Profesionální promo – jak prodat vlastní práci a sami sebe


promoteri.eu
15.11.2015 20:35 | redakce

Doba se zrychlila, prodeje nevyjímaje. Lidé chtějí informace teď hned a v podstatě jen ty, které potřebují ke svému momentálnímu rozhodování. Jaká je v oblasti profesionálního proma aktuální situace a jak vypadají trendy v Česku a na Slovensku, ukázala agentura Promoteri.eu na třech podzimních veletrzích.

„Pracovní náplní obchodních hostesek a promotérů je pomáhat lidem správně si vybrat a překonat strach z nákupu. Klientům poskytují další ruce a nohy a pomáhají jim zvyšovat tržby,“ řekl Vít Krčmář, CEO společnosti Promoteri.eu. Proto představitelé agentury vyrazili do terénu a účastnili se obchodních veletrhů, na kterých jejich návštěvníkům ukazovali v praxi nákupní chování koncových zákazníků a způsoby, jak na ně reagovat.

promoteri.eu

promoteri.eu

 

Vývoj oboru v roce 2015 a jaký je trend

V prvním čtvrtletí tohoto roku vše nabralo velmi rychlé obrátky. Stejně jako roste česká ekonomika, roste i poptávka po hosteskách a promotérech představujících produkty a služby různých společností. Retail během ekonomického poklesu zaznamenal pokles hlavně v elektronice, ale v dnešních dnech růstu všeho se i tohle rychle mění. Obecně se dá říci, že přibývá více zážitkových eventů, jako jsou soutěže, atrakce pro návštěvníky nejrůznějších podniků a akcí v mnoha koutech naší vlasti.

promoteri.eu

promoteri.eu

Veletrh řešení

Byznysové setkání profesionálů přinesl ve třech městech (Brno, Plzeň, Praha) Veletrh řešení. Jeho letošním podzimním mottem bylo „Boříme mýty v podnikání“. Na stánku Promoteri.eu a také při odborné přednášce si posluchači vyslechli, jak se připravují týmy specialistů, kteří pomáhají lidem vybrat si správné informace a nebýt proti nim imunní. Zodpovězena byla řada dotazů a účastníci měli možnost individuálních konzultací na nově brandovaném stánku agentury.

promoteri.eu

promoteri.eu

Office Night

V polovině října dodali Promoteri.eu coby partnerská agentura profesionální tým hostesek na pražskou akci Office Night. Celkem 43 dívek se staralo o pohodlí návštěvníků prvního ročníku výjimečné akce, která tady ještě nebyla. Office Night mixuje inteligentní zábavu a inspiraci. I zde byli account manageři v obležení návštěvníků, seznamovali je se svojí prací, a inspirovali je tak ke zvýšení prodejních dovedností.

 

Profesia days a HR days

Poslední možností v podzimním období, kdy se profesionálové z řad marketérů a obchodních týmů mohli seznámit s trendy profesionálního proma a prací agentury Promoteri.eu, byl šestý Veletrh práce. Na pražském výstavišti v Letňanech se odehrály akce Profesia days a HR days, jejichž cílem je přinášet lidem příležitosti k získání dobré práce.

 

Zdroj: promoteri.eu

promoteri.eu

promoteri.eu

promoteri.eu
promoteri.eu
promoteri.eu

KomentářeKategorie
Příbuzné články
Global Money Week 2020 odkrývá program na podporu finanční gramotnosti
Global Money Week 2020 odkrývá program na podporu finanční gramotnosti

21.02.2020 | Program březnového Global Money Week 2020 (GMW) začíná nabírat konkrétnější rysy a organizátoři ...


Mlékárna Valašské Meziříčí již třetím rokem podporuje anketu Zlatý Ámos
Mlékárna Valašské Meziříčí již třetím rokem podporuje anketu Zlatý Ámos

21.02.2020 | Rovněž v letošním roce probíhá celorepubliková anketa o nejoblíbenějšího učitele České ...


Pozor na nezdravé byty! Až 90 procent novostaveb nesplňuje hygienické normy
Pozor na nezdravé byty!  Až 90 procent novostaveb nesplňuje hygienické normy

17.02.2020 | Při výběru nového bydlení lidé zvažují mnoho kritérií: od ceny a lokality přes výhled z bytu ...


Trofej Zlatý banán za příběh roku si odnesl spolek „Děti patří domů“.
Trofej Zlatý banán za příběh roku si odnesl spolek „Děti patří domů“.

23.01.2020 | Již po sedmé se včera večer rozdávaly ceny nejlépe pracujícím neziskovým organizacím v České ...


Bagstage 11/2019
Bagstage 11/2019

13.12.2019 | Backstage fotografie – produkce profesního magazínu Best of realizovaná 29. listopadu 2019 Focené ...