Sedmý ročník SUPERMISS kompletně v kolekci Marie Zelené


17.03.2014 02:05 | Michaela Lejsková

 

V pondělí 10. března 2014 se uskutečnil v kongresovém sále hotelu Hilton Prague finálový galavečer 7. ročníku SUPERMISS 2013

SUPERMISS je soutěž pro dívky od 18 do 30 let, které jsou nejen krásné, ale něco zajímavého také umí. Ve velkém finále o titul SUPERMISS 2013 se utkalo 10 krásek. 

 

 

Samotná soutěž proběhla ve třech kolech, jimiž byly módní přehlídka společenských šatů návrhářkyMarie Zelené – doplněná rozhovorem s porotci, volná disciplína – po níž na soutěžící dívky ještě čekal úkol z pantomimy, na závěr pak samozřejmě nemohla chybět diváky tolik oblíbená promenáda v plavkách.


 

 

Vítězkou SUPERMISS 2013 a majitelkou zbrusu nového vozu Škoda Citigo se stala dívka číslo 7 – 24letá Markéta Břízová z Ostravy, absolventka oboru marketing a obchod Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava. Porotu a obecenstvo zaujala při své volné disciplíně orientálním tancem s vějíři. 

2. místo vybojovala soutěžící s číslem 6 – 22letá Ivana Loušová z Karlových Varů, kde vystudovala na tamější vysoké škole obor sociálně právní činnost. 

Na 3. místě se umístila dívka číslo 1 – 20letá Blanka Patricie Skálová z Prahy, letos maturující na střední škole v oboru kosmetika, vizážistika. 

Během slavnostního večera byla rovněž vyhlášena SUPERMISS INTERNET, jež vzešla z hlasování na internetových stránkách www.supermiss.cz.

 

 

de zabodovala dívka s číslem 5 – 21letá Andrea Kolářová z Liberce, studentka diplomacie na Vysoké škole ekonomické v Praze. 

Součástí galavečera bylo tradičně korunování vítězky dlouhodobě pořádané soutěže MISS MOTORSPORT, jíž se pro tento ročník stala dívka číslo 2 – 20letá Natálie Kotková z Liberce, studentka marketingu a komunikace na vysoké škole v Praze, která k titulu a korunce získala skútr Honda

Umístěné dívky dále obdržely zahraniční zájezd od společnosti Fischer, litá kola AEZ, dámské lyže Völkl, lyžařskou bundu Descente, poukazy do estetického centra Petra Clinic a další hodnotné ceny.V programu vystoupili zpěváci Monika Absolonová a Bohuš Matuš. V porotě usedli zástupci partnerů, Miss ČR a Miss Europe 1995 Monika Žídková, šéfredaktor eXtra.cz Pavel Novotný a za pořádající agenturu VP PRODUCTION Tomáš Vavřinec. Večerem provázel herec a moderátor Jan Čenský.Záznam z finálového večera SUPERMISS 2013 bude odvysílán na televizní stanici ČT1 v sobotu 22. března 2014 od 16.05 hodin. 

Produkce SUPERMISS, Tomáš Vavřinec

 

 

foto: Jiří Gabriel

 


KomentářeKategorie
Příbuzné články
Oslovení firmy s poptávkou práce je účinnější než inzerát
Oslovení firmy s poptávkou práce je účinnější než inzerát

18.09.2020 | V srpnu evidovaly úřady práce 279 078 uchazečů o zaměstnání. V meziročním srovnání jejich ...


Sparta otevírá novou fanzónu na střeše Galerie Harfa
Sparta otevírá novou fanzónu na střeše Galerie Harfa

18.09.2020 | Sparta ve spolupráci s Galerií Harfa přináší všem fanouškům unikátní zážitek! Po celou sezónu ...


Potřebujeme prodávat, abychom mohli pomáhat
Potřebujeme prodávat, abychom mohli pomáhat

18.09.2020 | Téma pomoci nemocným je v současné době žhavější než jindy. Pro mnohé z nás to je to poprvé, ...


72 procent zaměstnanců vnímá větší důraz na hygienu, ostatní nevidí rozdíly
72 procent zaměstnanců vnímá větší důraz na hygienu, ostatní nevidí rozdíly

27.07.2020 | Společnost Kärcher realizovala v polovině července průzkum mezi 2000 zaměstnanci různých typů ...


Asociace předních vzdělávacích firem (LLPA) získala významné ocenění
Asociace předních vzdělávacích firem (LLPA) získala významné ocenění

27.07.2020 | Asociace LLPA (Leading Learning Partners Association), která sdružuje 32 významných školicích středisek ...