Lucie Bílá vydala před svým turné nové album


bílá
05.10.2014 15:27 | Michaela Lejsková

Šestnáctinásobná Zlatá slavie, první dáma české pop scény LUCIE BÍLÁ vydává týden před startem Černobílého turné 2014 své nové album. Jde o 3CD DIAMOND COLLECTION. Některé písně na něm zachycené zazní právě na 3 českých a 2 slovenských mega koncertech tour, která startuje 15. října v Praze.

Nové album 6. října v Megastore Bontonlad na Václavském náměstí v Praze Lucie Bílá pokřtila za účasti kmotra JIŘÍHO KORNA. Zde zpěvačka také otevřela svou stálou eskluzivní expozici, kde nechybí její osobní věcí a k dostání jsou zde také různé upomínkové předměty.

bílá

 

První titul výjimečné edice vydavatelství Warner music „výběru výběrů“ (best of the best) zaznamenává „historii kariéry největší ženy v české pop music“, Lucie Bílé.

Diamond Collection mapuje fascinující vzestup vynikající zpěvačky od samého začátku 90. let, kdy prvním sólovým albem vytvořeným s Ondřejem Soukupem a Gabrielou Osvaldovou zastínila veškerou konkurenci a  spolu s nimi si odnesla drtivou většinu hudebních ocenění, až po nejnovější počin z letošního roku, dosud nevydanou „taneční“ Devátou vlnu.

Předmluvu k výběru napsal dlouholetý spolupracovník Lucie Bílé, skladatel a hudebník Petr Malásek. Písně jsou na albech seřazeny chronologicky. Sólová tvorba se tedy postupně prolíná s muzikálovými highlights a ukázkami spoluprací s dalšími umělci. Kromě již zmíněného songu Devátá vlna, coververze skladby Sober švédské zpěvačky Loreen, je na kompilaci zařazena ještě jedna nikdy nevydaná píseň - Můj život je role z komorního muzikálu Němcová!

bílá

 

Výpravný digipack má speciální povrchovou úpravu: kovoražbu a slepotisk.

Hudební událost roku LUCIE BÍLÁ – Černobílé turné 2014 startuje 15. října v TIP Sport Aréně v Praze, 17. října následují Pardubice, 19. října Ostrava a následně se uskuteční tour 21. října v Košicích a 23. října v Bratislavě. Z letošního Černobílého turné vznikne také záznam na DVD, který bude během dalších několika měsíců ke koupi.

„Černobílé turné 2014 je určeno všem, kteří ho loni neviděli, anebo, který ho viděli a chtějí vidět znovu. Moc se na všechny těším a srdečně je zvu. Ať přijdou, zase si to spolu všichni pořádně užijeme,“ láká fanoušky Lucie Bílá.

Z hostí bude mít Bílá na tour spolupracovníka a hudebníka PETRA MALÁSKA a objevy ze soutěže ČS Talent – bubeníka MIKA RONOSE, světlomalíře ALEXE DOWISE a multižánrovou, chlapeckou skupinu THE PASTELS.

Kromě samotné show je výjimečné i technické vybavení celého turné!

Aparaturu bude převážet 8 kamionů a cca 15 doprovodných osobních automobilů  a dodávek. Celková váha techniky je zhruba 100 tun. Rozměry scény jsou 28 x 16 metrů. Její součástí bude molo o rozměrech 8 x 3 metry, zakončené druhým menším pódiem.

Nad molem budou zavěšeny pojízdné kruhové konstrukce, které budou osazeny LED obrazovkami. Součástí pódia bude i speciální hydraulická plošina, bohatá pyrotechnika, využívající technologii CO2 jet, černo-bílé konfety a standardní pyrotechniku. Celý průběh tour bude zajišťovat celkem 250 lidí.

Černobílé turné 2014 má po loňském velkém úspěchu i charitativní podtext. Jelikož Lucie Bílá dlouhodobě spolupracuje s Kontem Bariéry, rozhodla se pokračovat v háčkování černých a bílých srdíček, kdy výtěžek z jejich prodeje půjde opět na konkrétní, adresnou pomoc klientům Konta Bariéry.

bílá

 

„Vloni se Lucii podařilo jen v rámci turné uháčkovat neuvěřitelných 527 srdíček. Vybralo se přes 200 tisíc korun. Výtěžek nakonec nepokryl jen potřeby původně dvou vybraných lidí, ale dokázal pomoc dalším třem. Lucie za to získala zápis v České knize rekordů a je oficiální držitelkou rekordu v největším počtu uháčkovaných srdíček /v rámci benefiční části turné/,“ podotkl PR manažer Černobílého turné 2014 René Kekely.

V letošním roce jsou vybrány opět nejméně dva konkrétní případy, kdy handicapovaní lidé potřebují získat finanční prostředky například pro zdravotní či kompenzační pomůcky, či jiný druh pomoci.

Předskokankou k Černobílému turné 2014 je další z talentů, a sice vítězka posledního ročníku Česko – Slovenská Superstar SABINA KŘOVÁKOVÁ.

bílá

 

Vstupenky na všech pět koncertů ČERNOBÍLÉHO TURNÉ 2014 jsou v prodeji zde: www.ticket-art.cz , www.ticketportal.cz 

 

Ceny vstupenek:

1290,- Kč (SUPER VIP místa)

  990,- Kč (exkluzivní místa)

  790,- Kč (krásná místa)

  590,- Kč (běžná místa se stále výbornou viditelností a poslechem)

  390,- Kč (dobrá místa)

 ZTP/P 99,- Kč, pouze 1+1 v obchodním odd. Tiket Art Production

 

Termíny koncertů Černobílého turné 2014:

15. 10. Tipsport Arena - PRAHA

17. 10. ČEZ Arena - PARDUBICE

19. 10. ČEZ Arena - OSTRAVA

21. 10. Steel Arena - Košice

23. 10. Zimní stadion Ondreja Nepeľu - Bratislava

 

 

 

bílá
bílá
bílá

KomentářeKategorie
Příbuzné články
V otázkách testujících finanční znalost pohořelo 52 procent obyvatel
V otázkách testujících finanční znalost pohořelo 52 procent obyvatel

13.11.2019 | Předvánoční období nahrává rychlým půjčkám a nákupům na splátky. Pořízení dárků, ...


Vítězové soutěže Startupper of the Year se zúčastnili prestižního fóra
Vítězové soutěže Startupper of the Year se zúčastnili prestižního fóra

13.11.2019 | Vítězem soutěže Startupper roku se za Českou republiku stal Marek Liška s projektem ProSpolužáky.cz, ...


Hotel Meteor Plaza se stal součástí sítě Le Hotel Group
Hotel Meteor Plaza se stal součástí sítě Le Hotel Group

13.11.2019 | Úspěšné hotelové uskupení Le Hotels Group, patřící mateřské společnosti Le-Investment spol. ...


Baldinini je značka, které se v Praze daří, slaví tam už dvě významné události
Baldinini je značka, které se v Praze daří, slaví tam už dvě významné události

11.11.2019 | Tradiční světoznámá italská společnost Baldinini slaví v Praze v roce 2019 hned dvě velké události. ...


Kolik nás vlastně může stát nesoulad s GDPR?
Kolik nás vlastně může stát nesoulad s GDPR?

11.11.2019 | Po déle než roce praktikování obecného nařízení k ochraně osobních údajů už můžeme na ...