Odvolanou Krplovou nahradí v České Miss Martin Ditmar a Eva Čerešňáková


Martin Ditmar
04.10.2016 20:29 | redakce

Soutěž Česká Miss bude pokračovat a již ročník 2017 se představí v úplně nové podobě. Nově soutěž povedou partneři Martin Ditmar a Eva Čerešňáková, kteří se společně s dalšími investory rozhodli soutěž Česká Miss zachránit. V posledních letech totiž nejznámější česká soutěž krásy ztrácela prestiž, kterou si zaslouží a s jakou je spojena v mnoha jiných státech. Ing.Marcela Krplová a Bc.Lucie Volná byly odvolány ze statutárních orgánů společnosti a funkcí ředitelek, stejně jako Michal Škvára.

Cílem nového vedení soutěže je pozdvihnout národní soutěž krásy s mnohaletou tradicí na vyšší úroveň a dodat jí šmrnc a glanc, které soutěž v posledních letech postrádala. Nová podoba soutěže Česká Miss bude více zaměřena na online obsah i komunikaci, představí odlišnou dramaturgii, nové nápady a bude podstatně více pracovat s finalistkami. A to tak, aby se dívkám otevřely dveře ke světu, kde si mohou splnit své sny a z vítězek se staly skutečné osobnosti.

Intenzivně pracujeme na novém konceptu a brzy bude detailněji představen na tiskové konferenci. Česká Miss 2017 bude úplně jiná, atraktivnější, zábavnější a s mezinárodním přesahem. Součástí soutěže bude i výraznější charitativní zaměření,“ uvádí Eva Čerešňáková, výkonná ředitelka soutěže, která si světem soutěže krásy prošla na vlastní kůži a o své cestě za snem vydala úspěšnou knihu MISS, sny vs.realita. Martin Ditmar doplňuje: „Jsme  odhodláni nový ročník uspořádat a soutěž na lepší úroveň opět pozdvihnout.

Přihlášky do nového ročníku soutěže budou již tento týden spuštěny, castingy proběhnou na přelomu listopadu a prosince v obchodních centrech po celé České republice. Termín finále je plánován na duben. Do projektu bude zapojeno mnoho odborníků z produkční i televizní oblasti, stejně jako řada významných osobností společenského a kulturního života. Další informace k nové podobě projektu budou oficiálně představeny na tiskové konferenci.

Nový směr projektu Česká Miss budou udávat Martin Ditmar, předseda představenstva MISS EVENTS a.s., a jeho partnerka Eva Čerešňáková, člen představenstva MISS EVENTS a.s. a výkonná ředitelka společnosti. Martin Ditmar má více jak patnáctileté zkušenosti z nadnárodních pozic a řízení mezinárodních retailových firem v regionu střední a východní Evropy. V posledních letech se věnoval poradenství v oblasti mezinárodního obchodu a vlastním projektům Villa Memories a vývoji aplikace DetoxMe App zaměřené na zdravý životní styl. Eva Čerešňáková je Česká vicemiss 2007, která si světem soutěže krásy prošla na vlastní kůži a vydala knihu MISS, sny vs.realita. Současně v rámci vlastního charitativního projektu 4U2 postavila a letos i s Martinem otevřela základní školu v Bangladéši. Při řízení soutěže bude využívat vlastní zkušenosti ze světa modelingu, moderování i manažerských pozic v mezinárodních firmách.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Součástí soutěže Česká Miss bude i filantropické zaměření a Martin Ditmar s Evou Čerešňákovou plánují v podpoře vzdělávání dětí ze zemí třetího světa pokračovat, stavět další školy i podporovat jiné charitativní projekty.

 

KomentářeKategorie
Příbuzné články
Gordana je autorkou neobyčejných cen pro Svěráka či Kolářovou na Komedy festu
Gordana je autorkou neobyčejných cen pro Svěráka či Kolářovou na Komedy festu

24.05.2019 | Herečka Daniela Kolářová, herec, scénárista Zdeněk Svěrák, scénárista, dramatik a režisér ...


Mikrozaměstnání se stává současným trendem, přebírá místo brigádám
Mikrozaměstnání se stává současným trendem, přebírá místo brigádám

23.05.2019 | Počet nabídek klesl, mzdy jsou ale vyšší Startuje sezóna letních brigád, takže už můžeme ...


Peter Pecha pořádá koncert „CESTOU NECESTOU“ pro Nicolase
Peter Pecha pořádá koncert  „CESTOU NECESTOU“ pro Nicolase

23.05.2019 | Krásná herečka Kateřina Sedláková se se svým partnerem  a mj. nositelem Ceny Thálie Petrem Pechou ...


Mibcon pomohl společnosti Foxconn v přechodu na SAP SuccessFactors
Mibcon pomohl společnosti Foxconn v přechodu na SAP SuccessFactors

23.05.2019 | Přední česká IT společnost Mibcon se spolupodílela na projektu přechodu společnosti Foxconn ...


Společnosti IBM a ERGO Aktiv pomáhají lidem po mrtvici
Společnosti IBM a ERGO Aktiv pomáhají lidem po mrtvici

23.05.2019 | IBM a neurorehabilitační centrum ERGO Aktiv vytvořili virtuálního asistenta pro rodiny, které se ...