Jazyková škola Kids&Us vás ohromí svými pokrokovými metodami


jazyková škola
09.11.2016 20:54 | redakce

Propracovaná metodika Kids&Us dokazuje, že výuka anglického jazyka v ní vytvořená je vysoce účinná. Kids&Us respektuje spontánní proces učení jazyka a přistupuje k výuce angličtiny, jako by se jednalo o mateřský jazyk dítěte. Mimo to se jedná rovněž o dobrou obchodní příležitost. Pokud se zajímáte o vzdělávání, jazyky a práci s dětmi nebo hledáte-li kariérní změnu a chcete být pánem svého času či hledáte podnět, který Vás bude skutečně motivovat, pak se lze realizovat v Kids&Us, formou franchisy. To Vám umožní vzít život do vlastních rukou a nalézt cestu k seberealizaci. Vaše zaměstnání nemusí být pouze práce, ale může se stát Vaším posláním a Vaše kariéra způsobem, jak si splnit své sny. Forma franchisy je pak výhodná pro ty, kdo s podnikáním začínají. Nebudete na věci sami. Celý koncept má jasná a přesná pravidla, která jsou připravena tak, aby jste byli zaručeně úspěšní. Kids&Us je nový koncept jazykové školy zaměřené na výuku angličtiny u dětí od jednoho ruku na základě nové účinné metody. Důkazem toho je i to, že majitelem Mastr franchisy pro Českou republiku je pan Ing. Miroslav Pešta, který se inovativními metodami výuky jazyků zabývá dlouho. Metoda Kids&Us pro děti od jednoho ruku do osmnácti ho natolik nadchla, že ji do Čech přivezl a úspěšně rozvíjí.

„Víme, že umět dobře cizí jazyk nám dává ve stále globálnějším světě konkurenční výhodu,“ uvádí Ing. Miroslav Pešta, majitel Master franchizy Kids&Us pro Českou republiku. „Naším cílem je poskytnout tento nástroj dětem, aby mohly být v budoucnu silnější. Neomezujeme se pouze na přípravu žáků k oficiálním zkouškám, které potvrdí jejich úroveň. Chceme dosáhnout více. Toho, aby děti získaly takové jazykové dovednosti, které jsou nutné ke snadnému životu a práci v cizím jazyce. Aby už neznalost cizího jazyka nebyla bariérou v kariérním růstu, ale naopak. Aby se znalost cizího jazyka stala automatickou součástí našeho kariérního růstu,“ dodává Ing. Miroslav Pešta. 

jazyková škola

„Věříme, že děti mají přirozené schopnosti učit se bez učení, jen je potřeba vytvořit skvělé podmínky. Láskyplné prostředí v ranném věku je ovlivní na celý život. Můžeme ovlivnit společně pozitivně celou generaci dětí v Česku. Stejně jako se to daří ve Španělsku,“ uvádí Barbora Veselá, ředitelka projektu Kids&Us. „Kurzy Kids&Us jsou děleny podle roku narození dětí. Každá věková skupina má vlastní charakteristickou postavičku, pro ty menší také plyšové hračky. Postavičky slouží jako průvodce kurzem a příběhy, pro lepší zapamatovatelnost a vnitřní motivaci dětí. Děti do 2 let jsou v kurzu s jedním rodičem, od 3 let jsou v hodinách samy,“ dodává Barbora Veselá.

 

Rodina Kids&Us se rozrůstá. Plánuje expanzi v Praze a dalších městech po celé České republice. Chce, aby možnosti českých děti v konkurenčním prostředí globálního světa byly neomezené. Zájemcům o franchisu nabízí možnost ovlivnit budoucnost i dalších dětí v jejich okolí a městech. Noví majitelé vlastních škol se stanou součástí životní projektu, který má prokazatelně pozitivní vliv na jazykové znalosti dětí. Nikdy v tom ale nebudou sami. Rodina Kids&Us jim poskytne dlouhodobou podporu již od samého začátku budování školy. Koncept je již vymyšlený a funguje řadu let v devíti zemích včetně České republiky. Metoda Kids&Us, marketing, řízení lidských zdrojů, systém vedení školy i finanční model, vše je prověřené od roku 2003 ve Španělsku a od roku 2011 v ostatních zemích včetně České republiky.

 

Pro zájemce o výuku nabízí Kids&Us v Malešicích zkušební ukázkové hodiny zdarma. Ty jsou určené dětem a rodičům. Rezervace hodiny je nutná přes webové stránky.  

Setkání franchizantů, tedy zájemců o podnikání s Kids&Us, proběhne pak 1.prosince 2016 od 17:30 do 19:30 v prostorách školy Kids&Us v Praze - Malešicích. Registrace na toto setkání je nutná na emailu czechrepublic@kidsandus.cz nebo na telefonním čísle: 702 212 259. 

Potenciál každého dítěte je bezmezný. Stejně tak i Kids&Us.

Kids&Us plánuje expanzi. Chcete se k nám připojit a otevřít si vlastní školu?

