Miss ČR Iveta Maurerová si splnila svůj sen


23.04.2021 10:40 | redakce

Vítězka Miss České republiky, Iveta Maurerová, svůj titul královny krásy získala v roce 2018. Po účasti v několika regionálních i celostátních soutěžích krásy se nakonec ocitla v cílové rovince soutěže Miss České republiky, kde získala první místo. Od té doby uplynuly tři roky a ze slečny se stala dospělá úspěšná žena.

Pózovala předním českým fotografům, jako Radim Kořínek, Jiří Matýsek, Pavel Beran, Jiří Šubrt, Zbyněk Maděryč. Přijala pozvání na události jako Velká Pardubická, Československý ples, 5. Reprezentační ples prezidenta České republiky, křest knihy Jsem žena, jsem bohyně nebo Czech Fashion Week. Iveta se kromě modelingu věnuje moderování a dokonce zabředla na hereckou scénu.

„Splnila jsem si sen,“ uvedla, když popisovala svoji kariéru fotomodelky, modelky a nyní i herečky. „Zahrála jsem si v kriminálním seriálu Hlava medúzy režiséra Filipa Renče. Diváci mě mohli vidět v páté epizodě, kde jsem měla roli modelky a zároveň jsem zde byla jednou z finalistek soutěže krásy, které bojovaly o titul Miss. Zahrála jsem si tam pořádnou potvoru a byla jsem díky tomu poměrně výrazná adeptka na jednu z možných podezřelých při vyšetřování."

Iveta stála po boku herců, jako jsou Jiří Dvořák, Jitka Čvančarová nebo Vilma Cibulková. Mimo jiné se též objevila i v seriálu Slunečná kde si zahrála vedle herce Maroše Kramára či herečky Evy Holubové.

„Byla to všechno pro mě jako pro neherečku velká výzva a skvělá zkušenost," doplnila Iveta, která si plně uvědomuje aktuální nedostatek práce v modelingu a dalších kulturních událostí, které se z důvodu protipandemických opatření nemohou stále realizovat v plném rozsahu.

Veřejnost ji jako nově začínající herečku velmi kladně přijala a třeba ji v budoucnu uvidíme i v nějaké pohádce. S jejím panenkovským obličejem a dokonalým úsměvem není ani divu, že ji oslovila pro reklamní kampaň společnost Toothie, která podniká ve sféře bělících gelů na zuby.

Ivetu letos čeká ukončení bakalářského studia a spoluorganizace dalšího ročníku Miss České republiky.

„Od mého vítězství se soutěž velmi posunula. Kromě partnerů, jako je pramenitá voda Aquila, IT e-shop Mironet.cz, multibrandový prodejce vozů Autobond Group přibydou letos další celostátní značky. Dokonce soutěž zpátky můžeme vidět v televizních obrazovkách a ve dvou celostátních rádiích,“ doplnila. V letošním roce se opět nové dívky mohou těšit na mnoho novinek, které soutěž Miss České republiky přinese. Dívky se již nyní mohou přihlásit na www.miss-ceske-republiky.cz

 Tagy: móda, modeling

KomentářeKategorie
Příbuzné články
Ministr Síkela uvedl Jana Michala do funkce generálního ředitele agentury CzechInvest
Ministr Síkela uvedl Jana Michala do funkce generálního ředitele agentury CzechInvest

10.04.2024 | Ministr průmyslu a obchodu Jozef Síkela dnes v prostorách agentury CzechInvest slavnostně uvedl do ...


Jak sbírat umění? To vysvětlí nová výstava v hradecké galerii
Jak sbírat umění? To vysvětlí nová výstava v hradecké galerii

10.04.2024 | Galerie moderního umění v Hradci Králové (GMU) otevírá výstavu Jak sbírat umění: příběh ...


Zámek Loučeň oslaví 20.výročí vstupu České republiky do EU
Zámek Loučeň oslaví 20.výročí vstupu České republiky do EU

10.04.2024 | Česká republika vstoupila do Evropské unie 1. května 2004.  Na Zámku Loučeň je to důvod k připomenutí, ...


EFKO myslí na budoucnost, představuje nový záměr
EFKO myslí na budoucnost, představuje nový záměr

05.04.2024 | Český výrobce her a hraček z Nového Veselí, společnost EFKO-karton, s. r. o., v těchto dnech ...


Čeští skláři zapsáni na seznam nehmotného kulturního dědictví lidstva UNESCO
Čeští skláři zapsáni na seznam nehmotného kulturního dědictví lidstva UNESCO

20.03.2024 | Po třech letech fungování nové česká značky skleněných, nejen vánočních ozdob Koulier lze ...