Členky Helas Ladies Clubu odhalovaly tajemství parfémů s příběhem


Helas
07.10.2015 14:49 | redakce

Mimoklubové setkání dámského klubu Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club se ponořilo do světa originálních selektivních vůní s příběhem.

V provoněných prostorách boutique Royal perfumery Prague na Václavském náměstí přivítala dámy manažerka Silvia Sarsygan, která vysvětlila podstatu a poslání kategorie niché parfémů. Dříve, než se světové módní značky nechaly zotročit svými vlastními značkovými příběhy a prázdnými celebritami, připravovali parfémy mistři z těch nejkvalitnějších ingrediencí. Dnes se říká právě takovým vůním, které se k tomuto principu navracejí a stojí mimo svět celebrit a módy, niché parfémy. Jejich svobodný svět je založen na staletých tradicích, mimořádně pečlivém zpracování a špičkových ingrediencích. Stojí zcela mimo marketingová zadání a designéři vůní tak mají úplnou kreativní svobodu.

Helas

Jejich výroba odmítá veškerou masovost, znalosti o míchání vůní se předávají v rámci rodinného podniku z generace na generaci. Příprava jediného parfému může trvat i desítky let. Ingredience jsou ty nejkvalitnější a pocházejí ze všech koutů světa – damašská růže, v noci sbírané lístky jasmínu, stříbrné kadidlo, kosatec z francouzského Grasse… Slovo niché znamená ojedinělý, nezávislý nebo odvážný. A přesně takové jsou tyto vůně, stejně jako jejich nositelé. Vůně niché jsou krásné, propracované a mají svůj příběh.

Parfémy se vyrábějí v limitovaných edicích a přes exkluzivnost a kvalitu ingrediencí jsou cenově dostupné. Přesto samozřejmě najdete i vůně pro fajnšmekry, které se prodávají ve flakónech zdobených drahými kameny.

Na účastnice setkání čekalo lákavé pohoštění ve stylu tradiční kavkazské kuchyně, aby se ihned poté mohly pustit do úžasného dobrodružství prozkoumávání všech vůní a jejich nekonečných odstínů. Mohly objevit právě tu svou – magickou – vůni.

Vůně je důležitou součástí naší identity, která komunikuje s okolím více než oblečení nebo vystupování, protože působí přímo na podvědomí a může vyvolávat určité vzpomínky, pocity a energie. Vůně umí splynout s osobností a díky svým jemných substancím jemně podpořit osobní vlastnosti i pohyby.

Součástí setkání byla také ochutnávka vína Carkov z Jižní Moravy. Svět osobitých vůní je totiž svou podstatou i branou do světa osobitých chutí.

Helas

Dámský klub Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club již 16 let podporuje, inspiruje a sdružuje ženy s aktivním přístupem k životu. Jeho cílem je na setkáních vytvářet vstřícnou a inspirující atmosféru, ve které může každá žena získat nejen mnoho nových osobních a obchodních kontaktů, ale také navázat nová přátelství. Klubová setkání přinášejí vždy odbornou a společenskou část, tudíž spojují zábavu i rozvoj. Tradice prvorepublikových dámských klubů se snoubí s nejmodernějšími technologiemi, které se úspěšné ženy nebojí a učí využívat. Klub uspořádal již přes 200 společenských večerů, komorních setkání a odborných prezentací. Díky aktivní spolupráci s webovým portálem PodnikatelkaOnline.cz také podporuje ženy v manažerských a podnikatelských zkušenostech pomocí on-line rad a tipů v průběhu celého roku. Důležitou součástí klubové činnosti je také spolupráce na projektech charitativních organizací. Generálním partnerem dámského klubu je Vodafone, který spolu se společnostmi Artex a Acomware učí ženy využívat moderní technologie a jejich aplikace v praxi.

helas-ladies-club.cz

Helas
Helas
Helas
Helas

KomentářeKategorie
Příbuzné články
72 procent zaměstnanců vnímá větší důraz na hygienu, ostatní nevidí rozdíly
72 procent zaměstnanců vnímá větší důraz na hygienu, ostatní nevidí rozdíly

27.07.2020 | Společnost Kärcher realizovala v polovině července průzkum mezi 2000 zaměstnanci různých typů ...


Asociace předních vzdělávacích firem (LLPA) získala významné ocenění
Asociace předních vzdělávacích firem (LLPA) získala významné ocenění

27.07.2020 | Asociace LLPA (Leading Learning Partners Association), která sdružuje 32 významných školicích středisek ...


Pět důvodů, proč při dlouhodobé práci z domova nejsme výkonní
Pět důvodů, proč při dlouhodobé práci z domova nejsme výkonní

26.05.2020 | Jak produktivně spolupracovat, když nejste spolu? To je otázka, kterou teď řeší mnoho vedoucích ...


Profese v první linii – nejen zdravotníci, ale i zámečníci nebo ostraha
Profese v první linii – nejen zdravotníci, ale i zámečníci nebo ostraha

08.04.2020 | Současná situace mnoha lidem převrací život, řada z nich doma hledá, čím by se zaměstnali, ...


Proti koronaviru bojují v nemocnicích i roboty
Proti koronaviru bojují v nemocnicích i roboty

06.04.2020 | Kolaborativní robot dokáže spolehlivě a bezpečně sterilizovat místnosti, ve kterých se nachází ...