Dámy z Helasu v péči Franck Provost získaly cenné rady pro podzim 2016


Helas
01.11.2016 21:02 | redakce

Jak měnit svůj styl podle roční doby a být stále krásná? Na mimoklubovém setkání dámského klubu Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club v salonu Franck Provost dostaly přítomné dámy ty nejlepší rady a ještě něco navíc.

Helas

Ženy a krása jsou pojmy, které jednoznačně patří k sobě. Každá žena je však originálem, a každé proto sluší jiné kombinace stylů, účesů i barev. V salonu Franck Provost ve Slovanském domě radili profesionální kadeřníci přítomným dámám, jak si poradit s vlasy. Které barvy a střihy je nejlepší zvolit a jak se sladit s aktuálními podzimním lookem. Make Up Artistky ze Sephora zase poradily, jak se ke zvoleným účesům nalíčit a představily podzimní trendy líčení. Aby byla péče o krásu úplná ze všech stran, odbornice z Manikúra Essie doporučily ty nejlepší podzimní barvy na nehty.

Helas

Hosty přivítala Zuzana Vilímovská, PR & Marketing Manager Franck Provost. Nová kolekce účesů, střihů a barev pro letošní podzim a zimu nese – jak jinak – název WOMEN. Základem krásy je však také zdraví. Kromě toho, že tým kadeřníků poradil, jaký střih a barva dámám nejvíce sluší, jak je upravovat, také poradil, jak o vlasy a vlasovou pokožku pečovat. Mezi profesionály krásy pronikají i moderní technologie – nejvhodnější péči o vlasy a vlasovou pokožku pomáhala kadeřníkům diagnostikovat speciální kamera Kérastase. O dámy bylo následně pečováno s kosmetikou značky Decléor.

Helas

Kde se setkává šmrnc první republiky se světem moderních technologií a energických ženských osobností? Dámský klub Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club již 17 let podporuje, inspiruje a sdružuje ženy s aktivním přístupem k životu. Klubová setkání přinášejí vždy odbornou a společenskou část, tudíž spojují zábavu i rozvoj – a to vše v tom nejpříjemnějším, vstřícném a inspirujícím prostředí. S členkami se potkávají známé osobnosti českého společenského života i odborníci ze všech myslitelných oborů, které mohou zajímat všestrannou a aktivní ženu, ať už její věk začíná dvojkou, nebo osmičkou. Dámský klub uspořádal již přes 250 společenských večerů, komorních setkání a odborných prezentací, na kterých ženy získávají mnoho nových osobních a obchodních kontaktů, ale také nová blízká přátelství.

www.helas-ladies-club.cz

Helas
Helas
Helas
Helas
Helas
Helas
Helas

KomentářeKategorie
Příbuzné články
Pět důvodů, proč při dlouhodobé práci z domova nejsme výkonní
Pět důvodů, proč při dlouhodobé práci z domova nejsme výkonní

26.05.2020 | Jak produktivně spolupracovat, když nejste spolu? To je otázka, kterou teď řeší mnoho vedoucích ...


Profese v první linii – nejen zdravotníci, ale i zámečníci nebo ostraha
Profese v první linii – nejen zdravotníci, ale i zámečníci nebo ostraha

08.04.2020 | Současná situace mnoha lidem převrací život, řada z nich doma hledá, čím by se zaměstnali, ...


Proti koronaviru bojují v nemocnicích i roboty
Proti koronaviru bojují v nemocnicích i roboty

06.04.2020 | Kolaborativní robot dokáže spolehlivě a bezpečně sterilizovat místnosti, ve kterých se nachází ...


Přenáší se na bankovkách COVID-19? Podle WHO ne.
Přenáší se na bankovkách COVID-19? Podle WHO ne.

06.04.2020 | Panika z koronaviru se dotkla téměř všech aspektů našich každodenních životů - od změny pracovního ...


Homeoffice může být pro mnoho firem časovanou bezpečnostní bombou
Homeoffice může být pro mnoho firem časovanou bezpečnostní bombou

06.04.2020 | České firmy jsou dnes silně konfrontovány se situací, na níž neměly čas se připravit. Homeoffice ...