Móda a barvy mohou ovlivnit vaši psychiku víc, než myslíte


Jaroslava móda
15.05.2016 11:19 | redakce

Nápaditá a kvalitní móda značky Jaroslava nás přivedla do Paláce Lucerna na mimoklubové setkání dámského klubu. Hlavním tématem nové kolekce jsou barvy. Díky nim vyzařují modely energii štěstí a rovnováhy.

Návrhářka Jaroslava Procházková představila novou kolekci plnou barev, kde dokázala skvěle využít a vyladit energii jednotlivých barev. Barevné poselství nese kolekce i svým názvem: Just The Colour. Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club proto zavítal do pražské Lucerny na tradiční mimoklubové setkání, aby mohly dámy obdivovat a na sobě vyzkoušet energii jednotlivých barev. Modely mohly doplnit africkými šperky, které byly rovněž k zakoupení.

Účelem exkluzivního představení kolekce nebyly jen samotné modely, ale i odborné rady, jak vypadat a cítit se skvěle. A pokud se některý model zalíbil, šťastná majitelka si jej mohla rovnou zakoupit.

Jaroslava móda

Modely podle osobnosti

Značka Jaroslava znamená osobitou úpletovou módu pro náročnou klientelu, která má zájem o nadčasový styl čistoty designu, výraznou a kultivovanou barevnost a kvalitní zpracování. Typickým znakem je výrazná silueta, jednoduchost a elegance, která je zároveň velmi pohodlná. Jednotlivé outfity každé sezónní kolekce se hodí pro běžné nošení i slavnostní příležitosti.

Majitelka značky, návrhářka Jaroslava Procházková, vystudovala VŠUP v Praze, kde si osvojila kvalitní podobu řemeslné tvorby, a také Saint Martin's School of Art v Londýně, kde získala titul Master of Art v oblasti Fashion design. Spojením těchto dvou kultur vzniká styl, který má příznivce v stále se rozrůstající klientele v Evropě i v zámoří.

Jaroslava móda

Kde se setkává šmrnc první republiky se světem moderních technologií a energických ženských osobností? Dámský klub Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club již 17 let podporuje, inspiruje a sdružuje ženy s aktivním přístupem k životu. Klubová setkání přinášejí vždy odbornou a společenskou část, tudíž spojují zábavu i rozvoj – a to vše v tom nejpříjemnějším, vstřícném a inspirujícím prostředí. S členkami se potkávají známé osobnosti českého společenského života i odborníci ze všech myslitelných oborů, které mohou zajímat všestrannou a aktivní ženu, ať už její věk začíná dvojkou, nebo osmičkou. Dámský klub uspořádal již přes 250 společenských večerů, komorních setkání a odborných prezentací, na kterých ženy získávají mnoho nových osobních a obchodních kontaktů, ale také nová blízká přátelství.

www.helas-ladies-club.cz

 

Jaroslava móda
Jaroslava móda
Jaroslava móda
Jaroslava móda

KomentářeKategorie
Příbuzné články
Pět důvodů, proč při dlouhodobé práci z domova nejsme výkonní
Pět důvodů, proč při dlouhodobé práci z domova nejsme výkonní

26.05.2020 | Jak produktivně spolupracovat, když nejste spolu? To je otázka, kterou teď řeší mnoho vedoucích ...


Profese v první linii – nejen zdravotníci, ale i zámečníci nebo ostraha
Profese v první linii – nejen zdravotníci, ale i zámečníci nebo ostraha

08.04.2020 | Současná situace mnoha lidem převrací život, řada z nich doma hledá, čím by se zaměstnali, ...


Proti koronaviru bojují v nemocnicích i roboty
Proti koronaviru bojují v nemocnicích i roboty

06.04.2020 | Kolaborativní robot dokáže spolehlivě a bezpečně sterilizovat místnosti, ve kterých se nachází ...


Přenáší se na bankovkách COVID-19? Podle WHO ne.
Přenáší se na bankovkách COVID-19? Podle WHO ne.

06.04.2020 | Panika z koronaviru se dotkla téměř všech aspektů našich každodenních životů - od změny pracovního ...


Homeoffice může být pro mnoho firem časovanou bezpečnostní bombou
Homeoffice může být pro mnoho firem časovanou bezpečnostní bombou

06.04.2020 | České firmy jsou dnes silně konfrontovány se situací, na níž neměly čas se připravit. Homeoffice ...