Řandová, Bebarová, Nosková, Muzikářová a Senič zjistily, jak oddálit stárnutí


31.05.2022 12:30 | redakce

Jak co nejvíce oddálit stárnutí a co nejdéle zůstat mladistvý, to by chtěl asi každý z nás. Herečky Regina Řandová, Tereza Bebarová, zpěvačka Míša Nosková, operní diva Pavlína Senič nebo houslistka Markéta Muzikářová už vědí, jak na to. Týká se to i mužů, přesvědčil se o tom také partner M. Noskové Jindřich Čanda.

Na laserové dermatologické klinice Altos na Karlově náměstí si všichni mohli prohlédnout, co specializované pracoviště nabízí a některé procedury i vyzkoušet. Nejde však pouze o zachování mládí a krásy! Spolešnost, která funguje už šestým rokem, se zabývá nejen estetikou, ale také dermatovenerologií. Za tu dobu jí prošlo na 20 000 spokojených klientů.

„Hlavní výhodou kliniky je, že nabízíme kompletní a komplexní péči – o pleť, pokožku, a to jak tu „léčebnou“, tak tu preventivní. Od odstranění různých znamének, kožních výrůstků, až po oddálení stárnutí, léčbu akné, zmírnění jizev, strií, nadměrného pocení, ale třeba odstranění tetování,“ říkají zástupci kliniky.

Ta nabízí řadu laserových zákroků a ošetření prostřednictvím špičkových a kvalitních laserů, z nichž některé jsou právě jen zde.

„Zákroky jsou vždy konzultovány, zvláště ty rozsáhlejší a náročnější s klientem a s ohledem na případné kontraindikace, eventuální léčbu a vždy je nutné zkonzultovat možnou rizikovost, alergie apod… Například, co se odstranění kožních výrůstků, znamének týče, jsou vždy odesílány na histologické rozbory, díky čemuž lze zabránit propuknutí vážných onkologických onemocnění, nebo je včas odhalit,“ říká MUDr. Vlastimil Víšek CsC z kliniky Altos.

„My jsem tu s partnerem Jindrou podruhé a zaujalo nás, kolik jednotlivých pracovišť a s jak špičkových vybavením tu je. Drobné, spíše kosmetické zákroky jsme podstoupili, byla to otázka pár minut a zcela bezbolestných. Rozhodně, pokud bych měla větší problém, bych neváhala,“ říká zpěvačka a herečka Michaela Nosková.

„Já jsem už při mé první návštěvě byla mile překvapena, co vše se tu provádí. Do něčeho invazivního bych asi nešla, ale na nějaké laserové a udržovací věci si klidně troufnu. Člověk, zvláště našeho povolání se musí udržovat a vypadat co nejdéle dobře,“ prozradila herečka a dabérka Regina Řandová.

Jednou ze specializací je kupříkladu frakční resurfacing je ideální volbou pro stárnoucí či poškozenou pokožku. Působí na povrchu svrchní vrstvy, současně stimuluje růst nových kožních buněk i tvorbu nového kolagenu, a tím startuje přirozený proces hojení.

„Já se rozhlédnu a promyslím si, co by mi tak vyhovovalo, a co bych potřebovala nejvíc. Zatím mám to štěstí, že genetika a dobrý životní styl fungují, občas se tomu ale musí trochu pomoct,“ svěřila se operní diva Pavlína Senič, která se také stala tváří kliniky.

Podobně to vidí houslistka Markéta Muzikářová. S ohledem na její požehnaný stav spíš řeší, že některé služby využije až poté, co miminko přivede na svět. Klinika nabízí třeba odstranění strií a další zákroky s těhotenstvím spojené.

To herečka a dabérka Tereza Bebarová sice není zrovna příznivkyní nějakých zákroků, ale přiznává, že o některých neinvazivních, takzvaně omlazovaných a udržovacích uvažuje. „Věk nezastavím, to vím a taky vím, kolik mi je. Zatím jsem nic nepodstoupila, nicméně klinika mně překvapila svou širokou škálou nabídky. Zajímavé jsou i ty věci, které mohou mnohým pomoci, třeba léčba akné, odstranění tetování, strií, jizev. Nemusí to být vždycky jen o tom, že před padesátkou chceme vypadat na pětadvacet,“ podotkla s humorem sobě vlastním.

Prestižní pražská laserová-dermatologická klinika nabízí třeba i léčbu hyperhidrózy (řešení nadměrného pocení), radiofrekvenční lifting těla přístrojem TriActive+ pro rychlou korekci postavy a redukci přebytečných tukových polštářků. Metoda je neinvazivní a vhodná na všechny typy pleti. Kromě toho i neinvazivní metody boje se stárnutím kůže – laserové omlazení: botox, mezoterapie, plazmalifting, liftingové nitě, různé výplně i řešení pro suchou pokožku, jizvičky, vrásky. Odstranění tetování a také jeden z nejžádanějších zákroků - trvalou, bezbolestnou, rychlou epilaci. Nabízí jako jedno z mála pracovišť v ČR.

Všechny zákroky a procedury najdou zájemci na webu: www.altos-klinika.cz

Foto: Klinika Altos/Jaroslav Hauer

 Tagy: estetika, klinika, lékař

KomentářeKategorie
Příbuzné články
Regáči a neznámí hrdinové odboje jsou na světě!
Regáči a neznámí hrdinové odboje jsou na světě!

09.06.2022 | Herec, muzikant a básník Petr H. Batěk byl kmotrem a čestnými hosty jeho dvě krásné mladé kolegyně ...


Pracovní trh nebývale posiluje, řada pozic má i dvojnásobný nárust počtu zaměstnanců
Pracovní trh nebývale posiluje, řada pozic má i dvojnásobný nárust počtu zaměstnanců

08.06.2022 | Sehnat kvalifikované profesionály je rok od roku náročnější. Přesto se Cleeviu podařilo během ...


Chaplinův syn nebo ředitel pařížské Moulin Rouge na největším cirkusovém festivalu v Praze
Chaplinův syn nebo ředitel pařížské Moulin Rouge na největším cirkusovém festivalu v Praze

07.06.2022 | Velkolepá show plná adrenalinu a strhujících výkonů umělců z celého světa – to je CIRKUS, ...


Firma roku získala ocenění Francouzsko-české obchodní komory
Firma roku získala ocenění Francouzsko-české obchodní komory

27.05.2022 | Francouzsko-česká obchodní komora (FČOK) ocenila na slavnostním galavečeru v Lobkowiczkém paláci ...


Bára Basiková a David Kraus budou hlavními hosty 8. folklorního festivalu v Dambořicích
Bára Basiková a David Kraus budou hlavními hosty 8. folklorního festivalu v Dambořicích

27.05.2022 | Jihomoravská obec Dambořice bude v termínu 1.–3. 7. 2022 pořádat svůj v VIII. festival folklorních ...