Herečka Regina Řandová a zpěvačka Michaela Nosková vědí, že kráse se musí pomoct


16.04.2022 10:00 | redakce

O tom, že být zdravý, krásný a šťastný, je v životě asi to nejvíc, vědí své dobře herečka a dabérka Regina Řandová i zpěvačka Michaela Nosková. Občas se některým věcem ale musí pomoct. Proto se obě ženy rozhodly využít služeb specializované kliniky v Praze. Přidal se k nim i Michaelin partner. 

„Já jsem člověk, který ví, že věk nezastavíš a do nějakých invazivních zákroků bych asi nešla. Pokud je však něco, čím se dá trochu pomoci údržbě, pak nemám problém,“ svěřila se herečka Regina Řandová.

Speciálním laserem CO2 si nechala na ruce odstranit malý výrůstek, který ji trápil, navíc se do něj před časem škrábla. „Stačily asi dvě minutky a skvělá paní doktorka v Altosu to odstranila, přelepila a už je to dobré,“ pochvalovala si herečka a dabérka.

To její kolegyně, muzikálová zpěvačka Michaela Nosková se sice zatím k ničemu neodhodlala, ale její partner a otec jejich šestitýdenní dcerky Jasněnky Jindřich Čanda si vyzkoušel zákrok pomocí laseru IPL na odstranění pigmentace.  

„Mám takové pigmentové skvrnky, které mě trochu trápí a tu jednu, na tváři jsem si nechal taky odstranit. Ani jsem o tom nevěděl a Míša hned prohlásila, že jsem mladší a krásnější,“ řekl s úsměvem Jindřich Čanda.

Klinika Altos je určena jak ženám, tak mužům všech věkových kategorií, a kromě těchto drobných v podstatě minutových rychlých a bezbolestných zákroků, umí i daleko náročnější.

„Umíme třeba také odstranit poporodní strie, zcela eliminovat jizvy, včetně těch po císařském řezu, různých operačních zákrocích. Umíme velmi rychle a efektivně vyřešit problematiku horních i dolních očních víček a dalších partií. A naší specialitou je kupříkladu i odstranění tetování. To je věc, s níž se na nás obrací poměrně zásadní skupina klientů, opět žen i mužů,“ prozradila zástupkyně kliniky Altos, kde pracují odborníci z řad lékařů i sester, kteří také přesně vědí, jaký zákrok provést, do jakého by například už nešli, případně v jakém časovém období.

Klinika sídlící na pražském Karlově náměstí, nabízí celou škálu zákroků, včetně bezbolestné epilace všech partií či omlazení a rozjasnění pleti nebo kůru na podporu růstu vlasů.

„Rozhodně se sem vrátím a myslím si, že některý příjemný, ´rychlý´ a neinvazivní zákrok ještě podstoupím. Přeci jen vypadat dobře a cítit se i vnitřně v pohodě je důležité, zvláště pro nás, kteří, stejně jako Míša vystupujeme na veřejnosti,“ dodala Regina Řandová.

 Foto: Jaroslav Hauer /foto: Klinika ALTOS/

 Tagy: estetika, herečka, divadlo, scéna, klinika, medicína, zdraví, zpěvačka

KomentářeKategorie
Příbuzné články
Vítězové soutěže 7.ročníku INSPIRELI AWARDS vyhlášeni
 Vítězové soutěže 7.ročníku INSPIRELI AWARDS vyhlášeni

30.09.2022 | Architektonická a projekční společnost ARCHINA Design s.r.o. oslavila 30 let své existence galakoncertem ...


Motodlaha je skvělý pomocník, zejména po úrazech kolene
Motodlaha je skvělý pomocník, zejména po úrazech kolene

19.09.2022 | Po úrazu kolene je důležitá pečlivá a pravidelná rehabilitace, která trvá několik měsíců. ...


Houslista Pavel Šporcl prokazuje novým albem poctu Janu Kubelíkovi
Houslista Pavel Šporcl prokazuje novým albem poctu Janu Kubelíkovi

13.09.2022 | V těchto dnech vychází nové album předního českého houslisty Pavla Šporcla. To nese název ...


Divadlo Metro startuje novou sezónu se zvučnými jmény
Divadlo Metro startuje novou sezónu se zvučnými jmény

12.09.2022 | Divadlo Metro na pražské Národní tř. 25, které nedávno prošlo kompletní rekonstrukcí, zahajuje ...


Ohlédnutí za 8. folklorním festivalem v Dambořicích
Ohlédnutí za 8. folklorním festivalem v Dambořicích

10.08.2022 | Jihomoravská obec Dambořice uskutečnila v termínu 1.–3. 7. 2022 svůj v pořadí VIII. festival ...