IX. British Golf Cup na Dýšině a v britském počasí


British golf
22.09.2014 18:00 | Michaela Lejsková

Devítka je úctyhodné číslo, zvláště jedná-li se o ročník a tradici. Již celkově podeváté také proběhl golfový turnaj pořádaný společenským klubem Helas New Encounters Club. A jako by tradice chtěla, když British Golf, tak za typicky britského počasí. Pod zataženou oblohou a krátkými dešťovými přeháňkami. Přesto si z počasí nikdo nic nedělal a všichni vyrazili na hřiště. Partneři se zkrátka špatnou předpovědí a podle tradice odradit nenechali.

British golf

Stejně jako každý rok je září plné turnajových nabídek. Je těžké se rozhodovat, kterou přijmout, a kterou s díky odmítnout. Mezi všemi turnaji je však jeden, který se neodmítá. Je tradiční. Je jedinečný. Je jen jednou za rok. Je na Dýšině. A je pořádán s péčí a v duchu britských tradic. British Golf Cup patří do každoročního kalendáře všech pozvaných hostů a jejich partnerů. Aby ne, Helas New Encounters Club je zde již 17 let, a každý rok dokáže přijít s něčím novým. Letos se turnaj propojil s projektem Štiky českého byznysu a dále zapojil a podpořil hráče a reprezentaci České golfové asociace hendikepovaných, v jejíž prospěch byl uspořádán dobročinný bazar. Patronem a iniciátorem této spolupráce byla společnost DHL Express, která věnovala prezidentu asociace  Miroslavu Lidínskému šek v celkové hodnotě 100 tisíc korun z rukou  ředitele marketingové komunikace Tomášem Zdražilem.

British golf

Pro golfisty vše začalo úderem 11. hodiny. Přesun na jednotlivé jamky a start do očekávaného turnaje, ve kterém nemohli chybět ani vložené soutěže. Nearest to the pin na nové jamce č. 4, tentokrát sponzorovaný partnerem Citibank. Longest drive, tradičně na osmnácte a pod patronací Helas New Encouter Clubu nebo Hole in one na patnácté jamce s patronem E.ON. I přes předcházející celodenní déšť bylo hřiště v obdivuhodné kondici a přes těžké podmínky padaly i skvělé výsledky. Mezi nejlepší patřil Adam Culek, který zahrál 82 ran a odnesl si také celkové vítězství na brutto stableford.

British golf

 

Na hřišti se sešli hosté partnerů DHL Global Forwarding, E.ON, Citibank, DHL Freight, DHL Express, iDry, CalderaSpas, sluneční plachty, Dama, Lubricant a Siddharta Café.

Program byl připraven i pro partnery-negolfisty. Golfová akademie, soutěž v puttování nebo kiosky kosmetických společností biOrganica a ZUII, ukázka designových brýlí Horus Optik nebo fotokoutek Olympus. Pro všechny pak byla připravena i vložená soutěž o Trouble shot sponzorovaná společností CalderaSpas.

British golf

 

British Golf Cup je v první řadě partnerským turnajem, ani v letošním roce tomu nebylo jinak. Proto všichni hosté mohli vyzkoušet nebo ochutnat jednotlivé produkty. Pro hráče tak byly k dispozici ochucené cidery Recordeling, ochutnávka 12 leté whisky Chivas Regal nebo vín Gazela, produktů IsoLine, čajů a kávy Dilmah, zmrzliny Häagen-Dasz, vody z islandských ledovců Aqua Angels, doutníků ze Střední Ameriky a Toskánska CigarPoint nebo piva z rodinného pivovaru Hendrych.

Mezi mediální partnery v tomto roce patřily ČIA News, FanOnline, Gof&Style, Prosperita, Prestige, Brand&Stories, iLuxury Life, Profesní magazín Best of a golfový portál GOLFee.cz.

British golf

Turnaj v pojetí Helas New Encounters Clubu je společenskou událostí, na které nechce chybět žádný ze stálých partnerů. I v letošním roce se na plzeňské Dýšině sešlo více jak 100 pozvaných hostů, kteří se ihned po jeho skončení nemohli těšit na víc, než na příští rok, kdy proběhne již jubilejní 10. ročník. Co si víc přát. Snad si jen nezapomenout opět rezervovat termín, který proběhne, jak jinak, tradičně na Dýšině, ve druhém zářijovém týdnu roku 2015.

Více informací naleznete na adrese www.hnec.cz


British golf
British golf
British golf
British golf
British golf
British golf
British golf
British golf
British golf
British golf
British golf

KomentářeKategorie
Příbuzné články
4 Tenoři měli úspěšný koncert v Carnegie Hall
4 Tenoři měli úspěšný koncert v Carnegie Hall

28.05.2024 | Vokální formace 4 Tenoři ve čtvrtek 23. května 2024 úspěšně debutovala na jedné z nejprestižnějších ...


Ministr Síkela uvedl Jana Michala do funkce generálního ředitele agentury CzechInvest
Ministr Síkela uvedl Jana Michala do funkce generálního ředitele agentury CzechInvest

10.04.2024 | Ministr průmyslu a obchodu Jozef Síkela dnes v prostorách agentury CzechInvest slavnostně uvedl do ...


Jak sbírat umění? To vysvětlí nová výstava v hradecké galerii
Jak sbírat umění? To vysvětlí nová výstava v hradecké galerii

10.04.2024 | Galerie moderního umění v Hradci Králové (GMU) otevírá výstavu Jak sbírat umění: příběh ...


Zámek Loučeň oslaví 20.výročí vstupu České republiky do EU
Zámek Loučeň oslaví 20.výročí vstupu České republiky do EU

10.04.2024 | Česká republika vstoupila do Evropské unie 1. května 2004.  Na Zámku Loučeň je to důvod k připomenutí, ...


EFKO myslí na budoucnost, představuje nový záměr
EFKO myslí na budoucnost, představuje nový záměr

05.04.2024 | Český výrobce her a hraček z Nového Veselí, společnost EFKO-karton, s. r. o., v těchto dnech ...