Společnost TAB Board byla na český trh uvedena v rezidenci velvyslance Spojených států v Praze


TAB Board
17.09.2014 13:38 | Michaela Lejsková

 

Společnost TAB Board, exkluzivní členská organizace, která pomáhá podnikatelům dosahovat větší ziskovosti, produktivity a seberealizace, dnes oficiálně vstoupila na český trh. V současné době již fungují první boardy v Praze, byl jmenován nový generální ředitel pro ČR Šimon Mastný a společnost se rozšiřuje do dalších regionů.

 TAB Board

 

Oficiální ohlášení společnosti na českém trhu proběhlo v rámci slavnostního Grand Launch v rezidenci amerického velvyslance a za osobní přítomnosti zástupce velvyslance Steven Kashketta a rovněž za přítomnosti Jasona Zickermanna, výkonného ředitele a prezidenta nadnárodní společnosti The Alternative Board.

TAB Board

 

„Jsme rádi, že jako velvyslanectví Spojených států můžeme asistovat u představení úspěšného podnikatelského konceptu, kterým je The Alternative Board,“ řekl Steven Kashkett, Deputy Chief of Mission v České republice. „Čeští podnikatelé řeší stejné problémy jako ti američtí: jak být úspěšný a efektivní ve stále složitějších ekonomických podmínkách. Jsem přesvědčen, že tyto alternativní boardy pomáhají širokému spektru podnikatelů a majitelů firem získávat zajímavé podněty a dosáhnout svých stanovených cílů.“

TAB Board

 

Koncept TAB Boardu je založen na kombinaci poradních boardů, individuálních koučovacích schůzek s certifikovanými kouči TAB a použití patentovaných nástrojů a prostředků, které spojují podnikatele s tisíci jejich kolegy po celém světě. Prostřednictvím TAB Boardu podnikatelé získají pohled na své podnikání z jiného úhlu, přístup k praktickým radám a řešením, která majitelům firem dávají strategickou výhodu a pomáhají jim dosáhnout okamžitého prospěchu z pozitivních změn.

TAB Board

 

„Vedle boardů, které se podle plánu během prvního půlroku rozběhly v Praze, se nyní rozšiřujeme i do ostatních regionů,“ řekl Šimon Mastný, generální ředitel TAB Board CZ. „Byla jmenována nová Regionální ředitelka TAB Board ve Středočeském kraji Štěpánka Duffková. Pokračujeme v rozvoji podle stanovené strategie tak, aby výhody spojené se členstvím v TAB Boardu mohli čerpat podnikatelé - majitelé firem z celé ČR a příští rok i na Slovensku.“

O společnosti TAB Board

The Alternative Board® (TAB) založil v roce 1990 v USA Allen Fishman a v současné době TAB poskytuje služby podnikatelům ve Spojených státech, Velké Británii, Kanadě,  Mexiku, Irsku, na Novém Zélandu a v Německu. V průběhu 23 let stovky facilitátorů poskytovaly pro více než 15 000 majitelů firem po celém světě komplexní podporu TAB, včetně organizování měsíčních zasedání boardů, osobního koučinku, strategického rozvoje a dalších služeb s využitím TAB certifikovaných nástrojů. Začátkem roku 2014 vstoupila tato globální společnost na český trh pod názvem TAB Board CZ.

TAB Board
TAB Board
TAB Board
TAB Board
TAB Board
TAB Board

KomentářeKategorie
Příbuzné články
4 Tenoři měli úspěšný koncert v Carnegie Hall
4 Tenoři měli úspěšný koncert v Carnegie Hall

28.05.2024 | Vokální formace 4 Tenoři ve čtvrtek 23. května 2024 úspěšně debutovala na jedné z nejprestižnějších ...


Ministr Síkela uvedl Jana Michala do funkce generálního ředitele agentury CzechInvest
Ministr Síkela uvedl Jana Michala do funkce generálního ředitele agentury CzechInvest

10.04.2024 | Ministr průmyslu a obchodu Jozef Síkela dnes v prostorách agentury CzechInvest slavnostně uvedl do ...


Jak sbírat umění? To vysvětlí nová výstava v hradecké galerii
Jak sbírat umění? To vysvětlí nová výstava v hradecké galerii

10.04.2024 | Galerie moderního umění v Hradci Králové (GMU) otevírá výstavu Jak sbírat umění: příběh ...


Zámek Loučeň oslaví 20.výročí vstupu České republiky do EU
Zámek Loučeň oslaví 20.výročí vstupu České republiky do EU

10.04.2024 | Česká republika vstoupila do Evropské unie 1. května 2004.  Na Zámku Loučeň je to důvod k připomenutí, ...


EFKO myslí na budoucnost, představuje nový záměr
EFKO myslí na budoucnost, představuje nový záměr

05.04.2024 | Český výrobce her a hraček z Nového Veselí, společnost EFKO-karton, s. r. o., v těchto dnech ...