Podzimní veletrh FOR BEAUTY přináší bohatý program


veletrh beauty
26.09.2023 21:46 | redakce

Spousta inspirace, profesionální rady i výhodné slevy a nákupy. To vše na vás čeká na podzimním veletrhu FOR BEAUTY, který se uskuteční 20.–21. 10. 2023 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Díky pestré škále vystavovatelů nabídne to nejlepší ze světa kosmetiky, ať už se jedná o anti-age, wellness, zdravý životní styl nebo péči o nehty, vlasy či vousy. Na veletrhu se objeví i řada celebrit, třeba modelka Taťána Kuchařová nebo zpěvačka Monika Bagárová, která na akci i zazpívá. Tváří veletrhu je známá modelka a Česká Miss roku 2015 Nikol Švantnerová. Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily značky FORD.


Program největšího beauty veletrhu v Česku je i na podzim mimořádně pestrý. Kromě českých i tuzemských značek, které své novinky představí hned ve dvou výstavních halách, bude na veletrhu k vidění i řada profesionálních soutěží, workshopů či odborných přednášek přímo na stáncích vystavovatelů. „Součástí veletrhu FOR BEAUTY jsou, jako tradičně, profesionální soutěže. Těšit se můžete například na šampionát v nail artu a designu NAILPRO CZECHIA, mistrovství ČR profesionálních pedikérů BEAUTY FOOT CUP či finále mistrovství ČR v líčení MAKE-UP Mistrovství ČR na téma DANCING FLOWERS nebo na studentskou holičskou soutěž ČR v barberingu BARBER BATTLE JUNIOR,“ říká ředitelka veletrhu FOR BEAUTY Janica Ciglianová.

Díky pestré škále vystavovatelů nabídne FOR BEAUTY to nejlepší z české i evropské beauty sféry. Řadu výrobků a přístrojů pro domácí či salónní péči bude možné zakoupit přímo na místě, a to za speciální veletržní ceny. Samozřejmostí je i bohatý doprovodný program. Chybět nebudou módní přehlídky, rozhovory s osobnostmi či show známého kadeřníka Tomáše Arsova.

Kromě výhodných nákupů budou moci návštěvníci využít i řadu profesionálních služeb v tolik oblíbených beauty pointech. Značka Make-Up Institute Prague nabídne líčení zdarma, profesionálové z Glamour Lashes a Beauty Store zase bezplatně prodlouží řasy, upraví obočí pomocí laminace, a to včetně barvení.

Své kosmetické značky zde představí i řada celebrit, mezi nimi třeba modelka Taťána Kuchařová, která poprvé na veletrhu uvede svou Vlasovou péči ICONIC by Tatiana Kucharova & Moroccan Sense. Monika Bagárová bude znovu prezentovat svoji prémiovou péči o pleť značky Rumyia Cosmetics by Monika Bagárová a během prvního dne veletrhu návštěvníkům zazpívá na hlavním podiu.

 

Více na www.veletrhkosmetiky.cz.

veletrh beauty

Komentáře



Kategorie
Příbuzné články
4 Tenoři měli úspěšný koncert v Carnegie Hall
4 Tenoři měli úspěšný koncert v Carnegie Hall

28.05.2024 | Vokální formace 4 Tenoři ve čtvrtek 23. května 2024 úspěšně debutovala na jedné z nejprestižnějších ...


Ministr Síkela uvedl Jana Michala do funkce generálního ředitele agentury CzechInvest
Ministr Síkela uvedl Jana Michala do funkce generálního ředitele agentury CzechInvest

10.04.2024 | Ministr průmyslu a obchodu Jozef Síkela dnes v prostorách agentury CzechInvest slavnostně uvedl do ...


Jak sbírat umění? To vysvětlí nová výstava v hradecké galerii
Jak sbírat umění? To vysvětlí nová výstava v hradecké galerii

10.04.2024 | Galerie moderního umění v Hradci Králové (GMU) otevírá výstavu Jak sbírat umění: příběh ...


Zámek Loučeň oslaví 20.výročí vstupu České republiky do EU
Zámek Loučeň oslaví 20.výročí vstupu České republiky do EU

10.04.2024 | Česká republika vstoupila do Evropské unie 1. května 2004.  Na Zámku Loučeň je to důvod k připomenutí, ...


EFKO myslí na budoucnost, představuje nový záměr
EFKO myslí na budoucnost, představuje nový záměr

05.04.2024 | Český výrobce her a hraček z Nového Veselí, společnost EFKO-karton, s. r. o., v těchto dnech ...