Zlepšit svůj byznys? V Brně poradí, jak na to


Symposium
12.11.2014 22:34 | redakce

Podnikáte a rádi byste svou firmu posunuli zas o kousek dál? Ptáte se, jak sehnat investory? Jak vypadá projektový management v praxi a jak vylepšit webovky tak, aby zastínily konkurenci? Najít odpovědi vám může pomoci podnikatelská konference Symposium 2014. Konat se bude v Brně už počtvrté, a to 27. a 28. listopadu. Návštěvníci se mohou těšit na známá jména a oborníky z praxe, kteří jim na workshopech a přednáškách poradí, jak rozjet vlastní byznys.

Brno ‒ Na účastníky podnikatelské konference Symposium, která cílí hlavně na začínající podnikatele, letos čeká novinka: program prvního dne bude rozdělený do dvou částí. Soubor přednášek opět poskytne informace všem, kteří by rádi začali podnikat, pro všechny, kdo už mají s podnikáním zkušenosti, je nově připravená série čtyř workshopů zaměřených na dílčí problémy, které můžou mladým podnikatelům v začátcích podnikání zkřížit cestu.

„Pro letošní ročník jsme chtěli vymyslet něco nového, a tak vznikl nápad uspořádat pro začínající podnikatele workshopy. Počet míst je zde striktně omezený a díky tomu můžeme zaručit velice intenzivní kontakt s lektorem workshopu,” vysvětlila hlavní organizátorka konference Veronika Čechová.

Symposium

 

Přednášky i workshopy

Na účastníky workshopů čekají čtyři prakticky zaměřené kurzy. Dozvědí se na nich, jak pro svou firmu najít investora a získávat dotace, přímo s webdesignerem budou moci zkonzultovat, jak upravit svou webovou stránku tak, aby zastínila konkurenci, a zjistí, jak vypadá projektový management v praxi. Informace však získají i o novinkách, které přináší letošní změny občanského zákoníku.

Na druhý den Symposia se účastníci workshopů mohou připojit k ostatním a doplnit si informace na přednáškách, ať už je zajímá marketingu nebo obchod. Povedou je zkušení odborníci z praxe, mezi přednášejícími jsou například Karel Novotný, Vladan Hejnic, Roman Hřebecký nebo Petr Žák.

Symposium

 

Nejen minutový networking

Součástí konference je také networkingový večer, jehož součástí bude i krátká přednáška o tom, jak správně navazovat kontakty a jak se umět prodat, mluvit bude Lukáš Hrdlička.

Nebude to však jediný networking, který je na čtvrtek naplánovaný. „Před samotným zahájením workshopů na účastníky čeká řízený networking. Úvodní seznamovací hodina proběhne podle konceptu Minutového networkingu, jehož prostřednictvím se účastníci navzájem poznají,” popsala organizátorka.

Kdy a kde

Akce se uskuteční 27. a 28. listopadu v Brně na Fakultě podnikatelské VUT. Více informací a registrace na událost na www.symposium.cz nebo na www.facebook.com/symposiumbrno. Organizátorem je mezinárodní nezisková studentská organizace AIESEC.

Symposium
Symposium

KomentářeKategorie
Příbuzné články
Lékaři slánské nemocnice a známé osobnosti natočili zdarma klip k očkování
Lékaři slánské nemocnice a známé osobnosti natočili zdarma klip k očkování

13.03.2021 | Neuvěřitelnou vlnu solidarity projevili někteří čeští umělci, které s netradiční, ale potřebnou ...


Nové technologie zachránily v lockdownu několik firem
Nové technologie zachránily v lockdownu několik firem

11.03.2021 | Globální pandemie potvrdila životně důležitou roli technologií pro rozvoj a přežití firem. ...


Jan Přeučil slaví úctyhodné narozeniny, na příští rok se chystají velké věci!
Jan Přeučil slaví úctyhodné narozeniny, na příští rok se chystají velké věci!

17.02.2021 | Herec, dabér, rétor, kantor, ale také elegán a gentleman. To je Jan Přeučil. Právě nyní slaví ...


Jiří Krampol a Natálie Grossová v klipu k novému filmu
Jiří Krampol a Natálie Grossová v klipu k novému filmu

09.02.2021 | Herec Jiří Krampol a zpěvačka Natálie Grossová se spolu sešli na půdě starého domu. Co hereckého ...


V novém tajemném klipu kapely Melodica si zahrála i Miss Czech Republic Kopíncová
V novém tajemném klipu kapely Melodica si zahrála i Miss Czech Republic Kopíncová

15.01.2021 | Po velkém výpravném klipu s Lucií Vondráčkovou, Davidem Gránským a Mirkem Šimůnkem „Válka“, ...