Backstage 8/2011/2


backstage
backstage
27.08.2011 15:24 | Michaela Lejsková

Focení v hotelu Radisson Blu Alcron probíhalo opět pod taktovkou skvělého fotografa a báječného člověka, Roberta Vana. Vlastně mohu říci, že kde se objeví Robert Vano, spolu s ním přichází dobrá nálada, profesionální spolupráce a otevřený projev, který k tomuto člověku tolik patří. Fotit s Robertem není jenom o práci, ale především o nádherných okamžicích. Ráda bych si zapamatovala všechny historky, které po čas focení vypráví, i to, jak si dokáže každou situaci spojit a vnímat ji mnohem citlivěji a hlouběji, než kdokoliv z nás. V mých očích bude Robert vždy víc, než jenom profesionální fotograf, o čemž mě ujišťuje právě ve chvílích, kdy to nejméně čekám. Bude to nejspíš tím, jak on sám prožil svůj život, jak proměnil své příležitosti a jaké hodnoty v lidech vidí a uznává, stejně jako sám u sebe.

Nedalo mi, abych na tento fakt neupozornila, když už se mi zde naskytl prostor k jakémusi shrnutí mých pocitů z naší spolupráce. Ve čtvrtek 25. 8. se nás sešlo nemálo a všichni přispěli dobrou náladou a podíleli se na příjemně prožitém dni.

Na focení přišla okouzlující a vždy svá režisérka a dokumentaristka Olga Sommerová, se kterou se nám posléze jen těžko loučilo. Těším se na rozhovor, který pro vás čtenáře spolu s ní připravím!

Honza Musil je zárukou dobré pohody, kterou dokáže kolem sebe šířit jako nakažlivou nemoc a v každé situaci dokáže najít to pozitivní. Jeho profese moderátora mu k tomu denně skýtá nespočet příležitostí. Potvrdilo se nám opět, že Honzu mají rádi nejen lidé, ale také kamery i fotoaparáty, což budete moci posoudit z výsledných fotografií v jeho rozhovoru.

Fotografie v podání Roberta Vana bude mít u svého rozhovoru také spisovatel, nakladatel a hudebník Josef „Pepson“ Snětivý, který mi věnoval jednu ze svých knih. Už se na ni těším!

V magazínu budeme mít rozhovor už s druhým houslistou, tentokrát nám o své profesi a volbě hudebního nástroje povypráví houslista Michael Hejč, nazývaný nejen česká Vanessa Mae, ale také novodobý Paganini, který se rozhodně nebojí odvázat a projevit jak v hudbě, tak v image!

Hotel Alcron je legendou a jednou ze špiček českého hotelnictví a gastronomie. Ředitel hotelu, Michal Chour, kterého jsem požádala o rozhovor a focení, nám už při focení prozradil několik zajímavostí za zákulisí tohoto kolosu. Proto vám mohu již nyní zaručit, že pilně zapracuji na tom, abych pro vás zjistila vše, co se skrývá za hotelovou legendou, která má atmosféru čerpající z dob prožitých a profesionalitu personálu doslova nadčasovou! Kdepak, už zde nenajdete viset klíče v recepci jako dříve. V hotelu Alcron přijali v mnoha ohledech za své moderní technologie. Co ale zůstává, je úsměv a vstřícnost, s láskou vytvářené prostředí i atmosféra. Jak by také ne, vždyť sám ředitel Michal Chour je neobyčejně laskavý a kontaktní člověk!

Za spolupráci děkuji Andreji Vámošovi, který nejen že spolu s manažerkou svého obchodu Bandi Vamos, Evou Šebestovou, oblékali naše gentlemany do krásných a stylových obleků (ze kterých se někteří i svlékali), ale díky němuž máme velkou část backstage fotografií z tohoto dne.

Make up pod rukama vizážisty Pavla Bauera byl opět perfektní a velké poděkování patří společnosti Estée Lauder, která tento servis zajistila.

Společnost při focení nám dělal také štáb z TV Prima, který tímto zdravím a za všechny velké díky!

Michaela Lejsková

Robert Vano a Michal Chour
Andrej Vámoš a Michaela Lejsková
Josef Pepson Snětivý a Robert Vano
Tomáš Durňák, Robert Vano a Honza Musil
Robert Vano a Honza Musil
Eva Šebestová a Honza Musil
Robert Vano a Honza Musil
Michaela Lejsková
Josef Pepson Snětivý, Andrej Vámoš a Robert Vano
backstage
Honza Musil
backstage
backstage
backstage
backstage
backstage
backstage
Josef Pepson Snětivý
backstage
backstage
backstage
backstage
backstage
backstage
Olga Sommerová a Robert Vano
Robert Vano a Michaela Lejsková
Robert Vano
backstage
Honza Musil a Pavel Bauer
backstage
Michaela Lejsková a Pavel Bauer
Michaela Lejsková a Pavel Bauer
backstage
backstage
backstage
backstage
Honza Musil
backstage
backstage
Michael Hejč
Andrej Vámoš
backstage
backstage
backstage
Pavel Bauer a Michal Chour
Robert Vano a Michal Chour
Michal Chour
Olga Sommerová
Josef Pepson Snětivý
Michal Chour
Michal Chour a Michaela Lejsková
Eva Šebestová a Josef Pepson Snětivý
Robert Vano a Michal Hejč

KomentářeKategorie
Příbuzné články
Backstage 10/2019
Backstage 10/2019

28.10.2019 | Backstage fotografie – produkce profesního magazínu Best of realizovaná 18. října 2019 v hotelu ...


Backstage 5/2019
Backstage 5/2019

15.06.2019 | Backstage fotografie – produkce profesního magazínu Best of realizovaná 29. května 2019 Focené ...


10. setkání profesionálů magazínu Best of
10. setkání profesionálů magazínu Best of

20.05.2019 | Společenské setkání lidí vynikajících v různých profesích se uskutečnilo v nově otevřeném ...


Backstage 2/2019/2
Backstage 2/2019/2

15.02.2019 | Backstage fotografie – produkce profesního magazínu Best of realizovaná 7. února 2019 foto Honza ...


Backstage 2/2019
Backstage 2/2019

03.02.2019 | Backstage fotografie – produkce profesního magazínu Best of realizovaná 1. února 2019 Profesní ...