Herečka Eva Hrušková vydala Motivační diář 2021 plný úspěšných žen!


04.11.2020 16:00 | redakce

Představte si, že vám osud dovolí prožít za jediný rok všechna nesplněná přání. Stát se každý měsíc zcela jinou osobností. Cítit se krásnější a být šťastná… Že nevíte, jakým směrem své tužby směřovat? Inspirujte se životními cestami dvanácti českých celebrit, zjistěte, jaký je jejich trik k dokonalému životnímu stylu, a pojďme s nimi objevovat jedinečnost každého dne. Přesně k tomu zve především ženy herečka, scénáristka, EVA HRUŠKOVÁ, která vydává Motivační diář na rok 2021. 

První československá Popelka, Eva Hrušková oslovila a přizvala ke spolupráci 12 významných žen nejenom z herecké a pěvecké profese, a ty se rády zapojily. Každá z nich je patronkou jednoho měsíce. A tak v Motivačním diáři jsou herečky Libuše ŠAFRÁNKOVÁ a Zlata ADAMOVSKÁ zpěvačky Petra ČERNOCKÁ a Hanka KŘÍŽKOVÁ, první dáma moderní etikety Eva FILIPOVÁ, houslistka Markéta VOKÁČOVÁ, potomek ze 7. generace slavné loutkářské rodiny Anna Nováková KOPECKÁ, cukrářka a držitelka ocenění Mirka van Gils SLAVÍKOVÁ, spisovatelka Hana WHITTON, prezidentka České asociace zdravotních sester Martina ŠOCHMANOVÁ a mistryně světa v marmeládách - Živnostník roku, Žena roku Jihočeského kraje Blanka MILFAITOVÁ.

„Když jsem byla nakladatelstvím Allpress oslovena k tomu, zda bych dala dohromady Motivační diář, byla jsem velmi ráda, že tyto milé a úspěšné dámy přijaly mou výzvu. Moc si toho vážím. S diáři žiji takřka celý život a schovávám si je. Začala jsem těmi malinkými zápisníčky ve sladkých barvách, až po ty velké, které užívám dodnes. Už s ohledem na mou a manželovu profesi, kdy za normální běžné situace jsme téměř každý den někde jinde, nebo máme i dvě tři akce za den,“ říká Eva Hrušková, kterou tvorba diáře na rok 2021 velmi bavila.

Ona sama i oslovení kmotry a spoluautorky diáře přiznávají, že ač je doba velmi moderní a v mobilu má každý kalendář, všechny využívají ty klasické, papírové. Jednak proto, že co se jednou napíše, už se (někdy záhadně) nesmaže, a jednak, že to má i své kouzlo a šarm, mít na stole prostě knihu, která obsahuje všechny úkoly na hodiny, dny, týdny, měsíce….

„Každá z těch kmoter věnovala svou „motivaci“, svůj takový malý příběh a radu, jak se samy motivují a co radí těm ostatním, aby ten život prožili, nikoli jen přežili… Každá z těch žen je jiná, mají jiné zájmy, některé i jiné profese, a také k životu přistupují jinak. Vzniklo něco poměrně unikátního a já věřím, že se to čtenářkám – ale samozřejmě i pánům, čtenářům, bude líbit. Doufám, že ten příští rok 2021 bude lepší než tento, a že nebudeme muset tolik škrtat a přeorganizovávat, jako je tomu zatím doposud,“ podotkla autorka Eva Hrušková.

Motivační diář Evy Hruškové lze zakoupit jak v běžné knižní prodejní síti, tak ideálně přes e-shop: https://www.blog-alpress.cz/kniha-motivacni-diar-2021-knizni-novinky-40-tydne/

S ohledem na současnou situaci se zatím nekonal křest diáře, ale autorka i mnohé její kmotry počítají s tím, že až se situace uklidní, rády se setkají, a třeba při veřejné autogramiádě rády napíší věnování všem, kteří se chtějí nechat úspěšnými ženami inspirovat, a to nejenom do příštího roku…Tagy: literatura

KomentářeKategorie
Příbuzné články
Milan Peroutka vydává nové CD, na jehož vzniku se podílela i skupina NO NAME
Milan Peroutka vydává nové CD, na jehož vzniku se podílela i skupina NO NAME

28.10.2022 | Milan Peroutka vydává se svou kapelou Perutě již druhé studiové album nesoucí název „Abrakadabra‘‘, ...


Cukrář Josef Maršálek pokřtil novou knihu, kmotry mu byli režisér, Princezna ze mlejna, čarodějnice
Cukrář Josef Maršálek pokřtil novou knihu, kmotry mu byli režisér, Princezna ze mlejna, čarodějnice

28.10.2022 | Žádná hezká česká pohádka se neobejde bez poctivých kynutých buchet. A český cukrář Josef ...


Festival otevřených sklepů představí 32 vinařství na Mutěnsku
  	  Festival otevřených sklepů představí 32 vinařství na Mutěnsku

21.10.2022 |   5. a 6. listopadu nabídne 32 vinařů ze 4 vinařských obcí bezmála 450 ...


Vítězové soutěže 7.ročníku INSPIRELI AWARDS vyhlášeni
 Vítězové soutěže 7.ročníku INSPIRELI AWARDS vyhlášeni

30.09.2022 | Architektonická a projekční společnost ARCHINA Design s.r.o. oslavila 30 let své existence galakoncertem ...


Motodlaha je skvělý pomocník, zejména po úrazech kolene
Motodlaha je skvělý pomocník, zejména po úrazech kolene

19.09.2022 | Po úrazu kolene je důležitá pečlivá a pravidelná rehabilitace, která trvá několik měsíců. ...