Startuje třetí ročník soutěže CBRE Zasedačka roku


Zasedačka roku
25.05.2016 11:40 | redakce

Soutěž CBRE Zasedačka roku (www.zasedackaroku.cz) směřuje už do svého třetího ročníku. Stejně jako v předchozích letech i letos čeká soutěž řada inovací a změn. Třetí ročník se bude výrazně orientovat na zaměstnance, kteří tvoří duši každé firmy. Pozornost bude věnována tomu, jak právě oni vnímají své pracovní prostředí. Soutěž letos také obohatí zbrusu nová kategorie s názvem Chytrá kancelář, jejímž odborným garantem se stala firma Microsoft.

Petra Lávičková, Head of Corporate Marketing & PR společnosti CBRE k soutěži upřesňuje:

„Soutěž CBRE Zasedačka roku je nejen o příbězích firem, ale především samotných lidí, kteří v kancelářích sdílí svoje nápady, životní příběhy, navazují přátelství…prostě v nich žijí. Kanceláře už nejsou jen místem pro práci, ale lidé se v nich musí cítit pohodlně. Do soutěže proto vítáme všechny společnosti, které dělají vše pro komfort zaměstnanců a vytváří příjemné pracovní prostředí. Letos se mohou hlásit již do šesti kategorií, tím se jejich šance na výhru opět zvyšují. “

V kategorii Chytrá kancelář budou oceňovány společnosti, které mají vhodně nastavené strategie interního vzdělávání a rozvoje dovedností tak, aby zaměstnanci  používali moderní technologie aktivně a s chutí. Chytrá kancelář ale není zdaleka jedinou kategorií. Na výběr mají společnosti například i z dalších kategorií jako je Zasedačka roku, Kancelář jako DNA firmy či Nejatraktivnější pracovní prostředí.

Ty budou hodnoceny odbornou porotou, které letos znovu předsedá světoznámá architektka Eva Jiřičná:

„Minulý rok jsme hodnotili mnoho vynikajících projektů, ale také na druhou stranu projekty, které stále mají co dohánět.  Věřím, že jak už to u soutěží bývá, se v letošním roce firmy ukáží v ještě lepším světle, protože tato soutěž je zde právě proto, aby se s každým jejím ročníkem pracovní prostředí zdokonalovalo.“

Eva Jiřičná však není jedinou známou osobností v porotě soutěže. Doplní ji Marie Passburg, Biljana Weber, Richard Curran, Tomáš Jindříšek a Pavel Mauer. Zmíněné kategorie doplňují další, které zastřešují odborní garanti. Patří mezi ně už zmíněná Chytrá kancelář pod patronátem Microsoftu, Kanceláře pro budoucí výzvy, kterou zastřešuje společnost SKANSKA, a také Zdravá kancelář, jejímž partnerem je Česká rada pro šetrné budovy a pracovní skupina Rady také bude přihlášené zasedačky v této kategorii hodnotit.

Simona Kalvoda, výkonná ředitelka České rady pro šetrné budovy, doplňuje:

„Již v loňském ročníku byla kategorie Zdravá kancelář početně silně zastoupena: vítěze jsme vybírali z 25 přihlášených. Potvrzuje se, že mezi firmami roste zájem o to, aby jejich zaměstnanci měli v kancelářích zdravé vnitřní prostředí. Podle Českého statistického úřadu tráví Češi v práci průměrně 40,4 hodiny týdně. Kvalita kanceláře tak má podstatný vliv na jejich zdraví a duševní pohodu, které se mohou výrazně promítnout do produktivity práce. Zdravé a inspirativní prostředí motivuje stávající zaměstnance a je zdrojem jejich loajality a spokojenosti. Navíc se pro firmy může stát podstatným argumentem při akvizici nových zaměstnanců.“

Do třetího ročníku projektu CBRE Zasedačka roku se mohou firmy s inspirativními pracovními prostory hlásit až do 31. října 2016. Finalisté budou oznámeni v prosinci 2016. V únoru následujícího roku proběhne slavnostní předání cen vítězům. Cílem soutěže je zvýšit povědomí o důležitosti adekvátního kancelářského prostředí a rozvířit v České republice diskuzi na toto téma. V uplynulých letech se do CBRE Zasedačky roku přihlásilo více než 150 firem a porota z nich vybrala 56 finalistů. Mezi oceněné patřila například společnost Google, J&T Banka či Ogilvy & Mather a další.

KONTAKT:

 

Ivona Novotná

Tel: +420 731 889 963

Email: ivona.novotna@cbre.com

 

CBRE News-  Facebook

CBRE Czech Republic Linkedin, Twitter

CBRE Zasedačka roku! – Facebook

 

O soutěži CBRE Zasedačka roku – www.zasedackaroku.cz

Soutěž vyhlašuje a zastřešuje společnost CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb. V roce 2014 proběhl první ročník. Od té doby se do soutěže zapojilo více než 150 firem a porota z nich vybrala 56 finalistů. Mezi vítězi se objevily takové společnosti jako například Google, J&T Banka či Ogilvy & Mather a další. Letos se firmy mohou hlásit do soutěže až do 31. 10. 2016. Slavnostní vyhlášení proběhne v únoru 2017. Generálními partnery jsou společnosti SKANSKA a Microsoft, hlavními partnery jsou Steelcase a Chytrá zeď. Mezi další partnery patří Česká rada pro šetrné budovy, Unifer a Moser. Soutěž mediálně zastřešují Forbes, Hospodářské noviny, Direkt a Kancelář snů. Více o soutěži se dozvíte na zbrusu nových webových stránkách www.zasedackaroku.cz.

KomentářeKategorie
Příbuzné články
Baldinini je značka, které se v Praze daří, slaví tam už dvě významné události
Baldinini je značka, které se v Praze daří, slaví tam už dvě významné události

11.11.2019 | Tradiční světoznámá italská společnost Baldinini slaví v Praze v roce 2019 hned dvě velké události. ...


Kolik nás vlastně může stát nesoulad s GDPR?
Kolik nás vlastně může stát nesoulad s GDPR?

11.11.2019 | Po déle než roce praktikování obecného nařízení k ochraně osobních údajů už můžeme na ...


Průzkum ukazuje, že společnostem, které se přizpůsobují technologickým inovacím, rostou výnosy
Průzkum ukazuje, že společnostem, které se přizpůsobují technologickým inovacím, rostou výnosy

05.11.2019 | Rozsáhlý průzkum Systémy budoucnosti (Future Systems), který provedla společnost Accenture, odhaluje ...


Výrobce nábytku představil novinky pro nadcházející rok
Výrobce nábytku představil novinky pro nadcházející rok

28.10.2019 | Otrokovický výrobce kancelářského nábytku RIM CZ přivezl ke konci října 2019 do svého pražského ...


Seriál ČECHOVI aneb „český Dallas“ přichází spolu s knihou, která je nejen o seriálu
Seriál ČECHOVI aneb „český Dallas“ přichází spolu s knihou, která je nejen o seriálu

28.10.2019 | Čechovi – aneb „český Dallas“ je tady! Televize Barrandov uvede od pondělí 28. října novou ...