Večeři pro Bohatomyslné můžete absolvovat ve dvou termínech. Najděte si svůj termín i důvod.


Bohatomyslní
23.03.2015 10:48 | redakce

Večeře byla vždy považována za nejslavnostnější jídlo a za nejformálnější společenskou událost. Je to vynikající způsob, jak si gurmánsky pochutnat, skvěle se najíst a zároveň se seznamovat s dalšími stejně smýšlejícími, důležitými a energickými Bohatomyslnými lidmi.

Večeře Bohatomyslných jsou dveře do vyšší třídy myšlenek, energie a úspěchu. Jak již řekl Erwin Schrödinger, Nositel Nobelovy ceny za fyziku z roku 1933 – „Celkový počet myslí ve vesmíru je jedna.“ Pojďte se na ni společně napojit!

Když se mluví o Bohatomyslných, zasvěcení vědí, že lze očekávat poutavou a překypující luxusní směs myšlenek, emocí, informací, postojů, atmosféry a prostředí. Je to druh vesmíru, který podporuje a pomáhá a kde jsou lidé šťastní. Je to místo, kde každý z vás je jeho hvězdou, která září a zaslouží si pozornost. Bohatomyslný znamená nejnoblesnější definici vás, ve vaší podstatě, protože vše, co jste, je výsledkem toho, na co se zaměřujete a co si o sobě myslíte.

oddelovac-960-bm

Když se narodíte, okolí si myslí, že svět nevnímáte a že je vám jedno, jaký je. Když vyrostete, říkají vám, že svět je takový, jaký je a že s ním už nemůžete nic udělat. Že musíte žít uvnitř tohoto světa, aniž byste příliš naráželi do jeho stěn a abyste nevybočovali. Ale takový život je velmi omezený a už vůbec není Bohatomyslný.

To se však může změnit v okamžiku, kdy přijdete na jeden prostý fakt – vše, co je kolem vás, to, čemu říkáte život, bylo vytvořeno lidmi, stejnými jako vy. A hlavně! Když si uvědomíte, že VY to můžete změnit, VY to můžete ovlivnit, můžete vytvořit své vlastní věci, situace a hodnoty, které budou lidé používat a uznávat. Můžete zažívat štěstí a úspěch, dělit se o něj a prožívat ho s dalšími lidmi. Můžete dosáhnout trvalého zdraví a spokojenosti a užívat si života naplno.

Jak to udělat? Je třeba se zbavit chybné představy, že život je prostě tady a vy ho musíte pouze žít, přežít nebo dožít. Chopte se ho, změňte ho, zdokonalte ho, vychutnejte si ho, zanechte v něm Bohatomyslnou stopu. Poznejte priority a dělejte malé věci nezapomenutelnými. A jakmile se to naučíte, už nikdy nebudete stejní. Staňte se odvážní a sebevědomí. Přestaňte věci odkládat, vymaňte se z vlivu vaší minulosti, začněte si vychutnávat přítomnost a očekávejte skvělou budoucnost. Získejte klid, vyrovnanost, zdraví, hodnotu času, vytrvalost, vděčnost a pokoru, energii i peníze. Začněte trvale rezonovat s úspěchem.

Vyberte si směr, který podporuje a pomáhá. Vyberte si růst. Vyberte si Večeři Bohatomyslných, místo, kde budeme všichni společně přitahovat váš úspěch!

oddelovac-960-bm

Informace o místu, kde se Večeře Bohatomyslných koná:

Dveře do světa Večeře Bohatomyslných se otevřou hned dvakrát, a to v pátek 17.4. a v sobotu 2.5. 2015 vždy od 18 do 22 hodin v ryzím šperku Prahy v 5ti hvězdičkovém luxusním hotelu Boscolo, Autograph Colleciton, který snoubí klasickou eleganci s nadčasovým luxusem. Tento jedinečný hotel propojuje nádhernou středověkou Prahu se světovou, na byznys orientovanou dobou. Díky tomu je Boscolo perfektně stvořené místo pro noblesní a unikátní Večeři Bohatomyslných.

Mezi jeho nejvýznamnější hosty, ihned po vás, patří například královna Velikonočního ostrova Taurama Anolola Hey Rapu, členové světoznámých kapel, státníci a prezidenti a také Jeho Svátost Dalajláma.

V nadčasovém hotelu na vás čekají vynikající atmosféra s luxusním komfortem. Už při vstupu vás přivítá červený koberec, na kterém se budete cítit středem pozornosti jako největší hvězda. Poté projdete přes historickou lobby z 19.století, obklopeni ryzím luxusem, mramorovými podlahami, bohatou štukovou výzdobou až do sálu Opera, kde se Večeře Bohatomyslných odehrává.

Dress code – Creative Black Tie (pánové – v případě, že nemají smoking, je povolen černý oblek s motýlkem, kravata není povolena)

Večeře se mohou zúčastnit jak páry, tak jednotlivci. Být v páru není podmínkou. Vítáni jsou všichni Bohatomyslní!

 

VÍCE ZDE

KomentářeKategorie
Příbuzné články
Pět důvodů, proč při dlouhodobé práci z domova nejsme výkonní
Pět důvodů, proč při dlouhodobé práci z domova nejsme výkonní

26.05.2020 | Jak produktivně spolupracovat, když nejste spolu? To je otázka, kterou teď řeší mnoho vedoucích ...


Profese v první linii – nejen zdravotníci, ale i zámečníci nebo ostraha
Profese v první linii – nejen zdravotníci, ale i zámečníci nebo ostraha

08.04.2020 | Současná situace mnoha lidem převrací život, řada z nich doma hledá, čím by se zaměstnali, ...


Proti koronaviru bojují v nemocnicích i roboty
Proti koronaviru bojují v nemocnicích i roboty

06.04.2020 | Kolaborativní robot dokáže spolehlivě a bezpečně sterilizovat místnosti, ve kterých se nachází ...


Přenáší se na bankovkách COVID-19? Podle WHO ne.
Přenáší se na bankovkách COVID-19? Podle WHO ne.

06.04.2020 | Panika z koronaviru se dotkla téměř všech aspektů našich každodenních životů - od změny pracovního ...


Homeoffice může být pro mnoho firem časovanou bezpečnostní bombou
Homeoffice může být pro mnoho firem časovanou bezpečnostní bombou

06.04.2020 | České firmy jsou dnes silně konfrontovány se situací, na níž neměly čas se připravit. Homeoffice ...