Zlepšit svůj byznys? V Brně poradí, jak na to


Symposium
12.11.2014 22:34 | redakce

Podnikáte a rádi byste svou firmu posunuli zas o kousek dál? Ptáte se, jak sehnat investory? Jak vypadá projektový management v praxi a jak vylepšit webovky tak, aby zastínily konkurenci? Najít odpovědi vám může pomoci podnikatelská konference Symposium 2014. Konat se bude v Brně už počtvrté, a to 27. a 28. listopadu. Návštěvníci se mohou těšit na známá jména a oborníky z praxe, kteří jim na workshopech a přednáškách poradí, jak rozjet vlastní byznys.

Brno ‒ Na účastníky podnikatelské konference Symposium, která cílí hlavně na začínající podnikatele, letos čeká novinka: program prvního dne bude rozdělený do dvou částí. Soubor přednášek opět poskytne informace všem, kteří by rádi začali podnikat, pro všechny, kdo už mají s podnikáním zkušenosti, je nově připravená série čtyř workshopů zaměřených na dílčí problémy, které můžou mladým podnikatelům v začátcích podnikání zkřížit cestu.

„Pro letošní ročník jsme chtěli vymyslet něco nového, a tak vznikl nápad uspořádat pro začínající podnikatele workshopy. Počet míst je zde striktně omezený a díky tomu můžeme zaručit velice intenzivní kontakt s lektorem workshopu,” vysvětlila hlavní organizátorka konference Veronika Čechová.

Symposium

 

Přednášky i workshopy

Na účastníky workshopů čekají čtyři prakticky zaměřené kurzy. Dozvědí se na nich, jak pro svou firmu najít investora a získávat dotace, přímo s webdesignerem budou moci zkonzultovat, jak upravit svou webovou stránku tak, aby zastínila konkurenci, a zjistí, jak vypadá projektový management v praxi. Informace však získají i o novinkách, které přináší letošní změny občanského zákoníku.

Na druhý den Symposia se účastníci workshopů mohou připojit k ostatním a doplnit si informace na přednáškách, ať už je zajímá marketingu nebo obchod. Povedou je zkušení odborníci z praxe, mezi přednášejícími jsou například Karel Novotný, Vladan Hejnic, Roman Hřebecký nebo Petr Žák.

Symposium

 

Nejen minutový networking

Součástí konference je také networkingový večer, jehož součástí bude i krátká přednáška o tom, jak správně navazovat kontakty a jak se umět prodat, mluvit bude Lukáš Hrdlička.

Nebude to však jediný networking, který je na čtvrtek naplánovaný. „Před samotným zahájením workshopů na účastníky čeká řízený networking. Úvodní seznamovací hodina proběhne podle konceptu Minutového networkingu, jehož prostřednictvím se účastníci navzájem poznají,” popsala organizátorka.

Kdy a kde

Akce se uskuteční 27. a 28. listopadu v Brně na Fakultě podnikatelské VUT. Více informací a registrace na událost na www.symposium.cz nebo na www.facebook.com/symposiumbrno. Organizátorem je mezinárodní nezisková studentská organizace AIESEC.

Symposium
Symposium

KomentářeKategorie
Příbuzné články
Pět důvodů, proč při dlouhodobé práci z domova nejsme výkonní
Pět důvodů, proč při dlouhodobé práci z domova nejsme výkonní

26.05.2020 | Jak produktivně spolupracovat, když nejste spolu? To je otázka, kterou teď řeší mnoho vedoucích ...


Profese v první linii – nejen zdravotníci, ale i zámečníci nebo ostraha
Profese v první linii – nejen zdravotníci, ale i zámečníci nebo ostraha

08.04.2020 | Současná situace mnoha lidem převrací život, řada z nich doma hledá, čím by se zaměstnali, ...


Proti koronaviru bojují v nemocnicích i roboty
Proti koronaviru bojují v nemocnicích i roboty

06.04.2020 | Kolaborativní robot dokáže spolehlivě a bezpečně sterilizovat místnosti, ve kterých se nachází ...


Přenáší se na bankovkách COVID-19? Podle WHO ne.
Přenáší se na bankovkách COVID-19? Podle WHO ne.

06.04.2020 | Panika z koronaviru se dotkla téměř všech aspektů našich každodenních životů - od změny pracovního ...


Homeoffice může být pro mnoho firem časovanou bezpečnostní bombou
Homeoffice může být pro mnoho firem časovanou bezpečnostní bombou

06.04.2020 | České firmy jsou dnes silně konfrontovány se situací, na níž neměly čas se připravit. Homeoffice ...