Bez kočárku ani ránu


kočárek
28.07.2014 23:30 | Michaela Lejsková

Početím to začíná. Následuje radostné očekávání, ale i spousta starostí. Zodpovědné maminky si před narozením svého potomka připravují dětskou výbavičku a není to vždy snadný úkol. Dnešní nabídka trhu skýtá nespočet zboží a značek. Je dobré čerpat ze zkušeností ostatních maminek, spoléhat se na recenze a kvalitní prověřené značky. Jednou z nejdůležitějších částí výbavy je kočárek. Nejprve si musíme uvědomit, co od kočárku očekáváme a vyžadujeme a následně můžeme začít s výběrem.  Společnost Baby Direkt, která se zaměřuje na prodej potřeb pro děti i rodiče, zastupuje celosvětově uznávané značky, jakou je například společnost Britax Römer. Ta ve svém portfoliu nabízí všestranné kočárky pro různé potřeby maminek i dětí.

kočárek

„Kočárky patří mezi nejvyhledávanější segment výrobků v našem portfoliu. Ve své nabídce máme kočárky různého zaměření i značek,“ říká Lukáš Fiala, manažer nákupu společnosti Baby Direkt, s.r.o. „Mezi doporučované kočárky můžeme zařadit B-Motion 3 a 4 nebo Britax affinity od společnosti Britax Römer. Kombinovaný kočárek Britax B-Motion 4 byl v letošním roce oceněn pro svou všestrannost, pohodlnost a plynulou jízdou a stal se vítězem nezávislého testu organizace dTest,“ dodává Lukáš Fiala.

Výběr správného kočárku je zodpovědný úkol, kterému předchází důsledný průzkum a následně blízké seznámení s vybranými favority. Je dobré si ujasnit, co se od kočárku očekává, v jakém terénu se bude převážně pohybovat, prověřit rozměry kočárku, skladnost, váhu a jiné náležitosti. Společnost Britax Römer vyrábí kočárky vhodné do města i do přírody s funkčním a praktickým designem, trojkolky i čtyřkolky a nabízí i variantu pro dvojčata.  Všestrannými kočárky jsou například  Britax B-Motion 3 nebo 4 a vyznačují se jednoduchým skládacím mechanismem, který lze složit jednou rukou. Odnímatelné adaptéry CLICK & GO® umožňují upevnit přenosnou autosedačku nebo hlubokou korbu přímo na podvozek kočárku a vytváří tak ideální cestovní systém. Kočárky jsou dále vybaveny sedadlem s několika naklápěcími polohami, včetně úplného lehu a pro zajištění bezpečí dítěte jsou vybaveny 5-ti bodovým bezpečnostním pásem. Přední kola jsou otočná s možností aretace, ať už se jedná o verzi trojkolky Britax B-Motion 3 nebo čtyřkolky Britax B-Motion 4. Maminky, které zejména ocení již zmíněný jednoduchý skládací mechanismus, budou potěšeny výškově nastavitelnou a měkce polstrovanou rukovětí, prostorným košíkem a velkou odkládací kapsou ve stříšce.

Elegantní kočárek s účelným a praktickým designem Britax affinity vznikl ve spolupráci s předními evropskými návrháři a nabízí moderní styl s bezpečnými hodnotami. Britax affinity je vybaven kódem code-no.com, který umožňuje registrovaným vlastníkům preventivní ochranu před krádeží. Tyto kočárky nabízejí širokou škálu barevných designů, včetně originálního výměnného setu Jungle Boogie. Toto nápadité provedení se hodí jak pro kluky i holky a promění kočárek v něco zcela unikátního a nepřehlédnutelného ve stylu „Street Art“. Ke kočárkům lze dokoupit široké spektrum doplňků a příslušenství, které cestovní systém ještě vylepší a ten se  tak stane dokonalým společníkem a pomocníkem pro oba rodiče.

kočárek

 

Společnost Baby Direkt s.r.o. působí v České a Slovenské republice od roku 1992. Nabízí kompletní sortiment pro děti a pohodlí rodičů. Je výhradním distributorem kvalitního sortimentu mnoha světových značek například Cam, Neonato, Britax/Römer, SmarTrike, Okiedog, PrimaBaby, Thermobaby, Altabebe,  Weina a mnoho dalších. Díky svým zkušenostem dále začala společnost vyvíjet i svoji vlastní značku ZOPA DESIGN, na které se podílí tým zkušených pracovníků a značka zároveň splňuje přísné bezpečnostní evropské normy.
S velkou péčí vybírají ten nejkvalitnější materiál a kladou velký důraz na každý detail výrobku. Značka ZOPA se začala objevovat na trhu v roce 2006, kdy představila sportovní kočárek Fusion, který se s několika úpravami vyrábí dodnes. Díky kladným ohlasům zákazníků se postupně začínal rozrůstat sortiment výrobků ZOPA. V roce 2013 začala společnost nabízet široký výběr kočárků, autosedaček, cestovních postýlek a oblíbených jídelních židliček. I nadále se postupně rozrůstá o další potřeby pro nejmenší. Designeři značky ZOPA kladou důraz na pravidelnou inovaci výrobků. A to nejen barev, ale i materiálů, aby vyhovovali jak rodičům, tak i dětem a zároveň požadavkům dnešní doby.
 

kočárek

KomentářeKategorie
Příbuzné články
4 Tenoři měli úspěšný koncert v Carnegie Hall
4 Tenoři měli úspěšný koncert v Carnegie Hall

28.05.2024 | Vokální formace 4 Tenoři ve čtvrtek 23. května 2024 úspěšně debutovala na jedné z nejprestižnějších ...


Ministr Síkela uvedl Jana Michala do funkce generálního ředitele agentury CzechInvest
Ministr Síkela uvedl Jana Michala do funkce generálního ředitele agentury CzechInvest

10.04.2024 | Ministr průmyslu a obchodu Jozef Síkela dnes v prostorách agentury CzechInvest slavnostně uvedl do ...


Jak sbírat umění? To vysvětlí nová výstava v hradecké galerii
Jak sbírat umění? To vysvětlí nová výstava v hradecké galerii

10.04.2024 | Galerie moderního umění v Hradci Králové (GMU) otevírá výstavu Jak sbírat umění: příběh ...


Zámek Loučeň oslaví 20.výročí vstupu České republiky do EU
Zámek Loučeň oslaví 20.výročí vstupu České republiky do EU

10.04.2024 | Česká republika vstoupila do Evropské unie 1. května 2004.  Na Zámku Loučeň je to důvod k připomenutí, ...


EFKO myslí na budoucnost, představuje nový záměr
EFKO myslí na budoucnost, představuje nový záměr

05.04.2024 | Český výrobce her a hraček z Nového Veselí, společnost EFKO-karton, s. r. o., v těchto dnech ...