Kids&Us děti učí angličtinu přirozeným způsobem, a to už od jednoho roku jejich věku. Metoda Kids&Us respektuje spontánní proces učení jazyka a přistupuje k výuce angličtiny, jako by se jednalo o mateřský jazyk dítěte. To si tak prochází stejnými přirozenými fázemi jako při učení mateřštiny: poslechem, porozuměním, mluvením, čtením a psaním. Učí na základě příběhů. Každý kurz má svého hrdinu, který je ve stejném věku jako žáci a prožívá stejné životní situace jako oni. To dětem umožňuje se se svými hrdiny ztotožnit, a přilnout k nim skrze nový jazyk. Děti v Kids&Us jsou aktéry příběhů, nejsou pouhými diváky. Díky bohaté interakci, opakování a emočním podnětům u nich vytváří škola potřebu se aktivně vyjadřovat. Používá vlastní výukové materiály vytvořené týmem pedagogů, metodologů, lingvistů, skladatelů, textařů a grafiků. Kids&Us metodika je kontinuální - propracovaná od jednoho roku až do osmnácti let. Děti dochází na hodiny „po škole nebo po školce" jako do kroužku. Přesto jim Kids&Us metoda zaručuje každodenní kontakt s angličtinou a díky tomu po čase velmi dobře  rozumí a mluví bohatým jazykem s autentickou výslovností. Cesta školy Kids&Us je učení i mino učebny a to prostřednictvím příběhů, rodinných her, mobilních aplikací v angličtině, divadélek, kurzů vaření pro děti atd. Jedná se o revoluční metodu ve výuce jazyků. Kids&Us zahájila svoji činnost v roce 2003 třemi školami v Barceloně ve Španělsku. Následně odstartovala svoji mezinárodní působnost, v letech 2011. V průběhu let se škola rozrostla do počtu více jak 321 center v 9 zemích světa (Španělsko, Itálie, Francie, Belgie, Andora, Mexiko, Portugalsko, Maroko, Česká republika) a společně s Kids&Us se anglicky učí více 100 000 žáků. V Praze je otevřena škola v Malešicích od roku 2014. Do pěti let je v České republice v plánu otevřít 30 škol  Kids&Us.

Miroslav Pešta

Vystudoval mezinárodní vztahy na VŠE v Praze. V roce 2010 založil společnost Archimedes Inspiration a.s. a začal se věnovat oboru výuky cizích jazyků, především angličtiny. Zakladatel a spolumajitel jazykové školy Stories, která je určena pro dospělé. (www.stories.cz) ? Iniciátor a spolumajitel projektu a aplikace Mooveez – English with movies (Angličtina s filmem) (www.mooveez.cz). Metodika Mooveez vychází z myšlenky, že učit se cizí jazyk skrze film je nejen zábavné, ale i efektivní. Mooveez je produktem společnosti Archimedes Inspiration, a. s., která se vlastní i progresivní jazykovou školu Storiesˇ. Aplikace s původním názvem Movies for iPad byla s ohledem na plánovaný vstup na zahraniční trhy nově přejmenována na Mooveez - English with movies. Projekt “Mooveez - English with movies” (Angličtina s filmem) z dílny českého startupu získal v Londýně prestižní ocenění ELTons, které uděluje British Council nejlepším řešením pro výuku angličtiny. Za svou mobilní aplikaci pro tablety si odnesl vítězství v hlavní kategorii “Digitální inovace”. 2. června 2016 v Londýně vyhlásila British Council ve spolupráci s organizací Cambridge English Language Assessment vítěze mezinárodní soutěže ELTons (ELT – English Language Teaching). Jedná se o jedinou mezinárodně uznávanou cenu, udělovanou výjimečným projektům na poli výuky angličtiny. Je udělována celkem v šesti kategoriích a cenu za rok 2016 v kategorii „Digitální inovace“ si odnesla společnost Archimedes Inspiration za svůj projekt Mooveez.Spolumajitel Master franchizy Kids&Us pro Českou republiku, kterou přivedl do ČR v roce 2014 s cílem ovlivnit celou jednu generací dětí, dát jim šanci na nový start do života a vybudovat 30 škol po celé České republice. Všechny projekty patří pod křídla společnosti Archimedes Inspiration a.s., ve které je pan Pešta předsedou představenstva. Otec 3 dětí, které všechny plynule hovoří anglicky

jazyková škola

KomentářeKategorie
Příbuzné články
Jan Přeučil slaví úctyhodné narozeniny, na příští rok se chystají velké věci!
Jan Přeučil slaví úctyhodné narozeniny, na příští rok se chystají velké věci!

17.02.2021 | Herec, dabér, rétor, kantor, ale také elegán a gentleman. To je Jan Přeučil. Právě nyní slaví ...


Jiří Krampol a Natálie Grossová v klipu k novému filmu
Jiří Krampol a Natálie Grossová v klipu k novému filmu

09.02.2021 | Herec Jiří Krampol a zpěvačka Natálie Grossová se spolu sešli na půdě starého domu. Co hereckého ...


V novém tajemném klipu kapely Melodica si zahrála i Miss Czech Republic Kopíncová
V novém tajemném klipu kapely Melodica si zahrála i Miss Czech Republic Kopíncová

15.01.2021 | Po velkém výpravném klipu s Lucií Vondráčkovou, Davidem Gránským a Mirkem Šimůnkem „Válka“, ...


Ve kterých oborech a profesích nemají lidé perspektivní vyhlídky?
Ve kterých oborech a profesích nemají lidé perspektivní vyhlídky?

12.01.2021 | Koronavirová krize řádně zacvičila pracovním trhem. Některé obory na ni doplatily více než ...


Cukrářskému mágovi pokřtili knížku Bílá, Kopta, Bebarová, Křížková i Konvalinková
Cukrářskému mágovi pokřtili knížku Bílá, Kopta, Bebarová, Křížková i Konvalinková

10.12.2020 | Cukrářský mág Josef Maršálek, který pracoval i pro Buckinghamský palác nebo nejslavnější ...