Herečka Eva Hrušková vydala Motivační diář 2021 plný úspěšných žen!


04.11.2020 16:00 | redakce

Představte si, že vám osud dovolí prožít za jediný rok všechna nesplněná přání. Stát se každý měsíc zcela jinou osobností. Cítit se krásnější a být šťastná… Že nevíte, jakým směrem své tužby směřovat? Inspirujte se životními cestami dvanácti českých celebrit, zjistěte, jaký je jejich trik k dokonalému životnímu stylu, a pojďme s nimi objevovat jedinečnost každého dne. Přesně k tomu zve především ženy herečka, scénáristka, EVA HRUŠKOVÁ, která vydává Motivační diář na rok 2021. 

První československá Popelka, Eva Hrušková oslovila a přizvala ke spolupráci 12 významných žen nejenom z herecké a pěvecké profese, a ty se rády zapojily. Každá z nich je patronkou jednoho měsíce. A tak v Motivačním diáři jsou herečky Libuše ŠAFRÁNKOVÁ a Zlata ADAMOVSKÁ zpěvačky Petra ČERNOCKÁ a Hanka KŘÍŽKOVÁ, první dáma moderní etikety Eva FILIPOVÁ, houslistka Markéta VOKÁČOVÁ, potomek ze 7. generace slavné loutkářské rodiny Anna Nováková KOPECKÁ, cukrářka a držitelka ocenění Mirka van Gils SLAVÍKOVÁ, spisovatelka Hana WHITTON, prezidentka České asociace zdravotních sester Martina ŠOCHMANOVÁ a mistryně světa v marmeládách - Živnostník roku, Žena roku Jihočeského kraje Blanka MILFAITOVÁ.

„Když jsem byla nakladatelstvím Allpress oslovena k tomu, zda bych dala dohromady Motivační diář, byla jsem velmi ráda, že tyto milé a úspěšné dámy přijaly mou výzvu. Moc si toho vážím. S diáři žiji takřka celý život a schovávám si je. Začala jsem těmi malinkými zápisníčky ve sladkých barvách, až po ty velké, které užívám dodnes. Už s ohledem na mou a manželovu profesi, kdy za normální běžné situace jsme téměř každý den někde jinde, nebo máme i dvě tři akce za den,“ říká Eva Hrušková, kterou tvorba diáře na rok 2021 velmi bavila.

Ona sama i oslovení kmotry a spoluautorky diáře přiznávají, že ač je doba velmi moderní a v mobilu má každý kalendář, všechny využívají ty klasické, papírové. Jednak proto, že co se jednou napíše, už se (někdy záhadně) nesmaže, a jednak, že to má i své kouzlo a šarm, mít na stole prostě knihu, která obsahuje všechny úkoly na hodiny, dny, týdny, měsíce….

„Každá z těch kmoter věnovala svou „motivaci“, svůj takový malý příběh a radu, jak se samy motivují a co radí těm ostatním, aby ten život prožili, nikoli jen přežili… Každá z těch žen je jiná, mají jiné zájmy, některé i jiné profese, a také k životu přistupují jinak. Vzniklo něco poměrně unikátního a já věřím, že se to čtenářkám – ale samozřejmě i pánům, čtenářům, bude líbit. Doufám, že ten příští rok 2021 bude lepší než tento, a že nebudeme muset tolik škrtat a přeorganizovávat, jako je tomu zatím doposud,“ podotkla autorka Eva Hrušková.

Motivační diář Evy Hruškové lze zakoupit jak v běžné knižní prodejní síti, tak ideálně přes e-shop: https://www.blog-alpress.cz/kniha-motivacni-diar-2021-knizni-novinky-40-tydne/

S ohledem na současnou situaci se zatím nekonal křest diáře, ale autorka i mnohé její kmotry počítají s tím, že až se situace uklidní, rády se setkají, a třeba při veřejné autogramiádě rády napíší věnování všem, kteří se chtějí nechat úspěšnými ženami inspirovat, a to nejenom do příštího roku…Tagy: literatura

KomentářeKategorie
Příbuzné články
4 Tenoři měli úspěšný koncert v Carnegie Hall
4 Tenoři měli úspěšný koncert v Carnegie Hall

28.05.2024 | Vokální formace 4 Tenoři ve čtvrtek 23. května 2024 úspěšně debutovala na jedné z nejprestižnějších ...


Ministr Síkela uvedl Jana Michala do funkce generálního ředitele agentury CzechInvest
Ministr Síkela uvedl Jana Michala do funkce generálního ředitele agentury CzechInvest

10.04.2024 | Ministr průmyslu a obchodu Jozef Síkela dnes v prostorách agentury CzechInvest slavnostně uvedl do ...


Jak sbírat umění? To vysvětlí nová výstava v hradecké galerii
Jak sbírat umění? To vysvětlí nová výstava v hradecké galerii

10.04.2024 | Galerie moderního umění v Hradci Králové (GMU) otevírá výstavu Jak sbírat umění: příběh ...


Zámek Loučeň oslaví 20.výročí vstupu České republiky do EU
Zámek Loučeň oslaví 20.výročí vstupu České republiky do EU

10.04.2024 | Česká republika vstoupila do Evropské unie 1. května 2004.  Na Zámku Loučeň je to důvod k připomenutí, ...


EFKO myslí na budoucnost, představuje nový záměr
EFKO myslí na budoucnost, představuje nový záměr

05.04.2024 | Český výrobce her a hraček z Nového Veselí, společnost EFKO-karton, s. r. o., v těchto dnech ...