Restart myšlení patří k nejklíčovějším konferencím v podnikání


restart myšlení
17.06.2016 22:13 | redakce

Konference, jejímž tématem nejsou technologie, nové vědecké postupy nebo politické dění, ale rozhodnutí a změny, které dokázaly posunout životy trochu jiným směrem. Konference, na které vedle sebe uvidíte bojového pilota, průkopníka moderní medicíny, vrcholové manažery nebo třeba budoucího kandidáta na prezidenta. To je Restart myšlení - unikátní konference, která se letos koná již počtvrté.

Silné příběhy jsou všude kolem nás. Jsou plné emocí, úspěchů, proher a složitých rozhodnutí, skrývají se za úspěšnými podnikateli, umělci, vědci, sportovci nebo politiky. „Nikdo z nás ale nebyl naprogramován na úspěch. Nejsme roboti, jsme lidé, a cestu k vlastní spokojenosti si musíme hledat sami. Někdy se nám může zdát, že přešlapujeme na místě, že potřebujeme nový impuls. Něco, co nás posune dál. Na restart zkrátka nemáme čudlík, na restart potřebujeme inspiraci,” přibližuje záměr konference Michal Kříž, Managing Partner pořádající agentury DARK SIDE a jeden z duchovních otců celé série.

Letošní konference Restart myšlení se koná 21. července 2016 v DCS Clubu, který je také generálním partnerem akce. O své příběhy a svůj impuls ke změně se podělí mimo jiné textař, spisovatel a kandidát na prezidenta Michal Horáček, který prozradí, jak vsadit na toho správného koně. Bývalý bojový pilot a hvězda leteckých závodů Red Bull Air Race Martin Šonka poradí, jak jít za svým dětským snem, a sexuoložka a psycholožka Laura Janáčková přidá zamyšlení nad vztahem lásky, sexu a smrti.

Své životní osudy dále představí ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová, badmintonista a iniciátor projektu „STK pro chlapy“ Petr Koukal, zakladatel společnosti Lasvit Leon Jakimič, otec chemických robotů a vizionář moderní medicíny František Štěpánek a řada dalších.

Na akci, která je každoročně vyprodána a hodnocena jako jedna z nejoriginálnějších konferencí, nebude chybět dobré jídlo a pití, závěrečná afterparty nebo stand-up komediální trojice Koko Comedy. A především dobrá nálada, která dotváří unikátní atmosféru celé akce. Vstupenky je možné zarezervovat na www.restart-mysleni.cz, do 30. června navíc s výraznou slevou.

A protože jsou si organizátoři akce vědomi, že někteří pro svůj restart potřebují pomoc druhých, věnují z každé vstupenky 300 korun na podporu Asistence o.p.s. - organizace, která lidem s tělesným a kombinovaným postižením zajišťuje osobní asistenci, podporu při přechodu ze škol do dalšího života nebo při hledání zaměstnání.

KomentářeKategorie
Příbuzné články
Pět důvodů, proč při dlouhodobé práci z domova nejsme výkonní
Pět důvodů, proč při dlouhodobé práci z domova nejsme výkonní

26.05.2020 | Jak produktivně spolupracovat, když nejste spolu? To je otázka, kterou teď řeší mnoho vedoucích ...


Profese v první linii – nejen zdravotníci, ale i zámečníci nebo ostraha
Profese v první linii – nejen zdravotníci, ale i zámečníci nebo ostraha

08.04.2020 | Současná situace mnoha lidem převrací život, řada z nich doma hledá, čím by se zaměstnali, ...


Proti koronaviru bojují v nemocnicích i roboty
Proti koronaviru bojují v nemocnicích i roboty

06.04.2020 | Kolaborativní robot dokáže spolehlivě a bezpečně sterilizovat místnosti, ve kterých se nachází ...


Přenáší se na bankovkách COVID-19? Podle WHO ne.
Přenáší se na bankovkách COVID-19? Podle WHO ne.

06.04.2020 | Panika z koronaviru se dotkla téměř všech aspektů našich každodenních životů - od změny pracovního ...


Homeoffice může být pro mnoho firem časovanou bezpečnostní bombou
Homeoffice může být pro mnoho firem časovanou bezpečnostní bombou

06.04.2020 | České firmy jsou dnes silně konfrontovány se situací, na níž neměly čas se připravit. Homeoffice ...