Festival pro ženy Woman and life propukne v září


woman and life
06.08.2015 17:37 | redakce

Dovolujeme si Vám v krátkosti představit náš nový festivalový projekt, který jsme zaměřili na významnou a rozhodující cílovou skupinu ovlivňující současnou společnost – na ženy. Pořádající společnost Rozvojové projekty Praha, a.s. je zároveň provozovatelem areálu Výstaviště v pražských Holešovicích. Jejím zřizovatelem je Magistrát hl.m.Prahy. Garantem Festivalu je veletržní společnostIntercharm s.r.o.

Termín a místo konání:    18. - 19. 9. 2015 Výstaviště Praha Holešovice


Projekt Woman&Life nese podtitul Festival osobního rozvoje a péče pro ženy. 

Cílem Festivalu je zprostředkovat ženám všech věkových kategorií co největší množství užitečných informací, které se dotýkají jejich života, osobního rozvoje, rodiny, kariéry a seberealizace, ale také péče o zdraví a krásu. 

Festival Woman&Life je rozdělen do 4 základních částí:

    • Festivalový program na hlavním pódiu - např. volba Miss Woman&Life 2015, hudební skupiny, vystoupení špičkových tanečních klubů, úspěšné ženy a známé osobnosti, „Pánská jízda“- milí hosté festivalu, módní přehlídky svatebních šatů, společenské módy a dětského odívaní, Mistrovství ČR v ženských profesích zkrášlování a péče – pedikúra, excentrické zdobení nehtů s kostýmní show na téma „Květinový festival“, mezinárodní show v tvorbě filmových masek, republiková týmová soutěž vizážistek a kadeřnic na téma „New Woman Look“- proměny žen 3 generací, prezentace exkluzivních zkrašlovacích služeb a metod, rozhovory, autogramiády

    • Odborný program s širokou společenskou a zdravotní tématikou - osobní rozvoj, psychologie, etiketa, komunikace, životní styl, zdraví a jeho prevence, metody péče o krásu a tělo, osvěta, výživa, stravovací návyky a obezita, otázky bezdětnosti, mateřství, rodičovství a výchova, zdravotní problematika žen v různých etapách života a možnosti řešení, partnerské vztahy, vzdělávání, pracovní proces a kariéra, společenské postavení žen, právní otázky, spravedlnost, rovnoprávnost, feminismus, ochrana ženy, bezpečí dítěte, hodnota rodiny, genderová tematika, domácí násilí, krizová centra, alternativní řešení atd. – ve spolupráci s odborníky a institucemi.

    • Veletržní sekce – prodejní část – stánky firem v oborech estetické medicíny a plastické chirurgie, lázeňské pobyty a cestování, fitness&wellness, široká nabídka kosmetických produktů, metod a služeb péče o tělo, hygienické potřeby, zdravá výživa a úprava stravy, vydavatelství časopisů, ženská a dětská literatura, hobby, dětské hračky a potřeby, sport a vybavení pro volný čas, domácnost, svatební sekce módní odívání, šperky a bižuterie, nabídka vzdělávacích kurzů a rekvalifikací, pracovní agentury, svazy, asociace, poradny atd.

    • Služby pro veřejnost a jejich aktivní zapojení – výživoví poradci a otázky hubnutí, point ochutnávek dietní stravy, zdarma líčení a účesy, masérský point, služby formování těla, poradna plastických chirurgů a dermatologů, point jógy, fitness a relaxačních cvičení pro aktivní návštěvnice pod vedením zkušených trenérek.

Festival Woman&Life byl již nyní zařazen mezi TOP AKCE s významným společenským přesahem, které se budou pravidelně pořádat v areálu Výstaviště Praha, Holešovice. Koncepce Festivalu je otevřená. Umožňuje prakticky každé společnosti, instituci, zájmovým skupinám i aktivním jednotlivcům společně se podílet na rozšiřování programu o aktuální témata a smysluplně tak naplňovat cíl Festivalu. Chceme touto cestou zprostředkovat ženám tvůrčí inspiraci pro jejich plnohodnotnější život, a také pozitivní zážitky, které si z návštěvy Woman&Life odnesou. 

Připravujeme bohatý festivalový program plný zajímavých hostů a mnoha oblíbených osobností, zábavy a show i příležitostí k příjemných nákupům. 

Chceme touto cestou zprostředkovat ženám tvůrčí inspiraci pro jejich plnohodnotnější život, a také pozitivní zážitky, které si z návštěvy Festivalu pro ženy Woman&Life odnesou. 

Velice rádi Vás uvítáme v řadách našich vystavovatelů, odborných partnerů a návštěvníků. 

woman and life
woman and life

KomentářeKategorie
Příbuzné články
Baldinini je značka, které se v Praze daří, slaví tam už dvě významné události
Baldinini je značka, které se v Praze daří, slaví tam už dvě významné události

11.11.2019 | Tradiční světoznámá italská společnost Baldinini slaví v Praze v roce 2019 hned dvě velké události. ...


Kolik nás vlastně může stát nesoulad s GDPR?
Kolik nás vlastně může stát nesoulad s GDPR?

11.11.2019 | Po déle než roce praktikování obecného nařízení k ochraně osobních údajů už můžeme na ...


Průzkum ukazuje, že společnostem, které se přizpůsobují technologickým inovacím, rostou výnosy
Průzkum ukazuje, že společnostem, které se přizpůsobují technologickým inovacím, rostou výnosy

05.11.2019 | Rozsáhlý průzkum Systémy budoucnosti (Future Systems), který provedla společnost Accenture, odhaluje ...


Výrobce nábytku představil novinky pro nadcházející rok
Výrobce nábytku představil novinky pro nadcházející rok

28.10.2019 | Otrokovický výrobce kancelářského nábytku RIM CZ přivezl ke konci října 2019 do svého pražského ...


Seriál ČECHOVI aneb „český Dallas“ přichází spolu s knihou, která je nejen o seriálu
Seriál ČECHOVI aneb „český Dallas“ přichází spolu s knihou, která je nejen o seriálu

28.10.2019 | Čechovi – aneb „český Dallas“ je tady! Televize Barrandov uvede od pondělí 28. října novou ...