projekty v České republice, na Slovensku a v Polsku. V roce 2011 provedlo CBRE akvizici společnost EMCM. Od té doby se Pavel věnuje pouze České republice, kde je zodpovědný za správu maloobchodních nemovitostí. Od roku 2015 je též zodpovědný za správu kancelářských a logistických nemovitostí (celkové portfolio zahrnuje téměř 170 nemovitostí o rozloze 1,1 mil. m2).

 

O CBRE

CBRE Group, společnost figurující na žebříčku Fortune 500 a indexu S&P 500 se sídlem v Los Angeles, je světovou vedoucí společností v oblasti realitních služeb a investic (z hlediska výnosů za rok 2014). S přibližně 52 000 zaměstnanci slouží majitelům nemovitostí, investorům a nájemníkům prostřednictvím více než 370 poboček po celém světě. Společnost CBRE poskytuje strategické poradenství a realizaci prodeje a pronájmu všech typů nemovitostí, služby pro firmy, správu nemovitostí, oceňování nemovitostí, developerské služby, správu investic a výzkum. V České republice pracuje pro CBRE téměř 400 zaměstnanců. V České republice CBRE spravuje téměř 200 objektů komerčních budov o celkové rozloze téměř 1,2 mil. m2. Pro více informací navštivte internetové stránky společnosti na www.cbre.cz.

 

Pavel Klimeš
Hesselink Bert
Curran Richard
Sheils Clare

KomentářeKategorie
Příbuzné články
Oslovení firmy s poptávkou práce je účinnější než inzerát
Oslovení firmy s poptávkou práce je účinnější než inzerát

18.09.2020 | V srpnu evidovaly úřady práce 279 078 uchazečů o zaměstnání. V meziročním srovnání jejich ...


Sparta otevírá novou fanzónu na střeše Galerie Harfa
Sparta otevírá novou fanzónu na střeše Galerie Harfa

18.09.2020 | Sparta ve spolupráci s Galerií Harfa přináší všem fanouškům unikátní zážitek! Po celou sezónu ...


Potřebujeme prodávat, abychom mohli pomáhat
Potřebujeme prodávat, abychom mohli pomáhat

18.09.2020 | Téma pomoci nemocným je v současné době žhavější než jindy. Pro mnohé z nás to je to poprvé, ...


72 procent zaměstnanců vnímá větší důraz na hygienu, ostatní nevidí rozdíly
72 procent zaměstnanců vnímá větší důraz na hygienu, ostatní nevidí rozdíly

27.07.2020 | Společnost Kärcher realizovala v polovině července průzkum mezi 2000 zaměstnanci různých typů ...


Asociace předních vzdělávacích firem (LLPA) získala významné ocenění
Asociace předních vzdělávacích firem (LLPA) získala významné ocenění

27.07.2020 | Asociace LLPA (Leading Learning Partners Association), která sdružuje 32 významných školicích středisek ...