Řandová, Bebarová, Nosková, Muzikářová a Senič zjistily, jak oddálit stárnutí


31.05.2022 12:30 | redakce

Jak co nejvíce oddálit stárnutí a co nejdéle zůstat mladistvý, to by chtěl asi každý z nás. Herečky Regina Řandová, Tereza Bebarová, zpěvačka Míša Nosková, operní diva Pavlína Senič nebo houslistka Markéta Muzikářová už vědí, jak na to. Týká se to i mužů, přesvědčil se o tom také partner M. Noskové Jindřich Čanda.

Na laserové dermatologické klinice Altos na Karlově náměstí si všichni mohli prohlédnout, co specializované pracoviště nabízí a některé procedury i vyzkoušet. Nejde však pouze o zachování mládí a krásy! Spolešnost, která funguje už šestým rokem, se zabývá nejen estetikou, ale také dermatovenerologií. Za tu dobu jí prošlo na 20 000 spokojených klientů.

„Hlavní výhodou kliniky je, že nabízíme kompletní a komplexní péči – o pleť, pokožku, a to jak tu „léčebnou“, tak tu preventivní. Od odstranění různých znamének, kožních výrůstků, až po oddálení stárnutí, léčbu akné, zmírnění jizev, strií, nadměrného pocení, ale třeba odstranění tetování,“ říkají zástupci kliniky.

Ta nabízí řadu laserových zákroků a ošetření prostřednictvím špičkových a kvalitních laserů, z nichž některé jsou právě jen zde.

„Zákroky jsou vždy konzultovány, zvláště ty rozsáhlejší a náročnější s klientem a s ohledem na případné kontraindikace, eventuální léčbu a vždy je nutné zkonzultovat možnou rizikovost, alergie apod… Například, co se odstranění kožních výrůstků, znamének týče, jsou vždy odesílány na histologické rozbory, díky čemuž lze zabránit propuknutí vážných onkologických onemocnění, nebo je včas odhalit,“ říká MUDr. Vlastimil Víšek CsC z kliniky Altos.

„My jsem tu s partnerem Jindrou podruhé a zaujalo nás, kolik jednotlivých pracovišť a s jak špičkových vybavením tu je. Drobné, spíše kosmetické zákroky jsme podstoupili, byla to otázka pár minut a zcela bezbolestných. Rozhodně, pokud bych měla větší problém, bych neváhala,“ říká zpěvačka a herečka Michaela Nosková.

„Já jsem už při mé první návštěvě byla mile překvapena, co vše se tu provádí. Do něčeho invazivního bych asi nešla, ale na nějaké laserové a udržovací věci si klidně troufnu. Člověk, zvláště našeho povolání se musí udržovat a vypadat co nejdéle dobře,“ prozradila herečka a dabérka Regina Řandová.

Jednou ze specializací je kupříkladu frakční resurfacing je ideální volbou pro stárnoucí či poškozenou pokožku. Působí na povrchu svrchní vrstvy, současně stimuluje růst nových kožních buněk i tvorbu nového kolagenu, a tím startuje přirozený proces hojení.

„Já se rozhlédnu a promyslím si, co by mi tak vyhovovalo, a co bych potřebovala nejvíc. Zatím mám to štěstí, že genetika a dobrý životní styl fungují, občas se tomu ale musí trochu pomoct,“ svěřila se operní diva Pavlína Senič, která se také stala tváří kliniky.

Podobně to vidí houslistka Markéta Muzikářová. S ohledem na její požehnaný stav spíš řeší, že některé služby využije až poté, co miminko přivede na svět. Klinika nabízí třeba odstranění strií a další zákroky s těhotenstvím spojené.

To herečka a dabérka Tereza Bebarová sice není zrovna příznivkyní nějakých zákroků, ale přiznává, že o některých neinvazivních, takzvaně omlazovaných a udržovacích uvažuje. „Věk nezastavím, to vím a taky vím, kolik mi je. Zatím jsem nic nepodstoupila, nicméně klinika mně překvapila svou širokou škálou nabídky. Zajímavé jsou i ty věci, které mohou mnohým pomoci, třeba léčba akné, odstranění tetování, strií, jizev. Nemusí to být vždycky jen o tom, že před padesátkou chceme vypadat na pětadvacet,“ podotkla s humorem sobě vlastním.

Prestižní pražská laserová-dermatologická klinika nabízí třeba i léčbu hyperhidrózy (řešení nadměrného pocení), radiofrekvenční lifting těla přístrojem TriActive+ pro rychlou korekci postavy a redukci přebytečných tukových polštářků. Metoda je neinvazivní a vhodná na všechny typy pleti. Kromě toho i neinvazivní metody boje se stárnutím kůže – laserové omlazení: botox, mezoterapie, plazmalifting, liftingové nitě, různé výplně i řešení pro suchou pokožku, jizvičky, vrásky. Odstranění tetování a také jeden z nejžádanějších zákroků - trvalou, bezbolestnou, rychlou epilaci. Nabízí jako jedno z mála pracovišť v ČR.

Všechny zákroky a procedury najdou zájemci na webu: www.altos-klinika.cz

Foto: Klinika Altos/Jaroslav Hauer

 Tagy: estetika, klinika, lékař

KomentářeKategorie
Příbuzné články
4 Tenoři měli úspěšný koncert v Carnegie Hall
4 Tenoři měli úspěšný koncert v Carnegie Hall

28.05.2024 | Vokální formace 4 Tenoři ve čtvrtek 23. května 2024 úspěšně debutovala na jedné z nejprestižnějších ...


Ministr Síkela uvedl Jana Michala do funkce generálního ředitele agentury CzechInvest
Ministr Síkela uvedl Jana Michala do funkce generálního ředitele agentury CzechInvest

10.04.2024 | Ministr průmyslu a obchodu Jozef Síkela dnes v prostorách agentury CzechInvest slavnostně uvedl do ...


Jak sbírat umění? To vysvětlí nová výstava v hradecké galerii
Jak sbírat umění? To vysvětlí nová výstava v hradecké galerii

10.04.2024 | Galerie moderního umění v Hradci Králové (GMU) otevírá výstavu Jak sbírat umění: příběh ...


Zámek Loučeň oslaví 20.výročí vstupu České republiky do EU
Zámek Loučeň oslaví 20.výročí vstupu České republiky do EU

10.04.2024 | Česká republika vstoupila do Evropské unie 1. května 2004.  Na Zámku Loučeň je to důvod k připomenutí, ...


EFKO myslí na budoucnost, představuje nový záměr
EFKO myslí na budoucnost, představuje nový záměr

05.04.2024 | Český výrobce her a hraček z Nového Veselí, společnost EFKO-karton, s. r. o., v těchto dnech ...