Na otevření nového showroomu v Nupakách se potkaly dětské herecké hvězdy i břichomluvec


07.05.2022 08:05 | redakce

Dvě bývalé dětské herecké hvězdy Regina Řandová (dříve Zahradníková) a Pavel Mang zářily ve filmech a seriálech, mj. například Bota jménem Melichar nebo Cirkus Humberto. Vzájemně se ale neznaly, to se jim podařilo až teď. A to díky autům, respektive v rámci otevření nejmodernějšího showroomu v ČR Auto Opat v pražských Nupakách.

Kromě toho se na auta KIA, která společnost nabízí, ale i na další vozy v rámci největšího a několikapatrového salonu ojetých vozidel, přišli podívat, ale i pozvané hosty pobavit – český břichomluvec světového formátu Zdeněk Polách. Ten pobavil v rámci svého čísla s Matýskem jak majitele salonu a oslavence Richarda Opata, tak třeba houslistku a nastávající maminku Markétu Muzikářovou.

„Já jsem se skvěle bavila, zvlášť u vystoupení pana Polácha s jeho loutkou Matýskem, a kdo mě taky hodně bavil byl ten mladý saxofonista René Junior. Saxík je vážně ´sexy´nástroj,“ podotkla herečka a dabérka Regina Řandová.

Ta si pozvání jako zákaznice Auto Opat, pochvalovala z mnoha důvodů. „Nejenom, že mi tady servisují auto, ale zároveň jsem měla šanci poznat osobně mého´kolegu´a dětskou hereckou hvězdu Pavla Manga. Hned jsem si říkala, že ta jiskra v očích, ten kukuč se vůbec od dob Cirkusu Humberto nezměnil,“ prozradila Řandová.

„Já jsem nadšený, protože jsem se potkal se stále krásnou Reginkou Řandovou a zjistili jsme, že máme hodně společného. Ona se sice herecké a dabérské profesi věnuje stále, a já už tolik ne, ale oba máme rodiny a žijeme hezký život,“ podotkl „malý Vašek z Cirkusu Humberto´ a nově také starosta Trubína na Berounsku, kde žije, Pavel Mang.

Ten se nově objeví také coby policista v premiéře velkofilmu režiséra Artura Kaisera z cirkusového prostředí Cirkus Maximum, který půjde letos v září do kin.

V rámci otevření showroomu KIA, který je jedním z nejmodernějších v ČR si všichni mohli prohlédnout nové modely vozidel včetně elektrické vlajkové lodi EV6, ale celou škálu vystavených aut.

„Já jsem velký fanda do aut a teď i řešíme, jaké zvolit, když nás bude o jednoho víc. Takže jsem se nechala i zlákat k předváděcí jízdě s jedním z modelů a bylo to bezva,“ prozradila Markéta Muzikářová, houslistka, která jezdila tour i Bryanem Adamsem a dnes běžně jako hvězda tria Inflagranti vystupuje s Josefem Vojtkem.

„Moc ráda jsem všechny viděla a osobně a poznala i Pavla Manga, pana břichomluvce s Matýskem a jeho hračkou kačenkou, ale i Reného Juniora. A bylo zvláštní, že ten večer jsem měla vedle sebe dva Rendy. Jak toho saxofonistu, tak mého kamaráda a kolegu spolumoderátora René Kekelyho. A k tomu mám k těmto vozům korejské provenience blízko, protože jedno vlastním a jsme s ním velmi spokojení,“ dodala herečka a dabérka Tereza Bebarová.

 Foto: Jaroslav Hauer

 Tagy: auto, dabing, film, herec

KomentářeKategorie
Příbuzné články
4 Tenoři měli úspěšný koncert v Carnegie Hall
4 Tenoři měli úspěšný koncert v Carnegie Hall

28.05.2024 | Vokální formace 4 Tenoři ve čtvrtek 23. května 2024 úspěšně debutovala na jedné z nejprestižnějších ...


Ministr Síkela uvedl Jana Michala do funkce generálního ředitele agentury CzechInvest
Ministr Síkela uvedl Jana Michala do funkce generálního ředitele agentury CzechInvest

10.04.2024 | Ministr průmyslu a obchodu Jozef Síkela dnes v prostorách agentury CzechInvest slavnostně uvedl do ...


Jak sbírat umění? To vysvětlí nová výstava v hradecké galerii
Jak sbírat umění? To vysvětlí nová výstava v hradecké galerii

10.04.2024 | Galerie moderního umění v Hradci Králové (GMU) otevírá výstavu Jak sbírat umění: příběh ...


Zámek Loučeň oslaví 20.výročí vstupu České republiky do EU
Zámek Loučeň oslaví 20.výročí vstupu České republiky do EU

10.04.2024 | Česká republika vstoupila do Evropské unie 1. května 2004.  Na Zámku Loučeň je to důvod k připomenutí, ...


EFKO myslí na budoucnost, představuje nový záměr
EFKO myslí na budoucnost, představuje nový záměr

05.04.2024 | Český výrobce her a hraček z Nového Veselí, společnost EFKO-karton, s. r. o., v těchto dnech ...