Ocenění českých podnikatelek přináší nové výzvy a inovaci loga


OCP Helena Kohoutová
12.05.2016 15:32 | redakce

Začátkem května se sešla porota a partneři 9. ročníku projektu Ocenění Českých Podnikatelek. Projekt, který oceňuje české ženy-podnikatelky, podporuje hrdost a české úspěchy i podnikatelky samotné.

Partneři a porotci zasedli ve stylové restauraci V Zátiší, aby hovořili nad novinkami 9. ročníku populárního projektu, který každoročně vrcholí galavečerem s představením vítězek ve třech hlavních kategoriích. Ženy se budou moci přihlásit do projektu v období od 7. června do 23. září. Přihlášením získají nejen možnost stát na stupních vítězek, ale rovněž členství v klubu českých podnikatelek s řadou benefitů.

OCP Helena Kohoutová

Pokud oceňujeme podnikatelky, tak jim pomáháme, aby i ony ocenily svůj byznys. Říkáme jim, že podnikání má cenu. Říkáme jim, že jejich firma má cenu. Říkáme jim, že jejich myšlenky, nápady, produkty mají cenu. A proto si zaslouží, aby je někdo ocenil. Již 9. rokem vyhlašujeme Ocenění Českých Podnikatelek, již devět let budujeme hrdé Česko,“ říká zakladatelka projektu Helena Kohoutová. Samotný projekt by podle ní měl být pro podnikatelky inspirací a podporou.

Mimo jiné bylo představeno zcela nové logo projektu. Česká lvice, která byla vytvořena speciálně pro tento projekt, symbolizuje svoji hrdost a velikost. Ostré tvary odkazují na český křišťál, na symbol prestiže a české jedinečnosti ve světě. OCP červeno-růžová barva zastupuje ženský a kreativní prvek. Proto je zachována logika barevného propojení slov „Ocenění“ a „podnikatelek“. OCP modrá nahradila původní šedou. Díky tomu je celé logo více zaměřené na národní cítění a hodnoty. Barevně spojené jsou slovo „českých“, znak „C“ a symbol lvice, aby bylo na první pohled patrné, že se jedná o prestižní české ocenění. Na principu a kompozici nového loga vzniklo další logo, které ztvárňuje jednu ze základních hodnot celého projektu – „BUDUJEME HRDÉ ČESKO“.

OCP Helena Kohoutová

Kde můžete vidět ty nejšikovnější české ženy pohromadě? Kde můžete být svědky neuvěřitelně silných příběhů lidské vůle a úspěchu? Projekt Ocenění Českých Podnikatelek – OCP podporuje a oceňuje české podnikatelky. Hodnotí se jedinečná kombinace tvrdých čísel a osobních podnikatelských příběhů. V Ocenění Českých Podnikatelek dojde uznání společenská odpovědnost držená v rukou českých žen a jejich vliv na celkovou kultivaci podnikatelského prostředí. Již od roku 2008 pomáhá tento projekt budovat hrdé Česko! Samotné podnikatelky díky automatickému členství v klubu podnikatelek získávají nepřetržitý přísun podnikatelských rad a tipů, nový pohled na své podnikání a velice často i nová přátelství. Do Ocenění Českých Podnikatelek – OCP se mohou podnikatelky přihlásit na doporučení odborného garanta CRIF – Czech Credit Bureau, který jejich firmu doporučil na základě analýzy účetních závěrek za poslední tři roky. Dále musí jejich firma mít minimální roční obrat od 10 milionů Kč a hodnocení iRating ve stupních 1–11, být plně v českých rukou a doba podnikání musí být nejméně 4 roky. Za dobu její existence prošlo soutěží již 101 832 podnikatelek, ze kterých postoupilo 2549 semifinalistek, a z nejužšího výběru 328 finalistek bylo nakonec oceněno 77 vítězek.

www.oceneniceskychpodnikatelek.cz

OCP Helena Kohoutová
OCP Helena Kohoutová
OCP Helena Kohoutová
OCP Helena Kohoutová

KomentářeKategorie
Příbuzné články
Pět důvodů, proč při dlouhodobé práci z domova nejsme výkonní
Pět důvodů, proč při dlouhodobé práci z domova nejsme výkonní

26.05.2020 | Jak produktivně spolupracovat, když nejste spolu? To je otázka, kterou teď řeší mnoho vedoucích ...


Profese v první linii – nejen zdravotníci, ale i zámečníci nebo ostraha
Profese v první linii – nejen zdravotníci, ale i zámečníci nebo ostraha

08.04.2020 | Současná situace mnoha lidem převrací život, řada z nich doma hledá, čím by se zaměstnali, ...


Proti koronaviru bojují v nemocnicích i roboty
Proti koronaviru bojují v nemocnicích i roboty

06.04.2020 | Kolaborativní robot dokáže spolehlivě a bezpečně sterilizovat místnosti, ve kterých se nachází ...


Přenáší se na bankovkách COVID-19? Podle WHO ne.
Přenáší se na bankovkách COVID-19? Podle WHO ne.

06.04.2020 | Panika z koronaviru se dotkla téměř všech aspektů našich každodenních životů - od změny pracovního ...


Homeoffice může být pro mnoho firem časovanou bezpečnostní bombou
Homeoffice může být pro mnoho firem časovanou bezpečnostní bombou

06.04.2020 | České firmy jsou dnes silně konfrontovány se situací, na níž neměly čas se připravit. Homeoffice ...