Sametové hýčkání těhotenského bříška i prohřívání svalů před sportem


Inlight
24.08.2017 23:37 | redakce

Péče o pokožku těla mnohdy zůstává na okraji našeho zájmu. Tento největší lidský orgán nás celý život chrání a často to „schytá“. Každé poškození sluncem, vnějšími i vnitřními vlivy se do pokožky zapisuje, čím více se péče zanedbává, tím více se na ní s přibývajícím věkem projevují příznaky devastace a stárnutí. Na všechny neduhy, kožní problémy a hýčkání je ideální 100% BIO řada tělové péče Inlight, která uspokojí i ty nejnáročnější. Za pozornost stojí zejména 2 produkty a možnosti jejich specifického použití při sportu a v těhotenství: Inlight BIO tělový olej s arnikou a Inlight BIO tělové máslo.

Péče při sportu či po náročném výkonu – Inlight BIO tělový olej s arnikou

Zakladatel značky Inlight MUDr. Mariano Spiezia myslel při přípravě tělové řady i na sportovce. BIO tělový olej s arnikou obsahuje kombinaci bylin a olejů stimulujících krevní a lymfatický systém, prokrvujících a prohřívajících pokožku. Použít jej můžete před závodem či jiným fyzicky náročným výkonem, nebo naopak po nich, pro dosažení úlevy namožených či unavených končetin. Klíčovým pomocníkem je právě arnika, známá pro výborné účinky při hojení ran, zánětů, zmírňování bolestí svalů a otoků. BIO meruňkový a pupalkový olej jsou nabité vitamínem E a dalšími antioxidanty, díky čemuž mají silně regenerační a omlazující účinky. Jitrocel, měsíček lékařský a pačuli pak umocňují všechny zmíněné účinky.

Inlight

Pro maximální výsledek je ideální vmasírovat olej po teplé koupeli nebo sprše, kdy jej pokožka krásně vpije až do nejhlubších vrstev. K dostání na www.biorganica.cz za 1 295 Kč.

Ideální péče v těhotenství a mateřství – Inlight BIO tělové máslo

Tělovou péči Inlight ocení zejména starostlivé nastávající maminky právě v těhotenství i posléze po porodu. Je to ideální sametová péče o těhotenské bříško, pokožku dětí i  pro hýčkání pokožky dospělých. To vše v té nejčistší přírodní podobě, která nezatěžuje organismus těhotné ženy, plodu ani dítěte rizikovými syntetickými látkami.

Inlight BIO tělové máslo charakterizuje nádherná vůně a krásně se roztírající konzistence. Obsahuje za studena lisované BIO bambucké máslo a levanduli pravou, dvě suroviny známé pro vysoce hojivé, regenerující a zvláčňující účinky. Snadno se vstřebává, pečuje o pleť a vyživuje ji díky blahodárným účinkům arniky, vilínu, kopřivy a borůvek, které zároveň pokožku zpevňují a urychlují obnovu kožních buněk.

Inlight

Tělové máslo Inlight obsahuje velké množství vitaminu E díky sezamovému oleji, beta karotenu z mrkvového oleje, výtažkům z měsíčku lékařského a jojoby. Šípkový olej, bohatý na vitamin A, mu dává výborné omlazující vlastnosti.

Vysoce koncentrované složení tohoto produktu je ideální k hýčkání pokožky během těhotenství, jako prevence vzniku strií nebo jako péče ke zmírnění již existujících strií.

K dostání na www.biorganica.cz za 1 295 Kč.

Inlight
Inlight

KomentářeKategorie
Příbuzné články
Pět důvodů, proč při dlouhodobé práci z domova nejsme výkonní
Pět důvodů, proč při dlouhodobé práci z domova nejsme výkonní

26.05.2020 | Jak produktivně spolupracovat, když nejste spolu? To je otázka, kterou teď řeší mnoho vedoucích ...


Profese v první linii – nejen zdravotníci, ale i zámečníci nebo ostraha
Profese v první linii – nejen zdravotníci, ale i zámečníci nebo ostraha

08.04.2020 | Současná situace mnoha lidem převrací život, řada z nich doma hledá, čím by se zaměstnali, ...


Proti koronaviru bojují v nemocnicích i roboty
Proti koronaviru bojují v nemocnicích i roboty

06.04.2020 | Kolaborativní robot dokáže spolehlivě a bezpečně sterilizovat místnosti, ve kterých se nachází ...


Přenáší se na bankovkách COVID-19? Podle WHO ne.
Přenáší se na bankovkách COVID-19? Podle WHO ne.

06.04.2020 | Panika z koronaviru se dotkla téměř všech aspektů našich každodenních životů - od změny pracovního ...


Homeoffice může být pro mnoho firem časovanou bezpečnostní bombou
Homeoffice může být pro mnoho firem časovanou bezpečnostní bombou

06.04.2020 | České firmy jsou dnes silně konfrontovány se situací, na níž neměly čas se připravit. Homeoffice ...