Zmrzlina polárka hlásí fenomenální návrat!


Polárka
22.05.2018 00:34 | redakce

Dlouhá zima je za námi a všichni už netrpělivě očekáváme teplé dny plné slunce, které jdou ruku v ruce s chladivým mlsáním v podobě zmrzlin. Pokud se těšíte i vy, pak máme pro Vás dobrou zprávu. Letošní rok 2018 je totiž rokem, kdy se po 69 letech na český trh vrací legendární značka Polárka, která přináší čtyři zbrusu nové výrobkové řady zmrzlin. Polárku si jistě mnoho z nás pamatuje, protože svého času byla ikonou mezi zmrzlinami. Málokdo už ale ví, jaký příběh stojí za vznikem této značky.

„Polárka byla úplně prvním mládětem ledního medvěda, kterého se kdy v zoo celosvětově podařilo odchovat až do dospělého věku. Byla v té době velmi populární a stala se jedním ze symbolů pražské zoologické zahrady. Pražské mrazírny proto využily její ohromné popularity a začaly v roce 1949 do obchodů dodávat zmrzlinu s jejím jménem i obrázkem. Polárka se tak stala dodnes užívaným synonymem pro zmrzlinu, i když od jejího vzniku uplynulo už 69 let,“ říká Martin Kincl, marketingový ředitel značky Polárka.

O velké popularitě značky Polárka v té době svědčí i to, že byla často zmiňována ve filmech nebo muzice. Za zmínku určitě stojí film „Zpívající pudřenka“ nebo písnička „Maluj zase obrázky“, kde Hanka Zagorová zpívá: „Proč mi někdy nekoupíš třeba Polárku“.

Byť by se někomu mohlo zdát, že po roce 1989 tyto výrobky vymizely, není tomu tak.  I po revoluci se stále výrobky Polárka na trhu objevovaly, jen ne v takové míře, jako dříve. Nicméně v letošním roce plánuje značka Polárka velký comeback a dostane zbrusu novou tvář. Dojde k inovaci loga, kde i nadále zůstává ve znaku původní ikona – medvědice Polárka. Polárka ale nabídne zákazníkům i čtyři nové výrobkové řady a představí v nich celou řadu nejrůznějších zmrzlinových dobrot. Ty zákazníkům nabídnou, jak klasické, tak i zcela nové a moderní výrobky. Určitě je na co se těšit, protože všechno to bude dost HOGO FOGO a EŇO ŇUŇO!!!

 

MODERNÍ ŘADA

Moderní řada Vás bezpochyby zaujme svým mladistvým hravým vzhledem a barvami. Vychutnat si můžete zmrzliny nabité svěžestí a ovocem, klasické kornouty nebo tvarohové nanuky. V nabídce je i zmrzlina s cool žvýkačkovou příchutí, kterou ocení především děti.

 

KOMPLET SORTIMENT:

SMOOTHIE 55 ml (MANGO nebo MALINA) – Šťavnatá svěží zmrzlina nabitá ovocnou  chutí, která obsahuje minimálně 30 % ovoce. Popularita smoothie je stále větší a větší, a tak není divu, že tento trend dorazil i mezi zmrzliny.

EŇO ŇUŇO 55 ml – Originální zmrzlina s cool žvýkačkovou příchutí. Modré a zelené barvy je docíleno zcela přírodní cestou - modrou barvu zmrzlině propůjčila řasa spirulina, co se týče zelené polevy, té bylo docíleno díky chlorofylu.

 

MALINOVKA/CITRONÁDA 105 ml – Osvěžující vodové zmrzliny připravené dle receptury tradičních českých limonád.

POLÁRKA TVAROHOVÁ 60 ml – Tradiční zmrzlina plná tvarohu (min. 50 %), zalitá v kakaové polevě

POLÁRKA JAHODOVÁ S TVAROHEM 60 ml – Tvarohová zmrzlina, která obsahuje minimálně 50 % mražených jahod

 

 

PREMIUM ŘADA

Luxusnější řada výrobků Polárka je typická především černým a elegantním designem. Nabízí prémiové nanuky HOGO FOGO, ale také několik větších, spíše rodinných balení zmrzlinových dortů.

