Zahřejte se letní oblohou i v mrazivých dnech – se šperkem z teplého tyrkysu


šperk
27.02.2017 00:50 | redakce

Když ulice jen ztěžka dýchají pod bílou sněhovou peřinou, není tak docela jednoduché vpustit do světa zkřehlých myšlenek i docela malý závan letních dnů. Můžeme vzpomínat na loňské léto strávené kdesi u vody a s blankytnou oblohou nad hlavou nebo si pořídit něco, co v nás léto probudí i s mrazem za okny. Takovým hřejivým dárkem může být například šperk s tyrkysem jakoby právě spadlým z nebe.

ImageStačí vám náušnice nebo jen přívěsek k řetízku? Nebo chcete zahřát celou letní oblohou? Ta je vám k dispozici přímo v internetovém obchůdku iBeauty.cz, který dělá z žen něžné princezny.

Set zářivé letní oblohy odrážející se přímo od mořské hladiny najdete také ve zdejší nabídce. Tyrkysová sada náušnic a přívěsku ve tvaru spalujícího slunce a v barvě snové oblohy vám dodá nepomíjející nádech léta. Spolu s léčivými účinky tohoto nebesky modrého kamene pak současně dosáhnete vrcholu estetiky i duševní rovnováhy. Tyrkys je totiž znám pro své pozitivní účinky na lidské tělo i duši. Zoceluje fyzickou kondici a zároveň napomáhá svěžímu lidskému myšlení. A ač to bude znít neuvěřitelně, tyrkys umí odplavit také bolest. Kdo by pak tedy nechtěl nosit nádherný kámen, který má navíc tak zázračnou léčivou sílu?

S nebesky modrým setem ve tvaru sálajícího slunce budete působit čistě a svěže, navzdory sychravému počasí. Necháte-li sluneční paprsky vklouznout do svého šatníku i do detailů svých doplňků, uvidíte, že se to na vaší zimou zkřehlé duši zajisté pozitivně odrazí. Chybí vám teplo, láska nebo snad peníze? I na tyhle dary života je tyrkys tím správným magnetem. A tak vám pomůže přitáhnout nejen tu správnou hřejivou náladu, ale třeba i muže, se kterým bude každý další den provoněný sluncem a zkrátka odrazem nebe na ze

Přidej komentář

KomentářeKategorie
Příbuzné články
Devatenáctiletá Noemi z dětského domova vyzývá k podpisové akci
Devatenáctiletá Noemi z dětského domova vyzývá k podpisové akci

22.03.2017 | Symbolicky dnes, na Mezinárodní den žen, vyzívá nezisková organizace Mimo domov ve spolupráci ...


Jak správně naučit děti číst
Jak správně naučit děti číst

22.03.2017 | Rozvoj umění číst ve skutečnosti začíná, v rozporu s obecně rozšířeným přesvědčením, ...


Světový den vody již 22. 3. – co možná o vodě nevíte?
Světový den vody již 22. 3. – co možná o vodě nevíte?

20.03.2017 | Voda je pro většinu z nás něčím naprosto samozřejmým – otočíme kohoutkem a teče čistá ...


MOTOSALON zahajuje sezonu už ve čtvrtek
MOTOSALON zahajuje sezonu už ve čtvrtek

27.02.2017 | MOTOSALON patří již tradičně k největším motorkářským událostem roku. Všichni fanoušci ...


MOTOSALON 2017 – nepřehlédněte to nejzajímavější
MOTOSALON 2017 – nepřehlédněte to nejzajímavější

27.02.2017 | Na co se těšit u BMW? Jednou z mnoha ozdob expozice bude sportovní motocykl HP4 Race. Na stánku ...Komentáře na Facebooku