Členky Helas Ladies Clubu odhalovaly tajemství parfémů s příběhem


Helas
07.10.2015 14:49 | redakce

Mimoklubové setkání dámského klubu Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club se ponořilo do světa originálních selektivních vůní s příběhem.

V provoněných prostorách boutique Royal perfumery Prague na Václavském náměstí přivítala dámy manažerka Silvia Sarsygan, která vysvětlila podstatu a poslání kategorie niché parfémů. Dříve, než se světové módní značky nechaly zotročit svými vlastními značkovými příběhy a prázdnými celebritami, připravovali parfémy mistři z těch nejkvalitnějších ingrediencí. Dnes se říká právě takovým vůním, které se k tomuto principu navracejí a stojí mimo svět celebrit a módy, niché parfémy. Jejich svobodný svět je založen na staletých tradicích, mimořádně pečlivém zpracování a špičkových ingrediencích. Stojí zcela mimo marketingová zadání a designéři vůní tak mají úplnou kreativní svobodu.

Helas

Jejich výroba odmítá veškerou masovost, znalosti o míchání vůní se předávají v rámci rodinného podniku z generace na generaci. Příprava jediného parfému může trvat i desítky let. Ingredience jsou ty nejkvalitnější a pocházejí ze všech koutů světa – damašská růže, v noci sbírané lístky jasmínu, stříbrné kadidlo, kosatec z francouzského Grasse… Slovo niché znamená ojedinělý, nezávislý nebo odvážný. A přesně takové jsou tyto vůně, stejně jako jejich nositelé. Vůně niché jsou krásné, propracované a mají svůj příběh.

Parfémy se vyrábějí v limitovaných edicích a přes exkluzivnost a kvalitu ingrediencí jsou cenově dostupné. Přesto samozřejmě najdete i vůně pro fajnšmekry, které se prodávají ve flakónech zdobených drahými kameny.

Na účastnice setkání čekalo lákavé pohoštění ve stylu tradiční kavkazské kuchyně, aby se ihned poté mohly pustit do úžasného dobrodružství prozkoumávání všech vůní a jejich nekonečných odstínů. Mohly objevit právě tu svou – magickou – vůni.

Vůně je důležitou součástí naší identity, která komunikuje s okolím více než oblečení nebo vystupování, protože působí přímo na podvědomí a může vyvolávat určité vzpomínky, pocity a energie. Vůně umí splynout s osobností a díky svým jemných substancím jemně podpořit osobní vlastnosti i pohyby.

Součástí setkání byla také ochutnávka vína Carkov z Jižní Moravy. Svět osobitých vůní je totiž svou podstatou i branou do světa osobitých chutí.

Helas

Dámský klub Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club již 16 let podporuje, inspiruje a sdružuje ženy s aktivním přístupem k životu. Jeho cílem je na setkáních vytvářet vstřícnou a inspirující atmosféru, ve které může každá žena získat nejen mnoho nových osobních a obchodních kontaktů, ale také navázat nová přátelství. Klubová setkání přinášejí vždy odbornou a společenskou část, tudíž spojují zábavu i rozvoj. Tradice prvorepublikových dámských klubů se snoubí s nejmodernějšími technologiemi, které se úspěšné ženy nebojí a učí využívat. Klub uspořádal již přes 200 společenských večerů, komorních setkání a odborných prezentací. Díky aktivní spolupráci s webovým portálem PodnikatelkaOnline.cz také podporuje ženy v manažerských a podnikatelských zkušenostech pomocí on-line rad a tipů v průběhu celého roku. Důležitou součástí klubové činnosti je také spolupráce na projektech charitativních organizací. Generálním partnerem dámského klubu je Vodafone, který spolu se společnostmi Artex a Acomware učí ženy využívat moderní technologie a jejich aplikace v praxi.

helas-ladies-club.cz

Helas
Helas
Helas
Helas

KomentářeKategorie
Příbuzné články
Zpěvák Petr Kutheil oslavil čtyřicátiny u moře
Zpěvák Petr Kutheil oslavil čtyřicátiny u moře

11.06.2021 | Jako asi každého umělce, tak i zpěváka a herce Petra Kutheila neminula covidová krize. Nicméně ...


Brožová, Zounar, Vyskočil a Rytířová pokřtili knihu pro teenagery, která ještě pomáhá
Brožová, Zounar, Vyskočil a Rytířová pokřtili knihu pro teenagery, která ještě pomáhá

11.06.2021 | Regáči jsou na světě! Napínavé, dobrodružné, ale i poučné příběhy o partě teenagerů pro ...


Velké finále Miss ČR s moderátorem Kohákem a plné emocí přitáhlo zájem diváků
Velké finále Miss ČR s moderátorem Kohákem a plné emocí přitáhlo zájem diváků

28.05.2021 | Několikrát odložené finále Miss České republiky proběhlo tuto sobotu večer, kdy o titul královny ...


Home office zvyšuje riziko hackerských útoků
Home office zvyšuje riziko hackerských útoků

19.05.2021 | Masivní nárůst práce z domova s sebou přináší i nová bezpečnostní rizika, a to jak pro zaměstnance, ...


Farmacie, jeden z nejdynamičtějších oborů v ČR
Farmacie, jeden z nejdynamičtějších oborů v ČR

19.05.2021 | Role farmacie se v průmyslové skladbě ČR může zdát na rozdíl od jiných států EU poměrně ...