Perfektní líčení o nás hodně vypoví, nepodceňujte význam rtěnky


clinique
22.11.2015 19:21 | redakce

Vykouzlete si rty, které každého uchvátí, a staňte se hvězdou večera. Zkombinujte NOVOU konturovací tužku Quickliner for Lips Intense s novými odstíny rtěnky Clinique Pop Lip Colour + Primer a všem ukažte, co to znamená, když se řekne plné, výrazné rty. Představujeme NOVOU konturovací tužku Quickliner for Lips Intense, která se pyšní jemnou, krémovou texturou a snadnou aplikací a současně úžasně intenzivní barvou, kterou dosud Clinique žádné tužce na rty nepropůjčil. Díky novému složení zastane tato konturovací tužka hned dvě věci: buď dokonale vykreslí kontury rtů, nebo prodlouží výdrž vaší oblíbené rtěnky či vašeho lesku na rty.

Složení tužky Quickliner for Lips Intense představuje komplex složek zkombinovaných s intenzivními barevnými pigmenty a výsledkem jsou krásně vymodelované rty v syté barvě. Díky kombinaci ingrediencí obsažených ve složení je aplikace velmi jednoduchá; stačí jediný tak a barva i příjemný pocit vydrží až 12 hodin.
Tato voděodolná konturovací tužka na rty redukuje rozmazávání rtěnky a její vpíjení se do pokožky. Pro snadnou orientaci podle jednotlivých odstínů je barevně odlišen i vnější povrch tužek. Vyvážená řada 12 odstínů (01 intense sassafras, 02 intense café, 03 intense cola, 04 intense cayenne, 05 intense passion, 06 intense cranberry,
07 intense blush, 08 intense cosmo, 09 intense jam, 10 intense hibiscus, 11 intense punch, 12 intense licorice) v intenzivních barvách, s nimiž Vaše rty okouzlí vždy a všude. V prodeji pouze ve vybraných v prodejnách Clinique.

clinique

Luxusní look i ve spěchu
Konturovací tužka na rty Quickliner for Lips Intense je praktická, mechanicky vysouvací tužka, která se nemusí ořezávat. Aplikace je jednoduchá: udělejte dvě tečky na oblouk linie horního rtu, tenkou čárku na dolní partii spodního rtu a poté všechny tři body spojte a vymodelujte dokonalou konturu rtů. Chcete-li, aby barva na rtech vydržela déle, aplikujte tužku na celé rty a poté doplňte sladěným odstínem rtěnky s bází Clinique Pop Lip Colour + Primer. Výsledkem budou dokonale vymodelované rty v krásné, syté barvě.

clinique

Více barev, více zábavy
Rtěnka Clinique Pop Lip Colour + Primer je barevně sytá rtěnka a vyhlazující báze v jednom. Tato dlouhodržící rtěnka+báze se sametově hebkou texturou je nyní nabízena v dalších osmi nových odstínech. Dopřejte si svěží sytost barev rtěnky Clinique Pop Lip Colour + Primer s nejnovějšími odstíny Mocha Pop (17), Papaya Pop (18), Party Pop (19) Sugar Pop (20), Rebel Pop (21), Kiss Pop (22), Blush Pop (23) a Raspberry Pop (24).
NOVÁ konturovací tužka Quickliner for Lips Intense (580 Kč) a nové odstíny rtěnky Clinique Pop Lip Colour + Primer jsou v prodeji ve vybraných prodejnách Clinique za doporučenou cenu 640 Kč/20EUR.

clinique

Testováno na alergii. 100% neparfémováno.
Co to znamená? Předně, naše produkty neobsahují žádné známé alergeny. Dále, každý produkt podrobíme 12 testům na alergii na 600 osobách. Jestliže jen jediná z těchto 7200 aplikací vykáže alergickou reakci, začneme úplně od začátku.

Prodejny:

Clinique Experience Centrum Metropole Zličín, Řevnická 1, Praha 5, telefon 257 951949; Clinique Experience Centrum OC Nový Smíchov, Plzeňská 8, Praha 5, tel. 257 329 230; Clinique Experience Centrum OC Palladium, nám. Republiky 1, Praha 1, tel. 225 771 119 Brzy otevřeme Clinique Experience Centrum OC Chodov Roztylská 19, Praha 4

Více: www.clinique.cz

clinique
clinique
clinique

KomentářeKategorie
Příbuzné články
Pět důvodů, proč při dlouhodobé práci z domova nejsme výkonní
Pět důvodů, proč při dlouhodobé práci z domova nejsme výkonní

26.05.2020 | Jak produktivně spolupracovat, když nejste spolu? To je otázka, kterou teď řeší mnoho vedoucích ...


Profese v první linii – nejen zdravotníci, ale i zámečníci nebo ostraha
Profese v první linii – nejen zdravotníci, ale i zámečníci nebo ostraha

08.04.2020 | Současná situace mnoha lidem převrací život, řada z nich doma hledá, čím by se zaměstnali, ...


Proti koronaviru bojují v nemocnicích i roboty
Proti koronaviru bojují v nemocnicích i roboty

06.04.2020 | Kolaborativní robot dokáže spolehlivě a bezpečně sterilizovat místnosti, ve kterých se nachází ...


Přenáší se na bankovkách COVID-19? Podle WHO ne.
Přenáší se na bankovkách COVID-19? Podle WHO ne.

06.04.2020 | Panika z koronaviru se dotkla téměř všech aspektů našich každodenních životů - od změny pracovního ...


Homeoffice může být pro mnoho firem časovanou bezpečnostní bombou
Homeoffice může být pro mnoho firem časovanou bezpečnostní bombou

06.04.2020 | České firmy jsou dnes silně konfrontovány se situací, na níž neměly čas se připravit. Homeoffice ...