Ženy v podnikání nachází oporu v projektu Podnikatelkaonline.cz


podnikatelka online
21.03.2016 12:28 | redakce

Na setkání s partnery projektu PodnikatelkaOnline.cz vznikla strategie, která reaguje na témata zvolená samotnými uživatelkami. Webový portál poskytuje pravidelné rady manažerkám a podnikatelkám díky blogovým příspěvkům a webinářům odborných partnerů.

Webový portál PodnikatelkaOnline.cz byl založen na podnět žen, které se z důvodu kritérií nemohly zúčastnit projektu Ocenění Českých Podnikatelek nebo pro ně bylo komplikované zúčastnit se setkání dámského klubu Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club z důvodu vzdálenosti. Portál tedy přináší cenné rady nejen zkušeným podnikatelkám, ale i ženám, které jsou na začátku své podnikatelské kariéry, jsou manažerkami nebo se jednoduše nechtějí zviditelňovat. Od spuštění počátkem loňského května láká PodnikatelkaOnline.cz k registraci stále větší počet podnikajících žen. Portál se stal důležitou součástí světa on-line byznysu a cenným zdrojem informací pro všechny registrované podnikatelky.

„Podnikatelkám chceme poskytnout kompletní servis rad a tipů, který je podpoří nejen v podnikání, ale i ve všech ostatních aspektech profesního i soukromého života,“ říká opinion leader projektu Helena Kohoutová.

Motto portálu pro rok 2016 je PODNIKEJTE CHYTŘE – snížíme vaši nejistotu – zvýšíme vaše sebevědomí. „Účinná pomoc jednoduchou formou je často klíčovým okamžikem, který rozhodne o budoucnosti celého vašeho podnikání. Podnikáte-li chytře, znamená to, že umíte v co nejkratším čase získat užitečné informace, které můžete ihned použít ke svému prospěchu. Každý vyřešený problém zvýší vaše sebevědomí a jistotu ve vašem podnikání. PodnikatelkaOnline.cz je nástrojem, který vás podnikáním provede rychlým a chytrým způsobem,“ vysvětluje vznik motta Helena Kohoutová.

podnikatelka online

Partneři jsou hodnotou portálu

Díky špičkovým partnerům portál reaguje na přímé potřeby žen v byznysu. Na základě analýzy Agentury Helas, která je provozovatelem portálu, je největší zájem o témata související se zviditelněním na sociálních sítích, marketingem, vzděláváním, technologiemi, energetickými úsporami a efektivními strategiemi v podnikání. Zkušenosti jsou nyní na dosah ruky, doslova na pár kliknutí.

Partnery projektu, kteří poskytují rady a tipy formou pravidelných příspěvků a webinářů, jsou Česká pojišťovna, Acomware, E.ON, NSG Morison, CRIF – Czech Credit Bureau, CEMI, Artex informační systémy, Sephora, Hospodářská komora hl. m. Prahy a nakladatelství Grada.

Uživatelky portálu si mohou zkušenosti vzájemně předávat i osobně na klubových akcích přidružených projektů dámského klubu Cosmopolitan Executive Helas Ladie Club a Exportní ceny DHL UniCredit. Uživatelky portálu rovněž mohou využívat všechny benefity dámského klubu.

www.podnikatelkaonline.cz

podnikatelka online

KomentářeKategorie
Příbuzné články
Gordana je autorkou neobyčejných cen pro Svěráka či Kolářovou na Komedy festu
Gordana je autorkou neobyčejných cen pro Svěráka či Kolářovou na Komedy festu

24.05.2019 | Herečka Daniela Kolářová, herec, scénárista Zdeněk Svěrák, scénárista, dramatik a režisér ...


Mikrozaměstnání se stává současným trendem, přebírá místo brigádám
Mikrozaměstnání se stává současným trendem, přebírá místo brigádám

23.05.2019 | Počet nabídek klesl, mzdy jsou ale vyšší Startuje sezóna letních brigád, takže už můžeme ...


Peter Pecha pořádá koncert „CESTOU NECESTOU“ pro Nicolase
Peter Pecha pořádá koncert  „CESTOU NECESTOU“ pro Nicolase

23.05.2019 | Krásná herečka Kateřina Sedláková se se svým partnerem  a mj. nositelem Ceny Thálie Petrem Pechou ...


Mibcon pomohl společnosti Foxconn v přechodu na SAP SuccessFactors
Mibcon pomohl společnosti Foxconn v přechodu na SAP SuccessFactors

23.05.2019 | Přední česká IT společnost Mibcon se spolupodílela na projektu přechodu společnosti Foxconn ...


Společnosti IBM a ERGO Aktiv pomáhají lidem po mrtvici
Společnosti IBM a ERGO Aktiv pomáhají lidem po mrtvici

23.05.2019 | IBM a neurorehabilitační centrum ERGO Aktiv vytvořili virtuálního asistenta pro rodiny, které se ...