Herečka Regina Řandová a zpěvačka Michaela Nosková vědí, že kráse se musí pomoct


16.04.2022 10:00 | redakce

O tom, že být zdravý, krásný a šťastný, je v životě asi to nejvíc, vědí své dobře herečka a dabérka Regina Řandová i zpěvačka Michaela Nosková. Občas se některým věcem ale musí pomoct. Proto se obě ženy rozhodly využít služeb specializované kliniky v Praze. Přidal se k nim i Michaelin partner. 

„Já jsem člověk, který ví, že věk nezastavíš a do nějakých invazivních zákroků bych asi nešla. Pokud je však něco, čím se dá trochu pomoci údržbě, pak nemám problém,“ svěřila se herečka Regina Řandová.

Speciálním laserem CO2 si nechala na ruce odstranit malý výrůstek, který ji trápil, navíc se do něj před časem škrábla. „Stačily asi dvě minutky a skvělá paní doktorka v Altosu to odstranila, přelepila a už je to dobré,“ pochvalovala si herečka a dabérka.

To její kolegyně, muzikálová zpěvačka Michaela Nosková se sice zatím k ničemu neodhodlala, ale její partner a otec jejich šestitýdenní dcerky Jasněnky Jindřich Čanda si vyzkoušel zákrok pomocí laseru IPL na odstranění pigmentace.  

„Mám takové pigmentové skvrnky, které mě trochu trápí a tu jednu, na tváři jsem si nechal taky odstranit. Ani jsem o tom nevěděl a Míša hned prohlásila, že jsem mladší a krásnější,“ řekl s úsměvem Jindřich Čanda.

Klinika Altos je určena jak ženám, tak mužům všech věkových kategorií, a kromě těchto drobných v podstatě minutových rychlých a bezbolestných zákroků, umí i daleko náročnější.

„Umíme třeba také odstranit poporodní strie, zcela eliminovat jizvy, včetně těch po císařském řezu, různých operačních zákrocích. Umíme velmi rychle a efektivně vyřešit problematiku horních i dolních očních víček a dalších partií. A naší specialitou je kupříkladu i odstranění tetování. To je věc, s níž se na nás obrací poměrně zásadní skupina klientů, opět žen i mužů,“ prozradila zástupkyně kliniky Altos, kde pracují odborníci z řad lékařů i sester, kteří také přesně vědí, jaký zákrok provést, do jakého by například už nešli, případně v jakém časovém období.

Klinika sídlící na pražském Karlově náměstí, nabízí celou škálu zákroků, včetně bezbolestné epilace všech partií či omlazení a rozjasnění pleti nebo kůru na podporu růstu vlasů.

„Rozhodně se sem vrátím a myslím si, že některý příjemný, ´rychlý´ a neinvazivní zákrok ještě podstoupím. Přeci jen vypadat dobře a cítit se i vnitřně v pohodě je důležité, zvláště pro nás, kteří, stejně jako Míša vystupujeme na veřejnosti,“ dodala Regina Řandová.

 Foto: Jaroslav Hauer /foto: Klinika ALTOS/

 Tagy: estetika, herečka, divadlo, scéna, klinika, medicína, zdraví, zpěvačka

KomentářeKategorie
Příbuzné články
Ministr Síkela uvedl Jana Michala do funkce generálního ředitele agentury CzechInvest
Ministr Síkela uvedl Jana Michala do funkce generálního ředitele agentury CzechInvest

10.04.2024 | Ministr průmyslu a obchodu Jozef Síkela dnes v prostorách agentury CzechInvest slavnostně uvedl do ...


Jak sbírat umění? To vysvětlí nová výstava v hradecké galerii
Jak sbírat umění? To vysvětlí nová výstava v hradecké galerii

10.04.2024 | Galerie moderního umění v Hradci Králové (GMU) otevírá výstavu Jak sbírat umění: příběh ...


Zámek Loučeň oslaví 20.výročí vstupu České republiky do EU
Zámek Loučeň oslaví 20.výročí vstupu České republiky do EU

10.04.2024 | Česká republika vstoupila do Evropské unie 1. května 2004.  Na Zámku Loučeň je to důvod k připomenutí, ...


EFKO myslí na budoucnost, představuje nový záměr
EFKO myslí na budoucnost, představuje nový záměr

05.04.2024 | Český výrobce her a hraček z Nového Veselí, společnost EFKO-karton, s. r. o., v těchto dnech ...


Čeští skláři zapsáni na seznam nehmotného kulturního dědictví lidstva UNESCO
Čeští skláři zapsáni na seznam nehmotného kulturního dědictví lidstva UNESCO

20.03.2024 | Po třech letech fungování nové česká značky skleněných, nejen vánočních ozdob Koulier lze ...