 

SORTIMENT:

HOGO FOGO TRIPPLE 88 ml (MALINA nebo KARAMEL) - Prémiová malinová nebo karamelová zmrzlina s dvojitou polevou a malinovým nebo karamelovým toppingem uprostřed.

HOGO FOGO 120 ml (MANDLE) – Poctivá porce vanilkové zmrzliny s kakaovou polevou se sekanými mandlemi

DORT Z POLÁRKY 800 ml (JAHODA/SMETANA nebo ČOKOLÁDA/LÍSKOVÝ OŘÍŠEK) – Naprostá novinka mezi zmrzlinami. Velký dort odkazuje na motto zmrzlinové speciality 60. let … DORT Z POLÁRKY – DÁREK NAD DÁRKY

POLÁRKÁČ 900 ml (VANILKA nebo KAKAO) – Tradiční polárkový dort v moderním pojetí. Vychutnat si ho můžete ve velkém rodinném balení.

 

RETRO ŘADA

Retro řada se graficky navazuje na původní grafiky zmrzlin Polárka. Hlavním motivem celé řady je eskymačka, která byla tolik typická i pro původní obaly této značky. Stejně tak i zmrzliny v této řadě jsou tradiční.

 

SORTIMENT:

DUO 480 ml (VANILKA/KAKAO) – Originální dvoubarevný kakaovo-vanilkový snack

RUSKÁ ZMRZLINA 180 ml (SMETANA nebo ČOKOLÁDA) – Tradiční smetanová nebo čokoládová zmrzlina s oplatkou Vás přenese do dětství

POLÁRKÁČEK 45 ml – Vanilková zmrzlina je tou pravou nostalgií

KOKOSINO 45 ml – Zmrzlina, kterou si můžete pamatovat z dob minulých, Vás unese na exotické

vlně kokosu

 

ZMRZLINOVÝ DORT 615 ml (VANILKA nebo ČOKOLÁDA) – Klasický polárkový dort ve

vaničce, jak ho všichni známe

 

ZORBA

Můžete si vychutnat ZORBA ZMRZLINU 500 ml s jogurtem řeckého typu s medem a mandlemi, která byla inspirovaná stejně dobrým jogurtem řeckého typu ZORBA. Její poctivá jogurtová chuť v kombinaci se sladkým medem a křupavými mandlemi Vám jistě učaruje.

V této řadě se zatím nachází pouze jeden výrobek, ale do budoucna se určitě uvažuje o rozšíření této řady.

KomentářeKategorie
Příbuzné články
Firma roku získala ocenění Francouzsko-české obchodní komory
Firma roku získala ocenění Francouzsko-české obchodní komory

27.05.2022 | Francouzsko-česká obchodní komora (FČOK) ocenila na slavnostním galavečeru v Lobkowiczkém paláci ...


Bára Basiková a David Kraus budou hlavními hosty 8. folklorního festivalu v Dambořicích
Bára Basiková a David Kraus budou hlavními hosty 8. folklorního festivalu v Dambořicích

27.05.2022 | Jihomoravská obec Dambořice bude v termínu 1.–3. 7. 2022 pořádat svůj v VIII. festival folklorních ...


Petra Černocká se zapojila do aukce na podporu zraněných ukrajinských vojáků
Petra Černocká se zapojila do aukce na podporu zraněných ukrajinských vojáků

21.05.2022 | Zpěvačka a herečka Petra Černocká, ale i celá řada významných výtvarníků se zapojila do charitativní ...


Na otevření nového showroomu v Nupakách se potkaly dětské herecké hvězdy i břichomluvec
Na otevření nového showroomu v Nupakách se potkaly dětské herecké hvězdy i břichomluvec

07.05.2022 | Dvě bývalé dětské herecké hvězdy Regina Řandová (dříve Zahradníková) a Pavel Mang zářily ...


Obnovitelné zdroje a ochrana přírody, krédo značky Frosch, která vás zve také do ZOO
Obnovitelné zdroje a ochrana přírody, krédo značky Frosch, která vás zve také do ZOO

05.05.2022 | Jedním ze základních pilířů značky Frosch je péče o životní prostředí. Nejedná se o pouhou ...