Zmrzlina polárka hlásí fenomenální návrat!


Polárka
22.05.2018 00:34 | redakce

Dlouhá zima je za námi a všichni už netrpělivě očekáváme teplé dny plné slunce, které jdou ruku v ruce s chladivým mlsáním v podobě zmrzlin. Pokud se těšíte i vy, pak máme pro Vás dobrou zprávu. Letošní rok 2018 je totiž rokem, kdy se po 69 letech na český trh vrací legendární značka Polárka, která přináší čtyři zbrusu nové výrobkové řady zmrzlin. Polárku si jistě mnoho z nás pamatuje, protože svého času byla ikonou mezi zmrzlinami. Málokdo už ale ví, jaký příběh stojí za vznikem této značky.

„Polárka byla úplně prvním mládětem ledního medvěda, kterého se kdy v zoo celosvětově podařilo odchovat až do dospělého věku. Byla v té době velmi populární a stala se jedním ze symbolů pražské zoologické zahrady. Pražské mrazírny proto využily její ohromné popularity a začaly v roce 1949 do obchodů dodávat zmrzlinu s jejím jménem i obrázkem. Polárka se tak stala dodnes užívaným synonymem pro zmrzlinu, i když od jejího vzniku uplynulo už 69 let,“ říká Martin Kincl, marketingový ředitel značky Polárka.

O velké popularitě značky Polárka v té době svědčí i to, že byla často zmiňována ve filmech nebo muzice. Za zmínku určitě stojí film „Zpívající pudřenka“ nebo písnička „Maluj zase obrázky“, kde Hanka Zagorová zpívá: „Proč mi někdy nekoupíš třeba Polárku“.

Byť by se někomu mohlo zdát, že po roce 1989 tyto výrobky vymizely, není tomu tak.  I po revoluci se stále výrobky Polárka na trhu objevovaly, jen ne v takové míře, jako dříve. Nicméně v letošním roce plánuje značka Polárka velký comeback a dostane zbrusu novou tvář. Dojde k inovaci loga, kde i nadále zůstává ve znaku původní ikona – medvědice Polárka. Polárka ale nabídne zákazníkům i čtyři nové výrobkové řady a představí v nich celou řadu nejrůznějších zmrzlinových dobrot. Ty zákazníkům nabídnou, jak klasické, tak i zcela nové a moderní výrobky. Určitě je na co se těšit, protože všechno to bude dost HOGO FOGO a EŇO ŇUŇO!!!

 

MODERNÍ ŘADA

Moderní řada Vás bezpochyby zaujme svým mladistvým hravým vzhledem a barvami. Vychutnat si můžete zmrzliny nabité svěžestí a ovocem, klasické kornouty nebo tvarohové nanuky. V nabídce je i zmrzlina s cool žvýkačkovou příchutí, kterou ocení především děti.

 

KOMPLET SORTIMENT:

SMOOTHIE 55 ml (MANGO nebo MALINA) – Šťavnatá svěží zmrzlina nabitá ovocnou  chutí, která obsahuje minimálně 30 % ovoce. Popularita smoothie je stále větší a větší, a tak není divu, že tento trend dorazil i mezi zmrzliny.

EŇO ŇUŇO 55 ml – Originální zmrzlina s cool žvýkačkovou příchutí. Modré a zelené barvy je docíleno zcela přírodní cestou - modrou barvu zmrzlině propůjčila řasa spirulina, co se týče zelené polevy, té bylo docíleno díky chlorofylu.

 

MALINOVKA/CITRONÁDA 105 ml – Osvěžující vodové zmrzliny připravené dle receptury tradičních českých limonád.

POLÁRKA TVAROHOVÁ 60 ml – Tradiční zmrzlina plná tvarohu (min. 50 %), zalitá v kakaové polevě

POLÁRKA JAHODOVÁ S TVAROHEM 60 ml – Tvarohová zmrzlina, která obsahuje minimálně 50 % mražených jahod

 

 

PREMIUM ŘADA

Luxusnější řada výrobků Polárka je typická především černým a elegantním designem. Nabízí prémiové nanuky HOGO FOGO, ale také několik větších, spíše rodinných balení zmrzlinových dortů.

 

SORTIMENT:

HOGO FOGO TRIPPLE 88 ml (MALINA nebo KARAMEL) - Prémiová malinová nebo karamelová zmrzlina s dvojitou polevou a malinovým nebo karamelovým toppingem uprostřed.

HOGO FOGO 120 ml (MANDLE) – Poctivá porce vanilkové zmrzliny s kakaovou polevou se sekanými mandlemi

DORT Z POLÁRKY 800 ml (JAHODA/SMETANA nebo ČOKOLÁDA/LÍSKOVÝ OŘÍŠEK) – Naprostá novinka mezi zmrzlinami. Velký dort odkazuje na motto zmrzlinové speciality 60. let … DORT Z POLÁRKY – DÁREK NAD DÁRKY

POLÁRKÁČ 900 ml (VANILKA nebo KAKAO) – Tradiční polárkový dort v moderním pojetí. Vychutnat si ho můžete ve velkém rodinném balení.

