Anti-age, medicína, která omlazuje organismus zevnitř i navenek


Magdalena Mikulandova
26.03.2019 12:54 | redakce

Cílem anti-age je dosáhnout co nejlepšího možného zdravotního stavu člověka a zároveň co nejvíce zbrzdit proces stárnutí organismu. Tato medicína omlazuje lidský organismus zevnitř i navenek a zabývá se také drobnými nuancemi a problémy, které se v rámci klasické medicíny vůbec neřeší.

Anti-age ošetření galvanickou žehličkou je neinvazivní ošetření pleti napomáhající zvednutí kontur obličeje, vyhlazení vrásek, zvednutí nadočnicového oblouku, omlazení obličeje a práci s dekoltem. Anti-age metoda rovněž omezuje tvorbu volných radikálů v kůži, jenž poškozují kolagen, který má na svědomí předčasné stárnutí, a elasten, který zodpovídá za pevnost pokožky. Následkem postupně ubývajícího elastenu je ochabnutí rysů a “padání” obličeje.  

Důkladným ošetřením speciálními technologiemi, které vysílají galvanické proudy do podkoží kůže na obličeji, se aktivuje tvorba vašeho vlastního kolagenu a elastenu. Impuls vyvolá reakci v klastrech genů, tedy skupin genů, které v podkoží odpovídají za tvorbu elastenu a kolagenu. Technologií zároveň dochází k zapracování speciálních anti-agingových gelů, které ovlivňují omlazení a zpětnou práci těchto genů.

„V podstatě jde o to, že vaše geny začnou pracovat jako za mlada a umí si znovu vyvolat tuto funkci, i když jsme starší a máme pocit, že vrásky přibývají a že kůže padá dolů,” říká Magdaléna Mikulandová, expertka na anti-age, a dodává: „Po dlouhodobějším používání se enzym Ar Nox, který za toto stárnutí kůže zodpovídá, unaví a jeho aktivita je minimální. Jde o neinvazivní, velmi progresivní metodu jak pracovat ze stárnutím v obličeji i na celém těle.”

Výsledkem je pleť krásnější, pružnější, zářivější a bez vrásek. Samotné ošetření je hodinkou klidu, zastavení, hluboké relaxace a vypnutí mysli i těla v příjemném studiu v centru Prahy.

 

Kdo je Magdaléna Mikulandová

Specialista na zdravý životní styl a anti-aging. V Česku zpopularizovala především metodu Metabolic Balance, program na úpravu metabolismu a váhy, se kterým pomáhá již téměř 10 let stovkám spokojených klientů ke zdraví, tělesné i duševní rovnováze a trvalé optimální váze. Mezi její klienty patří například Ivana Chýlková, Eva Holubová či Jan Kraus. Je autorkou několika odborných knih a publikací. Ze své 30leté praxe ve zdravotnictví ví, jak je pro klienty důležitý empatický a odborně zdatný spojenec.

Více o Magdaléně Mikulandové: http://magdalenamikulandova.cz/o-mne/

KomentářeKategorie
Příbuzné články
Odešla herečka s nádherným hlasem Jana Andresíková
Odešla herečka s nádherným hlasem Jana Andresíková

22.10.2020 | Do hereckého nebe odešla další výrazná osobnost. Ve věku 79 let Jana Andresíková. Herečka, ...


5 problémů, se kterými se můžete setkat při práci z domova
5 problémů, se kterými se můžete setkat při práci z domova

16.10.2020 | Práce z domova za posledních 6 měsíců skokově posílila bezprecedentním způsobem. Za tu dobu ...


Oslovení firmy s poptávkou práce je účinnější než inzerát
Oslovení firmy s poptávkou práce je účinnější než inzerát

18.09.2020 | V srpnu evidovaly úřady práce 279 078 uchazečů o zaměstnání. V meziročním srovnání jejich ...


Sparta otevírá novou fanzónu na střeše Galerie Harfa
Sparta otevírá novou fanzónu na střeše Galerie Harfa

18.09.2020 | Sparta ve spolupráci s Galerií Harfa přináší všem fanouškům unikátní zážitek! Po celou sezónu ...


Potřebujeme prodávat, abychom mohli pomáhat
Potřebujeme prodávat, abychom mohli pomáhat

18.09.2020 | Téma pomoci nemocným je v současné době žhavější než jindy. Pro mnohé z nás to je to poprvé, ...