Výrobce nábytku představil novinky pro nadcházející rok


RIM
28.10.2019 14:45 | redakce

Otrokovický výrobce kancelářského nábytku RIM CZ přivezl ke konci října 2019 do svého pražského showroomu dva nové koncepty sedacího nábytku. Společně s designérem Kai Staniou představil pozvaným hostům nové křeslo WINX Lounge a univerzální skořepinovou židli EDGE.

Obchodní partneři a příznivci designu se sešli ve čtvrtek odpoledne v showroomu RIM CZ na pražském Karlíně.  Hosty přivítali jednatelé společnosti Milan Nagy a Rudolf Fukal. Součástí odpoledního programu byla prezentace designéra Kai Stanii o trendech, nejen v kancelářském designu, s výhledem na rok 2020. Mimo to mohli přítomní hosté zhlédnout akrobatickou Hand stand show v podání Davida Pargáče a Alžběty Moravcové, kteří do své choreografie zakomponovali právě zmiňované novinky.

Atmosféru doplňovala sólo kytara v rukou Marka Soldána a podkres celé akci dala DJ Lady C. Pro hosty bylo přichystáno občerstvení v podobě stylově zaměřeného rautu s rakouskými specialitami doplněné o kávový servis s odborným výkladem. 

RIM

Byly představeny novinky

Křesla Winx Lounge navazují na předcházející kolekci WINX, pro jejichž design Kaie inspirovala ptačí křídla, která jemně obepínají hnízdo s mláďaty. Právě dojem pohodlí a bezpečí je přesně to, co byste měli cítit, když do nich usednete.

Židle Edge na trh přichází na třech podnožích – dřevěné, drátěné a čtyřramenné, aby zapadla do každého interiéru. „U křesílek Edge jsme pyšní na kvalitu čalounění a velké množství potahů, které je možno kombinovat a přizpůsobit je tak prakticky jakékoliv místnosti nebo firmě,“ dodává designer Kai Stania.

 

NOVINKY

 

EDGE

Celočalouněné křesílko oblého tvaru s područkami, určené do domácích pracoven, čekacích prostor, vstupních hal, recepcí i jako jednací sezení do kancelářských prostor.

 

 

WINX LOUNGE

Moderní celočalouněné křeslo oblých tvarů s područkami, určené jako odpočinkové sezení do domácích pracoven, čekacích prostor, vstupních hal, recepcí.

Předností je zajímavé kombinování různých materiálů a barev pro čalounění.

 

 

O RIM CZ

Společnost RIM CZ s. r. o. vznikla v roce 1991 v Otrokovicích nedaleko Zlína. Zabývá se výrobou kancelářských židlí a nábytku, který podléhá přísným nárokům na ergonomii sezení. Slogan „Pro zdravé sezení“ je podložen intenzivním výzkumem ergonomie a firma se tak snaží kultivovat a ozdravovat kancelářské prostředí firem. Na vývoji produktů spolupracují s českými i zahraničními designéry, jsou držitelem ocenění Red Dot, German Design Award a Good Design za kvalitní design.

 

 

RIM

KomentářeKategorie
Příbuzné články
Zpěvák Petr Kutheil oslavil čtyřicátiny u moře
Zpěvák Petr Kutheil oslavil čtyřicátiny u moře

11.06.2021 | Jako asi každého umělce, tak i zpěváka a herce Petra Kutheila neminula covidová krize. Nicméně ...


Brožová, Zounar, Vyskočil a Rytířová pokřtili knihu pro teenagery, která ještě pomáhá
Brožová, Zounar, Vyskočil a Rytířová pokřtili knihu pro teenagery, která ještě pomáhá

11.06.2021 | Regáči jsou na světě! Napínavé, dobrodružné, ale i poučné příběhy o partě teenagerů pro ...


Velké finále Miss ČR s moderátorem Kohákem a plné emocí přitáhlo zájem diváků
Velké finále Miss ČR s moderátorem Kohákem a plné emocí přitáhlo zájem diváků

28.05.2021 | Několikrát odložené finále Miss České republiky proběhlo tuto sobotu večer, kdy o titul královny ...


Home office zvyšuje riziko hackerských útoků
Home office zvyšuje riziko hackerských útoků

19.05.2021 | Masivní nárůst práce z domova s sebou přináší i nová bezpečnostní rizika, a to jak pro zaměstnance, ...


Farmacie, jeden z nejdynamičtějších oborů v ČR
Farmacie, jeden z nejdynamičtějších oborů v ČR

19.05.2021 | Role farmacie se v průmyslové skladbě ČR může zdát na rozdíl od jiných států EU poměrně ...