Dámy z Helasu v péči Franck Provost získaly cenné rady pro podzim 2016


Helas
01.11.2016 21:02 | redakce

Jak měnit svůj styl podle roční doby a být stále krásná? Na mimoklubovém setkání dámského klubu Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club v salonu Franck Provost dostaly přítomné dámy ty nejlepší rady a ještě něco navíc.

Helas

Ženy a krása jsou pojmy, které jednoznačně patří k sobě. Každá žena je však originálem, a každé proto sluší jiné kombinace stylů, účesů i barev. V salonu Franck Provost ve Slovanském domě radili profesionální kadeřníci přítomným dámám, jak si poradit s vlasy. Které barvy a střihy je nejlepší zvolit a jak se sladit s aktuálními podzimním lookem. Make Up Artistky ze Sephora zase poradily, jak se ke zvoleným účesům nalíčit a představily podzimní trendy líčení. Aby byla péče o krásu úplná ze všech stran, odbornice z Manikúra Essie doporučily ty nejlepší podzimní barvy na nehty.

Helas

Hosty přivítala Zuzana Vilímovská, PR & Marketing Manager Franck Provost. Nová kolekce účesů, střihů a barev pro letošní podzim a zimu nese – jak jinak – název WOMEN. Základem krásy je však také zdraví. Kromě toho, že tým kadeřníků poradil, jaký střih a barva dámám nejvíce sluší, jak je upravovat, také poradil, jak o vlasy a vlasovou pokožku pečovat. Mezi profesionály krásy pronikají i moderní technologie – nejvhodnější péči o vlasy a vlasovou pokožku pomáhala kadeřníkům diagnostikovat speciální kamera Kérastase. O dámy bylo následně pečováno s kosmetikou značky Decléor.

Helas

Kde se setkává šmrnc první republiky se světem moderních technologií a energických ženských osobností? Dámský klub Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club již 17 let podporuje, inspiruje a sdružuje ženy s aktivním přístupem k životu. Klubová setkání přinášejí vždy odbornou a společenskou část, tudíž spojují zábavu i rozvoj – a to vše v tom nejpříjemnějším, vstřícném a inspirujícím prostředí. S členkami se potkávají známé osobnosti českého společenského života i odborníci ze všech myslitelných oborů, které mohou zajímat všestrannou a aktivní ženu, ať už její věk začíná dvojkou, nebo osmičkou. Dámský klub uspořádal již přes 250 společenských večerů, komorních setkání a odborných prezentací, na kterých ženy získávají mnoho nových osobních a obchodních kontaktů, ale také nová blízká přátelství.

www.helas-ladies-club.cz

Helas
Helas
Helas
Helas
Helas
Helas
Helas

KomentářeKategorie
Příbuzné články
Nahlédnutí za oponu divadla Hyberia, kde se léto mění v pracovní galeje
Nahlédnutí za oponu divadla Hyberia, kde se léto mění v pracovní galeje

03.07.2019 | Pro někoho je léto obdobím dovolených, zvolnění a relaxace. Pro herce z Divadla Hybernia se však ...


Léto Petry Janů bude tak trochu v monterkách
Léto Petry Janů bude tak trochu v monterkách

02.07.2019 | Petra Janů během roku objíždí republiku, absolvuje desítky koncertů, vystoupení a alespoň v létě ...


Léto v Prazdroji 2019 slibuje víc než filmy a hudbu
Léto v Prazdroji 2019 slibuje víc než filmy a hudbu

28.06.2019 | Letošní pivovarské léto potrvá od 4. července až do konce srpna a nabídne všechno, co patří ...


Klienti mobilních operátorů v ČR loni přenesli celkem 368 peabytů
Klienti mobilních operátorů v ČR loni přenesli celkem 368 peabytů

28.06.2019 | Zhruba 330 terabytů denně představuje denní dávku dat, které odbaví největší datacentrum v České ...


5 tipů, jak dobře napsat pracovní inzerát
5 tipů, jak dobře napsat pracovní inzerát

16.06.2019 | Počet osob bez práce je v České republice nejnižší za posledních dvacet dva let. Máme dokonce ...