PodnikatelkaOnline zve české podnikatelky do světa on-line byznysu


helena kohoutova
07.05.2015 10:52 | redakce

Agentura Helas spustila portál PodnikatelkaOnline.cz, který přináší podnikatelské rady a tipy podnikajícím ženám. Efektivními a stručnými blogovými vstupy přispívá na portál řada známých odborníků, kteří reagují přímo na potřeby podnikatelek.  

„Přála jsem si vytvořit pro aktivní ženy snadný přístup k užitečným informacím,“ říká zakladatelka portálu Helena Kohoutová. „PodnikatelkaOnline.cz je určená všem ženám v České republice, které chtějí rozvíjet své podnikání rychle a efektivně. Zajímají se o novinky, podnikatelské tipy, hledají inspiraci a případně i nové kontakty a rozvoj obchodních příležitostí.“

Podnikatelky obvykle spojuje nedostatek času a nutnost aktivně reagovat na nové trendy v podnikání. PodnikatelkaOnline.cz je proto pomocníkem při rozvoji v podnikání, který je k dispozici ze kteréhokoli místa a v jakémkoli čase. Portál nabízí rovněž registraci, díky které získají uživatelky množství benefitů a možnost komunikovat přímo s odborníky z klíčových oblastí pro rozvoj jejich podnikání. PodnikatelkaOnline.cz se tak stane dlouhodobým pomocníkem a branou do on-line světa užitečných informací na témata jako je mobilní kancelář, online marketing, řízení lidí, daňové poradenství, osobní rozvoj, právo, etiketa, provizní systémy a on-line datové zdroje podnikatelských subjektů.

„Při vytváření portálu jsem považovala za důležité spojit se s partnery, kteří se dlouhodobě zabývají moderními technologickými trendy. Firma, která pomáhá podnikatelům růst a je lídrem v oblasti on-lineových technologií, je společnost Vodafonane,“ říká Helena Kohoutová a Milena Linhartová, ředitelka prodeje firemním zákazníkům ve společnosti Vodafone, potvrzuje: „Jako generální partner Cosmopolitan Executive Helas Ladies Clubu a partner Ocenění Českých Podnikatelek pomáháme růst českým ženám v podnikání.“ 

 

Webinář – pomocník pro 21. Století 

Důležitou součásti portálu bude možnost přihlášení na webináře, kdy bude odborník v přímém přenosu přednášet na předem oznámené téma. Kouzlo webinářů spočívá v možnosti sledovat je z domova nebo jakéhokoli jiného místa. První webinář začíná již příští týden pod názvem Jak podnikat a postarat se o sebe. Přednášet bude známý autor kurzů rozvoje osobnosti a komunikace Evžen Cekota. Účastnice se vyslechnout témata jak podnikání nakopnout a udržet, jak dodat svému podnikání šťávu a zábavu, zda slouží firma podnikateli nebo podnikatel firmě, práce v byznysu a práce na sobě, čím za podnikání platíme a jak jsme připraveni do sebe investovat. Evžen Cekota je rovněž jedním z pravidelných odborných přispěvatelů portálu. 

Partnery portálu PodnikatelkaOnline.cz jsou: Vodafone, Acomware, AffilBox, NSG Morison, CRIF – Czech Credit Bureau, Šatník Olgy Medlíkové, časopis Týden a Evžen Cekota. Většina partnerů spolupracuje již s projektem Ocenění Českých Podnikatelek, který Agentura Helas založila v roce 2008.

 

Více naleznete přímo na portálu na PodnikatelkaOnline.cz

podnikatelka online
podnikatelka online

KomentářeKategorie
Příbuzné články
Pět důvodů, proč při dlouhodobé práci z domova nejsme výkonní
Pět důvodů, proč při dlouhodobé práci z domova nejsme výkonní

26.05.2020 | Jak produktivně spolupracovat, když nejste spolu? To je otázka, kterou teď řeší mnoho vedoucích ...


Profese v první linii – nejen zdravotníci, ale i zámečníci nebo ostraha
Profese v první linii – nejen zdravotníci, ale i zámečníci nebo ostraha

08.04.2020 | Současná situace mnoha lidem převrací život, řada z nich doma hledá, čím by se zaměstnali, ...


Proti koronaviru bojují v nemocnicích i roboty
Proti koronaviru bojují v nemocnicích i roboty

06.04.2020 | Kolaborativní robot dokáže spolehlivě a bezpečně sterilizovat místnosti, ve kterých se nachází ...


Přenáší se na bankovkách COVID-19? Podle WHO ne.
Přenáší se na bankovkách COVID-19? Podle WHO ne.

06.04.2020 | Panika z koronaviru se dotkla téměř všech aspektů našich každodenních životů - od změny pracovního ...


Homeoffice může být pro mnoho firem časovanou bezpečnostní bombou
Homeoffice může být pro mnoho firem časovanou bezpečnostní bombou

06.04.2020 | České firmy jsou dnes silně konfrontovány se situací, na níž neměly čas se připravit. Homeoffice ...