Herečka Regina Řandová a zpěvačka Michaela Nosková vědí, že kráse se musí pomoct


16.04.2022 10:00 | redakce

O tom, že být zdravý, krásný a šťastný, je v životě asi to nejvíc, vědí své dobře herečka a dabérka Regina Řandová i zpěvačka Michaela Nosková. Občas se některým věcem ale musí pomoct. Proto se obě ženy rozhodly využít služeb specializované kliniky v Praze. Přidal se k nim i Michaelin partner. 

„Já jsem člověk, který ví, že věk nezastavíš a do nějakých invazivních zákroků bych asi nešla. Pokud je však něco, čím se dá trochu pomoci údržbě, pak nemám problém,“ svěřila se herečka Regina Řandová.

Speciálním laserem CO2 si nechala na ruce odstranit malý výrůstek, který ji trápil, navíc se do něj před časem škrábla. „Stačily asi dvě minutky a skvělá paní doktorka v Altosu to odstranila, přelepila a už je to dobré,“ pochvalovala si herečka a dabérka.

To její kolegyně, muzikálová zpěvačka Michaela Nosková se sice zatím k ničemu neodhodlala, ale její partner a otec jejich šestitýdenní dcerky Jasněnky Jindřich Čanda si vyzkoušel zákrok pomocí laseru IPL na odstranění pigmentace.  

„Mám takové pigmentové skvrnky, které mě trochu trápí a tu jednu, na tváři jsem si nechal taky odstranit. Ani jsem o tom nevěděl a Míša hned prohlásila, že jsem mladší a krásnější,“ řekl s úsměvem Jindřich Čanda.

Klinika Altos je určena jak ženám, tak mužům všech věkových kategorií, a kromě těchto drobných v podstatě minutových rychlých a bezbolestných zákroků, umí i daleko náročnější.

„Umíme třeba také odstranit poporodní strie, zcela eliminovat jizvy, včetně těch po císařském řezu, různých operačních zákrocích. Umíme velmi rychle a efektivně vyřešit problematiku horních i dolních očních víček a dalších partií. A naší specialitou je kupříkladu i odstranění tetování. To je věc, s níž se na nás obrací poměrně zásadní skupina klientů, opět žen i mužů,“ prozradila zástupkyně kliniky Altos, kde pracují odborníci z řad lékařů i sester, kteří také přesně vědí, jaký zákrok provést, do jakého by například už nešli, případně v jakém časovém období.

Klinika sídlící na pražském Karlově náměstí, nabízí celou škálu zákroků, včetně bezbolestné epilace všech partií či omlazení a rozjasnění pleti nebo kůru na podporu růstu vlasů.

„Rozhodně se sem vrátím a myslím si, že některý příjemný, ´rychlý´ a neinvazivní zákrok ještě podstoupím. Přeci jen vypadat dobře a cítit se i vnitřně v pohodě je důležité, zvláště pro nás, kteří, stejně jako Míša vystupujeme na veřejnosti,“ dodala Regina Řandová.

 Foto: Jaroslav Hauer /foto: Klinika ALTOS/

 Tagy: estetika, herečka, divadlo, scéna, klinika, medicína, zdraví, zpěvačka

KomentářeKategorie
Příbuzné články
Podzimní veletrh FOR BEAUTY přináší bohatý program
Podzimní veletrh FOR BEAUTY přináší bohatý program

26.09.2023 | Spousta inspirace, profesionální rady i výhodné slevy a nákupy. To vše na vás čeká na podzimním ...


Udržitelné zemědělství a agroekologie jsou aktuálně v kurzu
Udržitelné zemědělství a agroekologie jsou aktuálně v kurzu

20.09.2023 | Stále více zemědělců se dnes zaměřuje na udržitelné zemědělství a snižování zátěže ...


EFKO nezachránilo pouze Igráčka – český výrobce hraček letos slaví 30 let
EFKO nezachránilo pouze Igráčka – český výrobce hraček letos slaví 30 let

20.09.2023 | Ryze českých výrobců hraček, kteří ustáli všechny ekonomické a společenské turbulence, je ...


Barevný kulturní podzim v Hořicích v Podkrkonoší
Barevný kulturní podzim v Hořicích v Podkrkonoší

20.09.2023 | Mezinárodní festival krásných umění v Městském muzeu a galerii v Hořicích představuje v rámci ...


Novela zákoníku práce vyjasňuje práci na dálku a mění pravidla
Novela zákoníku práce vyjasňuje práci na dálku a mění pravidla

20.09.2023 | Dlouho očekávanou novelu zákoníku práce schválila poslanecká sněmovna. Do českého právního ...