Herečka Eva Hrušková vydala Motivační diář 2021 plný úspěšných žen!


04.11.2020 16:00 | redakce

Představte si, že vám osud dovolí prožít za jediný rok všechna nesplněná přání. Stát se každý měsíc zcela jinou osobností. Cítit se krásnější a být šťastná… Že nevíte, jakým směrem své tužby směřovat? Inspirujte se životními cestami dvanácti českých celebrit, zjistěte, jaký je jejich trik k dokonalému životnímu stylu, a pojďme s nimi objevovat jedinečnost každého dne. Přesně k tomu zve především ženy herečka, scénáristka, EVA HRUŠKOVÁ, která vydává Motivační diář na rok 2021. 

První československá Popelka, Eva Hrušková oslovila a přizvala ke spolupráci 12 významných žen nejenom z herecké a pěvecké profese, a ty se rády zapojily. Každá z nich je patronkou jednoho měsíce. A tak v Motivačním diáři jsou herečky Libuše ŠAFRÁNKOVÁ a Zlata ADAMOVSKÁ zpěvačky Petra ČERNOCKÁ a Hanka KŘÍŽKOVÁ, první dáma moderní etikety Eva FILIPOVÁ, houslistka Markéta VOKÁČOVÁ, potomek ze 7. generace slavné loutkářské rodiny Anna Nováková KOPECKÁ, cukrářka a držitelka ocenění Mirka van Gils SLAVÍKOVÁ, spisovatelka Hana WHITTON, prezidentka České asociace zdravotních sester Martina ŠOCHMANOVÁ a mistryně světa v marmeládách - Živnostník roku, Žena roku Jihočeského kraje Blanka MILFAITOVÁ.

„Když jsem byla nakladatelstvím Allpress oslovena k tomu, zda bych dala dohromady Motivační diář, byla jsem velmi ráda, že tyto milé a úspěšné dámy přijaly mou výzvu. Moc si toho vážím. S diáři žiji takřka celý život a schovávám si je. Začala jsem těmi malinkými zápisníčky ve sladkých barvách, až po ty velké, které užívám dodnes. Už s ohledem na mou a manželovu profesi, kdy za normální běžné situace jsme téměř každý den někde jinde, nebo máme i dvě tři akce za den,“ říká Eva Hrušková, kterou tvorba diáře na rok 2021 velmi bavila.

Ona sama i oslovení kmotry a spoluautorky diáře přiznávají, že ač je doba velmi moderní a v mobilu má každý kalendář, všechny využívají ty klasické, papírové. Jednak proto, že co se jednou napíše, už se (někdy záhadně) nesmaže, a jednak, že to má i své kouzlo a šarm, mít na stole prostě knihu, která obsahuje všechny úkoly na hodiny, dny, týdny, měsíce….

„Každá z těch kmoter věnovala svou „motivaci“, svůj takový malý příběh a radu, jak se samy motivují a co radí těm ostatním, aby ten život prožili, nikoli jen přežili… Každá z těch žen je jiná, mají jiné zájmy, některé i jiné profese, a také k životu přistupují jinak. Vzniklo něco poměrně unikátního a já věřím, že se to čtenářkám – ale samozřejmě i pánům, čtenářům, bude líbit. Doufám, že ten příští rok 2021 bude lepší než tento, a že nebudeme muset tolik škrtat a přeorganizovávat, jako je tomu zatím doposud,“ podotkla autorka Eva Hrušková.

Motivační diář Evy Hruškové lze zakoupit jak v běžné knižní prodejní síti, tak ideálně přes e-shop: https://www.blog-alpress.cz/kniha-motivacni-diar-2021-knizni-novinky-40-tydne/

S ohledem na současnou situaci se zatím nekonal křest diáře, ale autorka i mnohé její kmotry počítají s tím, že až se situace uklidní, rády se setkají, a třeba při veřejné autogramiádě rády napíší věnování všem, kteří se chtějí nechat úspěšnými ženami inspirovat, a to nejenom do příštího roku…Tagy: literatura

KomentářeKategorie
Příbuzné články
Nejpodceňovanější profese
Nejpodceňovanější profese

02.11.2023 | Některá povolání vnímají lidé jako přínosná a prestižní, u jiných oceňují jejich nezbytnost, ...


Radim Vondráček se ujal funkce ředitele UPM
Radim Vondráček se ujal funkce ředitele UPM

02.11.2023 | Své nové funkce ředitele Uměleckoprůmyslového musea se od 1. listopadu ujal PhDr. Radim Vondráček, ...


Listopadový festival Olomouc Design Days
Listopadový festival Olomouc Design Days

02.11.2023 | Zajímáte se o umění, architekturu, design, užité umění, módu, šperky a nové trendy, které ...


Podzimní veletrh FOR BEAUTY přináší bohatý program
Podzimní veletrh FOR BEAUTY přináší bohatý program

26.09.2023 | Spousta inspirace, profesionální rady i výhodné slevy a nákupy. To vše na vás čeká na podzimním ...


Udržitelné zemědělství a agroekologie jsou aktuálně v kurzu
Udržitelné zemědělství a agroekologie jsou aktuálně v kurzu

20.09.2023 | Stále více zemědělců se dnes zaměřuje na udržitelné zemědělství a snižování zátěže ...