 

RETRO ŘADA

Retro řada se graficky navazuje na původní grafiky zmrzlin Polárka. Hlavním motivem celé řady je eskymačka, která byla tolik typická i pro původní obaly této značky. Stejně tak i zmrzliny v této řadě jsou tradiční.

 

SORTIMENT:

DUO 480 ml (VANILKA/KAKAO) – Originální dvoubarevný kakaovo-vanilkový snack

RUSKÁ ZMRZLINA 180 ml (SMETANA nebo ČOKOLÁDA) – Tradiční smetanová nebo čokoládová zmrzlina s oplatkou Vás přenese do dětství

POLÁRKÁČEK 45 ml – Vanilková zmrzlina je tou pravou nostalgií

KOKOSINO 45 ml – Zmrzlina, kterou si můžete pamatovat z dob minulých, Vás unese na exotické

vlně kokosu

 

ZMRZLINOVÝ DORT 615 ml (VANILKA nebo ČOKOLÁDA) – Klasický polárkový dort ve

vaničce, jak ho všichni známe

 

ZORBA

Můžete si vychutnat ZORBA ZMRZLINU 500 ml s jogurtem řeckého typu s medem a mandlemi, která byla inspirovaná stejně dobrým jogurtem řeckého typu ZORBA. Její poctivá jogurtová chuť v kombinaci se sladkým medem a křupavými mandlemi Vám jistě učaruje.

V této řadě se zatím nachází pouze jeden výrobek, ale do budoucna se určitě uvažuje o rozšíření této řady.

Přidej komentář

Komentáře

Gaius Julius Caesar 25.07.2018 05:20:52
Jak to říkal Roman Vaněk. Když někde uvidíte vyrobeno podle původní receptury, tak si buďte na 100% jistý, že tomu tak neni. A že má svatou pravdu jako ve všem co říká jsem poznal například u Kofoly, o Opavii Mondeléz ani nemluvím, tuhle značku poslali Amerikáni do kopru uplně a jak tak koukám tak s Polárkou to bude totéž, už jen ty příchutě. Příchuť = chemie. A aby například jahodová byla pěkně růžovoučká tak od toho přeci máme košenilu, karmínovou červeň ze sušených tělíček broučků červce nopálového. Divil bych se kdyby byla růžová od pravých jahod. Sice ochutnám, abych mohl srovnat s tou původní polárkou, ale napřed si pořádně prostuduji složení. Když už jsem u toho tak mě nejvíc zarazila ta žvýkačková příchuť. To musí být přímo chemický koktejl, který bych děcku nekoupil.
Dáša 27.07.2018 09:04:21
no tak to je jasný, že to nebude stejné jako za našeho dětství - dyt i suroviny se dnes vyrábějí jinak, jinak se chová skot, atd... a ty příchutě - ta žvýkačková taky ve mně nevyvolává moc důvěru... ale myslím, že horší než ostatní zmrzliny nebude ;o). vemte si třeba opočenskou točenou zmrzlinu - hvězda mezi zmrzlinami, a letošní hit léta je černá zmrzlina. a věřte, že to není žádná přírodní barva, měla jsen černý záchod ještě 2 dny, poté, co jsem ji snědla.. stačilo mi to jednou... jen mi v sortimentu chybí polárkový sníh, ten jsem milovala
Lenka 01.08.2018 20:05:38
ráda bych ochutala, ale nikde jsme na tyto výrobky nenarazili!!!!


Kategorie
Příbuzné články
Branické divadlo přivítá Lucii Vondráčkovou a její fanoušky
Branické divadlo přivítá Lucii Vondráčkovou a její fanoušky

12.08.2018 | Zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková si pro své fanoušky v létě připravila spolu se svým ...


Zámek loučeň uspořádá Napoleonské slavnosti
Zámek loučeň uspořádá Napoleonské slavnosti

12.08.2018 | Svá ležení rozbijí na loučeňském zámku od pátku do neděle 21. - 23. září nadšenci vojenské ...


Toshiba pomáhá svým mobilním řešením zvyšovat bezpečnost a produktivitu
Toshiba pomáhá svým mobilním řešením zvyšovat bezpečnost a produktivitu

12.08.2018 | Poslední červencový pátek byl již tradičně dnem systémových administrátorů (SysAdmin Day). ...


Helena Hubárová novou posilou CBRE, lídra v oblasti realitách
Helena Hubárová novou posilou CBRE, lídra v oblasti realitách

12.08.2018 | Společnost CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb, oznamuje, že novou Head ...


Poslechněte si Chopina na děčínském zámku
Poslechněte si Chopina na děčínském zámku

12.08.2018 | Po řadu let děčínský zámek připravuje v podzimních měsících koncerty z děl Fryderyka Chopina. ...Komentáře na Facebooku