VIZE


Profesní magazín Best of představuje formou profilových rozhovorů rozličné obory a lidi v nich vynikající, kteří srozumitelně hovoří o své práci.

V roce 2010 byl magazín založen na základě svobodné myšlenky poukázat na to, jak zajímavé profese si lze zvolit a kdo jsou lidé, kteří v těchto nejrozmanitějších profesích pracují, výtečně je ovládají a mají k danému tématu co říci.Ti nás svým příběhem, zkušenostmi a srozumitelným formulováním mohou "vtáhnout" do dané oblasti, což přispívá k naší lepší orientaci v tématu.

Pevně doufám, že pro vás, čtenáře, kteří přicházíte s touhou dozvědět se, bude "listování" inspirativní a najdete si pro sebe přesně to, co Vás zajímá. Aktálně najdete v magazínu více jak tisíc rozhovorů, převážnou většinu z nich doprovází fotografie z naší produkce, které fotíme nejčastěji s Robertem Vanem, Lenkou Hatašovou či Tinem Kratochvilem.

V následujícím období přejdeme na novou, modernější platformu. Brzy se také můžete těšit na rádiový pořad Profíci, který vznikne ve spolupráci s rádiem you Radio News.

Přeji si uchovat Váš zájem a přízeň, o kterou jsme s naším týmem odhodlani nadále pečovat.

Michaela Lejsková, šéfredaktorka profesního magazínu Best of