Oceněné oplatky Manner slaví úspěch i v jubilejním 125. roce na trhu


Manner
25.06.2015 16:40 | redakce

Léto je konečně tady. Prázdniny, volno, putování, dlouhé teplé večery, vycházky, odpočinek, slunce, voda, hory přesně tak, jak kdo to má rád. Každý má hlavu plnou plánů programu cesty, trasy nebo balení. Přijměte tedy malou radu na chutnou a kvalitní svačinku, kterou je nutné mít vždy po ruce. Firma Manner přináší na toto léto výrobky v praktickém balení, právě na cesty a snadnou a jednoduchou manipulaci v podobě Sticks Original, Sticks Mignon a Sticks Black and White – tedy vždy dvě podlouhlé oplatky v balení stvořené nejen pro dva. Tento výrobek byl navíc za svoji chuť i kvalitu oceněn v soutěži Spotřebitel roku 2015 – jako Nejlepší novinka roku 2015 v kategorii sušenky, oplatky a sladké pečivo. Firma to považuje v roce oslav 125let od svého založení za dárek k narozeninám, a to pravé ocení své práce.  

„Nemohl bych nabízet či prodávat něco, čemu bych sám nevěřil. Kvalita, chuť a ingredience mě musí přesvědčit, že nabízím to nejlepší,“ uvádí Aleš Aldo Koláček, obchodní a marketingový ředitel společnosti Manner s.r.o. „Značku Manner si vážím nejen díky kvalitě výrobků, kterou firma přísně dodržuje, ale také pro rodinnou atmosféru a přátelskost, ve které pracujeme. Lahodnosti výrobků je dosahováno přesně vyváženým poměrem ingrediencí. Například Manner lískooříškový krém, kterým jsou plněny naše výrobky obsahuje 12% lískových oříšků. To je kouzlo úspěchu firmy. Poctivost a dodržování receptur,“ dodává  Aleš Aldo Koláček.

Aleš Aldo Koláček

Pro všechny milovníky lísko-oříškového krému – křupavý, praktický průvodce na cesty Manner Sticks Original  - Vyrábějí se podle stejné receptury jako oplatky Original Neapolitaner. Mají čtyři vrstvy jemných vaflí plněných 12% lísko-oříškovým krémem. Obsahují dvě tyčinky v balení s cenou 8,90-9,90 za balení. Další v sérii sticks je Mignon s pořádnou vrstvou čokolády na povrchu a Black White lahodná kombinace tmavého kakaa a mléka.

Věděli jste to?

Piknik znamená jídlo v přírodě, většinou společně ve skupině. Známý byl již v antice. Z Velké Británie pochází z Viktoriánského období piknikový koš, který tehdy ještě obsahoval přenosný vařič na přípravu čaje. I když již existují termo-konvice, tak báječně jednoduché jako s Sticks od firmy Manner, pikniky nikdy nebyly. Manner Sticks Original se vyrábějí podle zásad záruky kvality produktů Manner a trvale udržitelného pěstování kakaa

Manner

Pro všechny milovníky černo-bílých kombinací – křupavý, praktický průvodce na cesty, na němž si smlsnete Manner Sticks Black & White

Manner Sticks Black & White obsahují jemné vafle Manner, které vděčí za svou černou barvu vysoce kvalitnímu, obzvlášť silně praženému kakau. Oblíbený kontrast a jedinečná chuť vznikají kombinací vaflí a nejjemnějšího mléčného krému. Dvě tyčinky v balení vás zvou k tomu, abyste se podělili nebo si sami vychutnali dvojitou porci.

Věděli jste to?

Semena kakaových plodů mají před zpracováním bělavě fialovou barvu. Pro další použití se však fermentují a následně praží. Teprve tímto procesem kakaové boby zhnědnou a, při odpovídající době pražení, změní barvu na tmavě hnědou až černou. Kakao se ostatně ve společnosti Manner praží ve vlastní pražírně. Manner Sticks Original se vyrábějí podle zásad záruky kvality produktů Manner a trvale udržitelného pěstování kakaa.

Zdroj: Manner

Aleš Aldo Koláček

KomentářeKategorie
Příbuzné články
Baldinini je značka, které se v Praze daří, slaví tam už dvě významné události
Baldinini je značka, které se v Praze daří, slaví tam už dvě významné události

11.11.2019 | Tradiční světoznámá italská společnost Baldinini slaví v Praze v roce 2019 hned dvě velké události. ...


Kolik nás vlastně může stát nesoulad s GDPR?
Kolik nás vlastně může stát nesoulad s GDPR?

11.11.2019 | Po déle než roce praktikování obecného nařízení k ochraně osobních údajů už můžeme na ...


Průzkum ukazuje, že společnostem, které se přizpůsobují technologickým inovacím, rostou výnosy
Průzkum ukazuje, že společnostem, které se přizpůsobují technologickým inovacím, rostou výnosy

05.11.2019 | Rozsáhlý průzkum Systémy budoucnosti (Future Systems), který provedla společnost Accenture, odhaluje ...


Výrobce nábytku představil novinky pro nadcházející rok
Výrobce nábytku představil novinky pro nadcházející rok

28.10.2019 | Otrokovický výrobce kancelářského nábytku RIM CZ přivezl ke konci října 2019 do svého pražského ...


Seriál ČECHOVI aneb „český Dallas“ přichází spolu s knihou, která je nejen o seriálu
Seriál ČECHOVI aneb „český Dallas“ přichází spolu s knihou, která je nejen o seriálu

28.10.2019 | Čechovi – aneb „český Dallas“ je tady! Televize Barrandov uvede od pondělí 28. října novou ...