Co vede k restartu kariéry, to je téma únorové konference


restart kariéry
08.01.2015 18:41 | redakce

Nejdůležitější akce roku pro všechny, kteří chtějí udělat v životě další krok a nevědí přesně jak, se blíží. Již třetí ročník konference ze série “Inspirace & Restart kariéry” s podtitulem “Restart myšlení” se uskuteční ve čtvrtek 5. února v pražském Dance Union klubu (Vinohradská 25, Praha 2).

Konference Restart kariéry je sérií inspirativních vystoupení řečníků, kteří přinášejí nové myšlenky a postřehy ke kariérnímu i osobnímu rozvoji. Většina z aktérů navíc na veřejnosti vystupuje jen zřídka. Dance Union klub tak bude skvělým místem, kde lze načerpat energii pro profesní i soukromý život.

Hosty třetího ročníku budou mimo jiné Adela Banášová (nejúspěšnější slovenská moderátorka současnosti), Taťána le Moigne (šéfka Google ČR a inovátorka vzdělávání dětí), Petr Šimůnek (šéfredaktor magazínu Forbes a moderátor) nebo Andrej Sukop (přední český plastický chirurg). Celkem během dne vystoupí jedenáct hostů.

“Restart kariéry není klasickou pracovní konferencí. Mottem akce je “strávit skvělý den se skvělými lidmi”, což vystihuje jak účast inspirativních řečníků, tak neformální a pohodovou atmosféru a závěrečnou afterparty. Předchozí ročníky byly beznadějně vyprodané, s registrací by proto zájemci neměli dlouho váhat,” říká Tomáš Jindříšek, Managing Partner pořádající agentury Dark Side.

V roce 2013 se konference zúčastnila například bývalá premiérka SR Iveta Radičová, ředitel prestižních leteckých závodů Red Bull Air Race Pavel Turek nebo nejprodávanější slovenský spisovatel, ekonom a politik Josef Banáš.

“Hlavním cílem je ukázat účastníkům pozitivní příběhy, které jim mohou pomoct nejen v restartu jejich kariéry, ale nabídnout i řadu podnětů pro osobní a profesní život. Jde o konferenci, kterou si zčásti děláme i pro sebe. Zveme hosty, které bychom sami chtěli vidět a kteří nás inspirují. Unikátní atmosféra konference pak působí na návštěvníky i na přednášející. S minulým ročníkem Restartu kariéry například začala nová pracovní etapa Vandy Wolfové, která na akci vystupovala a která také díky této konferenci vyměnila po 21 letech své působiště v Ogilvy EMEA za společnost Google,” popisuje Managing Partner agentury Dark Side Michal Kříž.

restart

 

 

Cena vstupenky je 2900 Kč bez DPH, pro prvních 100 přihlášených platí zvýhodněná cena 2200 Kč bez DPH. Pořadateli konference jsou agentury Dark Side, HR Spectrum a portál Jobs.cz.

Více informací najdete na webu http://www.restart-kariery.cz

O společnosti Dark Side

Dark Side a.s. je agenturou nového typu, poskytující konzultační a produkční servis zejména v oblasti nových médií. Tím se rozumí především prostředí internetu obecně, tedy webové prezentace, online kampaně, online strategie, konzultace, zakázkový vývoj aplikací, projekty v sociálních sítích, nákup médií, vývoj mobilních aplikací a další. Dark Side ovšem výrazně překračuje hranice digitálního světa a nabízí unikátní kompetenci v oblasti propojení standardních marketingových kanálů s online vesmírem. Vysoce seniorní tým agentury nabízí řadu zkušeností z klasické reklamy nebo direkt marketingu, takže je schopen vytvářet jedinečné komunikační strategie napříč online a offline prostředím.

O společnosti HR Spectrum

Společnost HR Spectrum je personální a vzdělávací agentura, která působí na českém a slovenském trhu. Předmětem její činnosti jsou komplexní a specializované služby v oblasti lidských zdrojů a personálního řízení. Hlavní produktové portfolio agentury je zaměřené na výběr zaměstnanců na klíčové pozice společnosti. Kromě vysoké odbornosti založené na dlouholetých zkušenostech práce v oblasti lidských zdrojů nabízí přátelskou atmosféru spolupráce.

O jobs.cz

Nejznámější český kariérní portál Jobs.cz provozuje již 18 let společnost LMC, která je v České republice lídrem na trhu práce a vzdělávání. Na webu jobs.cz jsou nabídky pozic u předních zaměstnavatelů, k dispozici tam je také přehled všech možností vysokoškolského studia, rozsáhlá nabídku kurzů a školení a další služby propojující pracovní trh se vzděláváním. Součástí rodiny LMC je rovněž Prace.cz – největší pracovní portál v ČR, v jehož nabídce je každý den přibližně 30 000 pracovních míst, u kterých není nutné vysokoškolské vzdělání. Oba portály souhrnně využívá více než milion registrovaných uživatelů. 

 

Zdroj: Agentura DarkSide

restart
restart
restart

KomentářeKategorie
Příbuzné články
5 problémů, se kterými se můžete setkat při práci z domova
5 problémů, se kterými se můžete setkat při práci z domova

16.10.2020 | Práce z domova za posledních 6 měsíců skokově posílila bezprecedentním způsobem. Za tu dobu ...


Oslovení firmy s poptávkou práce je účinnější než inzerát
Oslovení firmy s poptávkou práce je účinnější než inzerát

18.09.2020 | V srpnu evidovaly úřady práce 279 078 uchazečů o zaměstnání. V meziročním srovnání jejich ...


Sparta otevírá novou fanzónu na střeše Galerie Harfa
Sparta otevírá novou fanzónu na střeše Galerie Harfa

18.09.2020 | Sparta ve spolupráci s Galerií Harfa přináší všem fanouškům unikátní zážitek! Po celou sezónu ...


Potřebujeme prodávat, abychom mohli pomáhat
Potřebujeme prodávat, abychom mohli pomáhat

18.09.2020 | Téma pomoci nemocným je v současné době žhavější než jindy. Pro mnohé z nás to je to poprvé, ...


72 procent zaměstnanců vnímá větší důraz na hygienu, ostatní nevidí rozdíly
72 procent zaměstnanců vnímá větší důraz na hygienu, ostatní nevidí rozdíly

27.07.2020 | Společnost Kärcher realizovala v polovině července průzkum mezi 2000 zaměstnanci různých typů ...