Anti-age, medicína, která omlazuje organismus zevnitř i navenek


Magdalena Mikulandova
26.03.2019 12:54 | redakce

Cílem anti-age je dosáhnout co nejlepšího možného zdravotního stavu člověka a zároveň co nejvíce zbrzdit proces stárnutí organismu. Tato medicína omlazuje lidský organismus zevnitř i navenek a zabývá se také drobnými nuancemi a problémy, které se v rámci klasické medicíny vůbec neřeší.

Anti-age ošetření galvanickou žehličkou je neinvazivní ošetření pleti napomáhající zvednutí kontur obličeje, vyhlazení vrásek, zvednutí nadočnicového oblouku, omlazení obličeje a práci s dekoltem. Anti-age metoda rovněž omezuje tvorbu volných radikálů v kůži, jenž poškozují kolagen, který má na svědomí předčasné stárnutí, a elasten, který zodpovídá za pevnost pokožky. Následkem postupně ubývajícího elastenu je ochabnutí rysů a “padání” obličeje.  

Důkladným ošetřením speciálními technologiemi, které vysílají galvanické proudy do podkoží kůže na obličeji, se aktivuje tvorba vašeho vlastního kolagenu a elastenu. Impuls vyvolá reakci v klastrech genů, tedy skupin genů, které v podkoží odpovídají za tvorbu elastenu a kolagenu. Technologií zároveň dochází k zapracování speciálních anti-agingových gelů, které ovlivňují omlazení a zpětnou práci těchto genů.

„V podstatě jde o to, že vaše geny začnou pracovat jako za mlada a umí si znovu vyvolat tuto funkci, i když jsme starší a máme pocit, že vrásky přibývají a že kůže padá dolů,” říká Magdaléna Mikulandová, expertka na anti-age, a dodává: „Po dlouhodobějším používání se enzym Ar Nox, který za toto stárnutí kůže zodpovídá, unaví a jeho aktivita je minimální. Jde o neinvazivní, velmi progresivní metodu jak pracovat ze stárnutím v obličeji i na celém těle.”

Výsledkem je pleť krásnější, pružnější, zářivější a bez vrásek. Samotné ošetření je hodinkou klidu, zastavení, hluboké relaxace a vypnutí mysli i těla v příjemném studiu v centru Prahy.

 

Kdo je Magdaléna Mikulandová

Specialista na zdravý životní styl a anti-aging. V Česku zpopularizovala především metodu Metabolic Balance, program na úpravu metabolismu a váhy, se kterým pomáhá již téměř 10 let stovkám spokojených klientů ke zdraví, tělesné i duševní rovnováze a trvalé optimální váze. Mezi její klienty patří například Ivana Chýlková, Eva Holubová či Jan Kraus. Je autorkou několika odborných knih a publikací. Ze své 30leté praxe ve zdravotnictví ví, jak je pro klienty důležitý empatický a odborně zdatný spojenec.

Více o Magdaléně Mikulandové: http://magdalenamikulandova.cz/o-mne/

KomentářeKategorie
Příbuzné články
Pět důvodů, proč při dlouhodobé práci z domova nejsme výkonní
Pět důvodů, proč při dlouhodobé práci z domova nejsme výkonní

26.05.2020 | Jak produktivně spolupracovat, když nejste spolu? To je otázka, kterou teď řeší mnoho vedoucích ...


Profese v první linii – nejen zdravotníci, ale i zámečníci nebo ostraha
Profese v první linii – nejen zdravotníci, ale i zámečníci nebo ostraha

08.04.2020 | Současná situace mnoha lidem převrací život, řada z nich doma hledá, čím by se zaměstnali, ...


Proti koronaviru bojují v nemocnicích i roboty
Proti koronaviru bojují v nemocnicích i roboty

06.04.2020 | Kolaborativní robot dokáže spolehlivě a bezpečně sterilizovat místnosti, ve kterých se nachází ...


Přenáší se na bankovkách COVID-19? Podle WHO ne.
Přenáší se na bankovkách COVID-19? Podle WHO ne.

06.04.2020 | Panika z koronaviru se dotkla téměř všech aspektů našich každodenních životů - od změny pracovního ...


Homeoffice může být pro mnoho firem časovanou bezpečnostní bombou
Homeoffice může být pro mnoho firem časovanou bezpečnostní bombou

06.04.2020 | České firmy jsou dnes silně konfrontovány se situací, na níž neměly čas se připravit. Homeoffice ...