Celní záležitosti mohou firmy řešit s Gerlechem již čtvrt století


gerlach
10.10.2016 14:44 | redakce

Už čtvrtstoletí na českém trhu pomáhá společnost Gerlach lidem vyřešit všechny složitosti a záludnosti kolem celních záležitostí. Na narozeniny dorazila i Eva, která tropí hlouposti.

Práce 450 celních expertů může být často náročná. Pro narozeninovou oslavu bylo proto zvoleno téma veselé a poutavé – divadelní inscenace Eva tropí hlouposti, jež je stěžejním dílem skvělé české autorky a zakladatelky žánru crazy komedie Fan Vavřincové.

„Při příležitosti našich 25. narozenin jsme se sešli s našimi významnými obchodními partnery,  zaměstnanci a v přátelské neformální atmosféře oslavili toto významné jubileum.  Díky skvělému výkonu herců se všichni odreagovali a na chvíli zapomněli na každodenní starosti, které nám náročná a zodpovědná práce i život přináší. Již nyní se těšíme na další roky a následnou oslavu 30. výročí, kterou pro enormní  zájem budeme muset uspořádat v ještě větších prostorách,“ komentuje oslavu ředitel společnosti Gerlach Luděk Procházka.

Důležitou součástí celého programu bylo také předání dobročinného šeku se sumou 100 tisíc korun nadaci Mathilda, kterou založila hraběnka Mathilda Nostitzová. Nadace už více než 20 let pomáhá nevidomým a slabozrakým. Myšlenkou nadačního fondu Mathilda je propojování tří skupin lidí. Těch, kteří potřebují pomoci, s těmi, kdo pomáhat chtějí, a také s těmi, kteří vědí, jak na to.

„Mathilda programově podporuje smysluplné projekty, které pomáhají nevidomým. Děkuji společnosti Gerlach za podporu, díky které můžeme zkvalitňovat výcvik vodicích psů, které předáváme nevidomým,“ říká  Mathilda Nostitzová.

Divadlo Na Fidlovačce zažilo kromě rozkrojení dortu a samotné divadelní hry show servírování francouzského Absinthu , degustaci moravských vín z rodinného vinařství Maláník-Osička a skvělou hudbu v podání jazzového tria Petr Kroutil Orchestra.

gerlach

O společnosti Gerlach:

S více než 69 pobočkami, 450 celními experty v 11 zemích Vám z jednoho místa poskytne odbornou podporu a celní služby související s dovozem, vývozem, tranzitem Vašich zásilek či statistická hlášení INTRASTAT na strategických místech v Evropě. Je celním brokerem Vaší volby dodávajícím prvotřídní služby a řešení. Gerlach má status držitele AEO (Oprávněný hospodářský subjekt). Svým obchodním partnerům nabízí rozsáhlé a flexibilní portfolio celních služeb včetně řešení navržených na míru konkrétním potřebám zákazníků a také širokou škálu služeb přidané hodnoty. Portfolio jejich služeb se neustále rozrůstá, aby byli schopni pokrýt veškeré požadavky zákazníků, například  celní konzultace, manipulace doprovodnými doklady, webový portál  a další, poskytující Vám všechno, co musí být pro zajištění hladkého a bezpečného toku Vašich zásilek zabezpečeno. Gerlach neustále sleduje změny legislativy, aby byl připraven pružně reagovat na veškeré přicházející změny. Dále rozšiřují svoji evropskou síť poboček a investují do odborného vzdělání svých zaměstnanců, aby Vám mohli i nadále nabízet vysokou kvalitu služeb, kterou od nich, Vašeho spolehlivého celního partnera, očekáváte. www.gerlach.cz

 

gerlach

KomentářeKategorie
Příbuzné články
Pět důvodů, proč při dlouhodobé práci z domova nejsme výkonní
Pět důvodů, proč při dlouhodobé práci z domova nejsme výkonní

26.05.2020 | Jak produktivně spolupracovat, když nejste spolu? To je otázka, kterou teď řeší mnoho vedoucích ...


Profese v první linii – nejen zdravotníci, ale i zámečníci nebo ostraha
Profese v první linii – nejen zdravotníci, ale i zámečníci nebo ostraha

08.04.2020 | Současná situace mnoha lidem převrací život, řada z nich doma hledá, čím by se zaměstnali, ...


Proti koronaviru bojují v nemocnicích i roboty
Proti koronaviru bojují v nemocnicích i roboty

06.04.2020 | Kolaborativní robot dokáže spolehlivě a bezpečně sterilizovat místnosti, ve kterých se nachází ...


Přenáší se na bankovkách COVID-19? Podle WHO ne.
Přenáší se na bankovkách COVID-19? Podle WHO ne.

06.04.2020 | Panika z koronaviru se dotkla téměř všech aspektů našich každodenních životů - od změny pracovního ...


Homeoffice může být pro mnoho firem časovanou bezpečnostní bombou
Homeoffice může být pro mnoho firem časovanou bezpečnostní bombou

06.04.2020 | České firmy jsou dnes silně konfrontovány se situací, na níž neměly čas se připravit. Homeoffice ...