O e-shopu, kde zboží testují buldoci


becydog
13.07.2016 16:02 | redakce

Kateřina Raždíková je mladá slečna, která miluje psy, a tak si před rokem založila e-shop s chovatelskými potřebami. Na tom by ještě nebylo nic tak zvláštního. V BeCyDog.cz ovšem prodávané krmivo, hračky a další zboží testují její dva angličtí buldoci. Každému zákazníkovi navíc posílá osobitý dopis, píše blog s radami pro pejskaře a společně se svým životním partnerem, se kterým e-shop vlastní, opustili ze dne na den perspektivní práci, aby se svému koníčku věnovali naplno.

becydog

 

O myšlence e-shopu BeCyDog.cz, o tom, jak podnikání se psy funguje, i o tom, jaké to je vzdát se jisté pracovní pozice a vrhnout se na vlastní nohy, jsme si s Kateřinou popovídali osobně.

 

Katko, jak to, že ve vašem podnikání dáváte takový prostor vašim psům?

Owen a Gucci jsou buldoci, to znamená největší ničitelé všeho, na co přijdou. Díky nim dokážeme zákazníkům poradit, jak dlouho která hračka vydržela, proč by si měli vybrat danou značku a velikost pelíšku, ukazujeme, jak který produkt na psech vypadá a podobně. Plánujeme spustit rubriku "Tipy od Gucciho" a "Tipy od Owena", které budou umístěny u osvědčených produktů, které kluky přežily. Kromě toho jsou tváří naší firmy, díky čemuž si nás lidé dobře pamatují.

 

V čem je váš e-shop BeCyDog.cz ještě výjimečný?

Například v tom, že se specializujeme jen a pouze na psy, nenabízíme potřeby pro jiné mazlíčky. Díky tomu můžeme poskytnout opravdu vše, co pejskaři potřebují, od pelíšku až po čistící potřeby, máme v plánu nabízet i knížky. Na našich stránkách máme k dispozici také chytrý chat, který přesně ví, jaký produkt si zákazník prohlíží, takže pokud se na nás obrátí a potřebuje poradit, nemusí nám složitě vysvětlovat, kde zrovna je a co hledá. Zákazníci nám také dávají zpětnou vazbu, že jsou naše kategorie přehledné, zboží je logicky a podrobně zařazené, jak jsme u jiných e-shopů zatím nenašli. Objednané zboží také rychle odesíláme, protože pravdivě uvádíme skladovou dostupnost. V neposlední řadě komunikujeme se zákazníky specifickým způsobem. Snažíme se jim dát pocit, že jsou jedineční, proto každému posíláme společně se zásilkou osobitý dopis. A přidanou hodnotou je i náš pravidelný blog, kde poskytujeme praktické tipy a užitečné rady, které se pejskařům mohou hodit a které čerpáme z vlastních zkušeností.

becydog

 

Proč jste se s partnerem rozhodli opustit zaměstnání a postavit se na vlastní nohy?

Já jsem pracovala v marketingu a obchodu, partner jako programátor a vedoucí servisu ve stejné firmě. Oba dva jsme lidé, kteří do všeho potřebují vidět a podílet se na vývoji. Když je nám to zakazováno, jsme nešťastní. Tam jsme se navíc poznali a zjistili, že jsme spolu silná dvojka. Rok jsme strávili ještě v jiných firmách, já v personální agentuře a Honza se vrátil k programování. A pak to už šlo ráz na ráz. Zase se opakovalo to, proč jsme byli dříve nešťastní, a já jsem navíc vždycky chtěla být u pejsků. A tak vznikl e-shop BeCyDog.cz.

 

V červenci slavíte rok od založení e-shopu. Co je zatím vaším největším úspěchem?

Díky tomu, že jsme malá rodinná firma a celý náš tým je vidět, náš přístup zákazníci oceňují, nebojí se si nechat poradit a rádi se k nám vracejí. Úspěch je pro nás i to, že si sami vytváříme vlastní systém a stavíme vše „na zelené louce”. To nám umožňuje si veškeré funkcionality ohýbat přesně tak, jak potřebujeme, takže například jakékoliv změny v objednávkách nejsou, narozdíl od konkurence, problém. Až bude tento systém zcela hotový, budeme jej chtít prodávat dál. A máme také radost z toho, že nás oslovují i výrobci a distributoři chovatelských potřeb, kteří si sami vybírají partnery, se kterými chtějí spolupracovat.

web: www.becydog.cz

blog: www.becydog.cz/blog

becydog
becydog

KomentářeKategorie
Příbuzné články
Vítězové soutěže Startupper of the Year se zúčastnili prestižního fóra
Vítězové soutěže Startupper of the Year se zúčastnili prestižního fóra

13.11.2019 | Vítězem soutěže Startupper roku se za Českou republiku stal Marek Liška s projektem ProSpolužáky.cz, ...


Hotel Meteor Plaza se stal součástí sítě Le Hotel Group
Hotel Meteor Plaza se stal součástí sítě Le Hotel Group

13.11.2019 | Úspěšné hotelové uskupení Le Hotels Group, patřící mateřské společnosti Le-Investment spol. ...


Baldinini je značka, které se v Praze daří, slaví tam už dvě významné události
Baldinini je značka, které se v Praze daří, slaví tam už dvě významné události

11.11.2019 | Tradiční světoznámá italská společnost Baldinini slaví v Praze v roce 2019 hned dvě velké události. ...


Kolik nás vlastně může stát nesoulad s GDPR?
Kolik nás vlastně může stát nesoulad s GDPR?

11.11.2019 | Po déle než roce praktikování obecného nařízení k ochraně osobních údajů už můžeme na ...


Průzkum ukazuje, že společnostem, které se přizpůsobují technologickým inovacím, rostou výnosy
Průzkum ukazuje, že společnostem, které se přizpůsobují technologickým inovacím, rostou výnosy

05.11.2019 | Rozsáhlý průzkum Systémy budoucnosti (Future Systems), který provedla společnost Accenture, odhaluje ...