Natočte zábavné video na hudbu Maxim Turbulenc a soutěžte s cukrovinkami Casali


Casali Manner
10.04.2016 19:50 | redakce

Vídeňská firma Manner, výrobce produktů značky Casali, mimo jiné Banánků v čokoládě, v letošním roce přinese svým zákazníkům řadu novinek.  Pro prezentaci výrobků Casali zvolila uznávaná rodinná firma, výrobce cukrovinek, skupinu Maxim Turbulenc, která složila pro tuto příležitost novou píseň Banány v šoku. Skupina vydává píseň jako svůj singl. Maxim Turbulenc se také stane součástí promo akcí v mateřských školách a na prvním stupni základních škol, pro které je připravena soutěž o hodnotné ceny. Děti budou na novou píseň moci nahrát videoklipy. Ty nejlepší firma Manner ocení. Vyhodnocení soutěže proběhne na konci října tohoto roku. Výrobky firmy Manner značky Casali používají známou FAIRTRADE pečeť, a to jak kakao, cukr a banány používané pro jejich výrobu. Firma tak podporuje nejenom celosvětově férovost podnikání a rovné podmínky v něm, ale také přináší kvalitně zpracované cukrovinky těm nejdůležitějším, dětem. Svoji prezentaci se snaží pojmout vždy originálně a zábavně.

Casali Manner

 

„Pro spolupráci se skupinou Maxim Turbulenc jsme se rozhodli na základě již předchozí velmi dobré zkušenosti s ní,“ uvádí Aleš Aldo Koláček, obchodní a marketingový ředitel společnosti Josef Manner s.r.o. „Hudebníci jsou dětmi oblíbeni a jimi vytvořená atmosféra podporuje naše sdělení, a to s našimi výrobky si užít, pobavit se, naladit na slunné dny plné pohody, ale i aktivit, v rámci kterých se vždycky něco sladkého hodí. A když už mlsat, tak dbát na kvalitní ingredience a složení výrobků, které dětem podáváme,“ dodává Aleš Aldo Koláček.

Casali Manner

 

„V rámci Casali promo představíme naši novou píseň Banány v šoku na CD,“ uvádí Dan Vali, kapelník skupiny Maxim Turbulenc. „Spojení se značkou Casali vnímáme jako propojení podobných energií. Sami rádi mlsáme a máme rádi pohodovou a příjemnou atmosféru. Repertoáru pro děti se věnujeme řadu let. Tato práce nás velice naplňuje. Na spolupráci se společností Manner se moc těšíme,“ dodává Dan Vali.

Princip soutěže

Soutěž odstartuje v rámci měsíce května a děti na hudbu z CD, které získají v květnovém příbalu časopisu Mateřídouška, Sluníčko, Informatorium nebo na charitativní promo akci Casali se skupinou Maxim Turbulenc, natočí zábavné video tzv. videoklip na novou skladbu „Banány v šoku“. Následně soutěžící vloží video na facebookové stránky Casali CZ. Tyto videoklipy vyhodnotí skupina Maxim Turbulenc a vybere nejlepší videa. Výherci budou pozváni k účasti jako účinkující na oficiální natáčení nového videoklipu skupiny, vyhrají dárky, produkty značky Casali a výlet do zábavního centra pro celou svoji třídu. Vylosování výherců proběhne 30. 10. 2016.  

Casali Manner

 

Casali Banánky v čokoládě - „Casali Original Schoko Bananen“ společnosti Manner jsou na českém trhu k dostání v několika variantách a téměř všechny produkty jsou baleny v ekologických papírových krabičkách, a to hlavně v 150g balení, 300g balení. Nejžádanější příchutě jsou klasické Banánky v čokoládě, nebo kombinace Divoká směs banánku s lesními plody či spojení banánů a jablka u produktu Casali Monkey. Řadu kombinací příchutí doplňuje dále jahoda a mango. Při výrobě banánků je používáno pravé banánové pyré. Nejedná se tedy pouze o banánovou příchuť. Vyznačují se velkým poměrem banánové dřeně – podíl ovocné složky je minimálně 8-12% a jsou polévány čokoládovou polevou s obsahem 31% kvalitní čokolády, která obsahuje minimálně 50% kakaa. Všechny výrobky jsou bez umělých barviv a konzervantů.

 

Společnost Manner v rámci všech inovací při výrobě svých produktů řadí na první místo kvalitní ingredience.

 

Casali Manner
Casali Manner
Casali Manner
Casali Manner

Partneři

Manner


KomentářeKategorie
Příbuzné články
Lékaři slánské nemocnice a známé osobnosti natočili zdarma klip k očkování
Lékaři slánské nemocnice a známé osobnosti natočili zdarma klip k očkování

13.03.2021 | Neuvěřitelnou vlnu solidarity projevili někteří čeští umělci, které s netradiční, ale potřebnou ...


Nové technologie zachránily v lockdownu několik firem
Nové technologie zachránily v lockdownu několik firem

11.03.2021 | Globální pandemie potvrdila životně důležitou roli technologií pro rozvoj a přežití firem. ...


Jan Přeučil slaví úctyhodné narozeniny, na příští rok se chystají velké věci!
Jan Přeučil slaví úctyhodné narozeniny, na příští rok se chystají velké věci!

17.02.2021 | Herec, dabér, rétor, kantor, ale také elegán a gentleman. To je Jan Přeučil. Právě nyní slaví ...


Jiří Krampol a Natálie Grossová v klipu k novému filmu
Jiří Krampol a Natálie Grossová v klipu k novému filmu

09.02.2021 | Herec Jiří Krampol a zpěvačka Natálie Grossová se spolu sešli na půdě starého domu. Co hereckého ...


V novém tajemném klipu kapely Melodica si zahrála i Miss Czech Republic Kopíncová
V novém tajemném klipu kapely Melodica si zahrála i Miss Czech Republic Kopíncová

15.01.2021 | Po velkém výpravném klipu s Lucií Vondráčkovou, Davidem Gránským a Mirkem Šimůnkem „Válka“, ...