Podzimní veletrh FOR BEAUTY přináší bohatý program


veletrh beauty
26.09.2023 21:46 | redakce

Spousta inspirace, profesionální rady i výhodné slevy a nákupy. To vše na vás čeká na podzimním veletrhu FOR BEAUTY, který se uskuteční 20.–21. 10. 2023 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Díky pestré škále vystavovatelů nabídne to nejlepší ze světa kosmetiky, ať už se jedná o anti-age, wellness, zdravý životní styl nebo péči o nehty, vlasy či vousy. Na veletrhu se objeví i řada celebrit, třeba modelka Taťána Kuchařová nebo zpěvačka Monika Bagárová, která na akci i zazpívá. Tváří veletrhu je známá modelka a Česká Miss roku 2015 Nikol Švantnerová. Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily značky FORD.


Program největšího beauty veletrhu v Česku je i na podzim mimořádně pestrý. Kromě českých i tuzemských značek, které své novinky představí hned ve dvou výstavních halách, bude na veletrhu k vidění i řada profesionálních soutěží, workshopů či odborných přednášek přímo na stáncích vystavovatelů. „Součástí veletrhu FOR BEAUTY jsou, jako tradičně, profesionální soutěže. Těšit se můžete například na šampionát v nail artu a designu NAILPRO CZECHIA, mistrovství ČR profesionálních pedikérů BEAUTY FOOT CUP či finále mistrovství ČR v líčení MAKE-UP Mistrovství ČR na téma DANCING FLOWERS nebo na studentskou holičskou soutěž ČR v barberingu BARBER BATTLE JUNIOR,“ říká ředitelka veletrhu FOR BEAUTY Janica Ciglianová.

Díky pestré škále vystavovatelů nabídne FOR BEAUTY to nejlepší z české i evropské beauty sféry. Řadu výrobků a přístrojů pro domácí či salónní péči bude možné zakoupit přímo na místě, a to za speciální veletržní ceny. Samozřejmostí je i bohatý doprovodný program. Chybět nebudou módní přehlídky, rozhovory s osobnostmi či show známého kadeřníka Tomáše Arsova.

Kromě výhodných nákupů budou moci návštěvníci využít i řadu profesionálních služeb v tolik oblíbených beauty pointech. Značka Make-Up Institute Prague nabídne líčení zdarma, profesionálové z Glamour Lashes a Beauty Store zase bezplatně prodlouží řasy, upraví obočí pomocí laminace, a to včetně barvení.

Své kosmetické značky zde představí i řada celebrit, mezi nimi třeba modelka Taťána Kuchařová, která poprvé na veletrhu uvede svou Vlasovou péči ICONIC by Tatiana Kucharova & Moroccan Sense. Monika Bagárová bude znovu prezentovat svoji prémiovou péči o pleť značky Rumyia Cosmetics by Monika Bagárová a během prvního dne veletrhu návštěvníkům zazpívá na hlavním podiu.

 

Více na www.veletrhkosmetiky.cz.

veletrh beauty

KomentářeKategorie
Příbuzné články
Nejpodceňovanější profese
Nejpodceňovanější profese

02.11.2023 | Některá povolání vnímají lidé jako přínosná a prestižní, u jiných oceňují jejich nezbytnost, ...


Radim Vondráček se ujal funkce ředitele UPM
Radim Vondráček se ujal funkce ředitele UPM

02.11.2023 | Své nové funkce ředitele Uměleckoprůmyslového musea se od 1. listopadu ujal PhDr. Radim Vondráček, ...


Listopadový festival Olomouc Design Days
Listopadový festival Olomouc Design Days

02.11.2023 | Zajímáte se o umění, architekturu, design, užité umění, módu, šperky a nové trendy, které ...


Udržitelné zemědělství a agroekologie jsou aktuálně v kurzu
Udržitelné zemědělství a agroekologie jsou aktuálně v kurzu

20.09.2023 | Stále více zemědělců se dnes zaměřuje na udržitelné zemědělství a snižování zátěže ...


EFKO nezachránilo pouze Igráčka – český výrobce hraček letos slaví 30 let
EFKO nezachránilo pouze Igráčka – český výrobce hraček letos slaví 30 let

20.09.2023 | Ryze českých výrobců hraček, kteří ustáli všechny ekonomické a společenské turbulence, je ...