Festival pro ženy Woman and life propukne v září


woman and life
06.08.2015 17:37 | redakce

Dovolujeme si Vám v krátkosti představit náš nový festivalový projekt, který jsme zaměřili na významnou a rozhodující cílovou skupinu ovlivňující současnou společnost – na ženy. Pořádající společnost Rozvojové projekty Praha, a.s. je zároveň provozovatelem areálu Výstaviště v pražských Holešovicích. Jejím zřizovatelem je Magistrát hl.m.Prahy. Garantem Festivalu je veletržní společnostIntercharm s.r.o.

Termín a místo konání:    18. - 19. 9. 2015 Výstaviště Praha Holešovice


Projekt Woman&Life nese podtitul Festival osobního rozvoje a péče pro ženy. 

Cílem Festivalu je zprostředkovat ženám všech věkových kategorií co největší množství užitečných informací, které se dotýkají jejich života, osobního rozvoje, rodiny, kariéry a seberealizace, ale také péče o zdraví a krásu. 

Festival Woman&Life je rozdělen do 4 základních částí:

    • Festivalový program na hlavním pódiu - např. volba Miss Woman&Life 2015, hudební skupiny, vystoupení špičkových tanečních klubů, úspěšné ženy a známé osobnosti, „Pánská jízda“- milí hosté festivalu, módní přehlídky svatebních šatů, společenské módy a dětského odívaní, Mistrovství ČR v ženských profesích zkrášlování a péče – pedikúra, excentrické zdobení nehtů s kostýmní show na téma „Květinový festival“, mezinárodní show v tvorbě filmových masek, republiková týmová soutěž vizážistek a kadeřnic na téma „New Woman Look“- proměny žen 3 generací, prezentace exkluzivních zkrašlovacích služeb a metod, rozhovory, autogramiády

    • Odborný program s širokou společenskou a zdravotní tématikou - osobní rozvoj, psychologie, etiketa, komunikace, životní styl, zdraví a jeho prevence, metody péče o krásu a tělo, osvěta, výživa, stravovací návyky a obezita, otázky bezdětnosti, mateřství, rodičovství a výchova, zdravotní problematika žen v různých etapách života a možnosti řešení, partnerské vztahy, vzdělávání, pracovní proces a kariéra, společenské postavení žen, právní otázky, spravedlnost, rovnoprávnost, feminismus, ochrana ženy, bezpečí dítěte, hodnota rodiny, genderová tematika, domácí násilí, krizová centra, alternativní řešení atd. – ve spolupráci s odborníky a institucemi.

    • Veletržní sekce – prodejní část – stánky firem v oborech estetické medicíny a plastické chirurgie, lázeňské pobyty a cestování, fitness&wellness, široká nabídka kosmetických produktů, metod a služeb péče o tělo, hygienické potřeby, zdravá výživa a úprava stravy, vydavatelství časopisů, ženská a dětská literatura, hobby, dětské hračky a potřeby, sport a vybavení pro volný čas, domácnost, svatební sekce módní odívání, šperky a bižuterie, nabídka vzdělávacích kurzů a rekvalifikací, pracovní agentury, svazy, asociace, poradny atd.

    • Služby pro veřejnost a jejich aktivní zapojení – výživoví poradci a otázky hubnutí, point ochutnávek dietní stravy, zdarma líčení a účesy, masérský point, služby formování těla, poradna plastických chirurgů a dermatologů, point jógy, fitness a relaxačních cvičení pro aktivní návštěvnice pod vedením zkušených trenérek.

Festival Woman&Life byl již nyní zařazen mezi TOP AKCE s významným společenským přesahem, které se budou pravidelně pořádat v areálu Výstaviště Praha, Holešovice. Koncepce Festivalu je otevřená. Umožňuje prakticky každé společnosti, instituci, zájmovým skupinám i aktivním jednotlivcům společně se podílet na rozšiřování programu o aktuální témata a smysluplně tak naplňovat cíl Festivalu. Chceme touto cestou zprostředkovat ženám tvůrčí inspiraci pro jejich plnohodnotnější život, a také pozitivní zážitky, které si z návštěvy Woman&Life odnesou. 

Připravujeme bohatý festivalový program plný zajímavých hostů a mnoha oblíbených osobností, zábavy a show i příležitostí k příjemných nákupům. 

Chceme touto cestou zprostředkovat ženám tvůrčí inspiraci pro jejich plnohodnotnější život, a také pozitivní zážitky, které si z návštěvy Festivalu pro ženy Woman&Life odnesou. 

Velice rádi Vás uvítáme v řadách našich vystavovatelů, odborných partnerů a návštěvníků. 

woman and life
woman and life

KomentářeKategorie
Příbuzné články
Petra Černocká jako ambasadorka Vlčích máků v obrazech
Petra Černocká jako ambasadorka Vlčích máků v obrazech

11.11.2020 | Celkem 25 umělců se zapojilo do unikátního projektu Vlčí máky v obrazech a v rekordně krátké ...


Heidi Janků je bez práce, nenaříká, ale pomáhá!
Heidi Janků je bez práce, nenaříká, ale pomáhá!

05.11.2020 | Heidi Janků je jednou ze zpěvaček, která kvůli restritktivním opatřením v souvislosti se současnou ...


Herečka Eva Hrušková vydala Motivační diář 2021 plný úspěšných žen!
Herečka Eva Hrušková vydala Motivační diář 2021 plný úspěšných žen!

04.11.2020 | Představte si, že vám osud dovolí prožít za jediný rok všechna nesplněná přání. Stát se ...


Přihlaste svou technologii do soutěže Digital Promotion 4.0
Přihlaste svou technologii do soutěže Digital Promotion 4.0

30.10.2020 | Ministerstvo průmyslu a obchodu a agentura CzechInvest ve spolupráci s agenturou CzechTrade a s podporou ...


Nový klip Lenky Nové je křehkou náplastí na dnešní dny
Nový klip Lenky Nové je křehkou náplastí na dnešní dny

30.10.2020 | I přes velmi těžké podmínky, které doléhají také na celý kulturní svět, se Lenka Nová rozhodla ...