Na otevření nového showroomu v Nupakách se potkaly dětské herecké hvězdy i břichomluvec


07.05.2022 08:05 | redakce

Dvě bývalé dětské herecké hvězdy Regina Řandová (dříve Zahradníková) a Pavel Mang zářily ve filmech a seriálech, mj. například Bota jménem Melichar nebo Cirkus Humberto. Vzájemně se ale neznaly, to se jim podařilo až teď. A to díky autům, respektive v rámci otevření nejmodernějšího showroomu v ČR Auto Opat v pražských Nupakách.

Kromě toho se na auta KIA, která společnost nabízí, ale i na další vozy v rámci největšího a několikapatrového salonu ojetých vozidel, přišli podívat, ale i pozvané hosty pobavit – český břichomluvec světového formátu Zdeněk Polách. Ten pobavil v rámci svého čísla s Matýskem jak majitele salonu a oslavence Richarda Opata, tak třeba houslistku a nastávající maminku Markétu Muzikářovou.

„Já jsem se skvěle bavila, zvlášť u vystoupení pana Polácha s jeho loutkou Matýskem, a kdo mě taky hodně bavil byl ten mladý saxofonista René Junior. Saxík je vážně ´sexy´nástroj,“ podotkla herečka a dabérka Regina Řandová.

Ta si pozvání jako zákaznice Auto Opat, pochvalovala z mnoha důvodů. „Nejenom, že mi tady servisují auto, ale zároveň jsem měla šanci poznat osobně mého´kolegu´a dětskou hereckou hvězdu Pavla Manga. Hned jsem si říkala, že ta jiskra v očích, ten kukuč se vůbec od dob Cirkusu Humberto nezměnil,“ prozradila Řandová.

„Já jsem nadšený, protože jsem se potkal se stále krásnou Reginkou Řandovou a zjistili jsme, že máme hodně společného. Ona se sice herecké a dabérské profesi věnuje stále, a já už tolik ne, ale oba máme rodiny a žijeme hezký život,“ podotkl „malý Vašek z Cirkusu Humberto´ a nově také starosta Trubína na Berounsku, kde žije, Pavel Mang.

Ten se nově objeví také coby policista v premiéře velkofilmu režiséra Artura Kaisera z cirkusového prostředí Cirkus Maximum, který půjde letos v září do kin.

V rámci otevření showroomu KIA, který je jedním z nejmodernějších v ČR si všichni mohli prohlédnout nové modely vozidel včetně elektrické vlajkové lodi EV6, ale celou škálu vystavených aut.

„Já jsem velký fanda do aut a teď i řešíme, jaké zvolit, když nás bude o jednoho víc. Takže jsem se nechala i zlákat k předváděcí jízdě s jedním z modelů a bylo to bezva,“ prozradila Markéta Muzikářová, houslistka, která jezdila tour i Bryanem Adamsem a dnes běžně jako hvězda tria Inflagranti vystupuje s Josefem Vojtkem.

„Moc ráda jsem všechny viděla a osobně a poznala i Pavla Manga, pana břichomluvce s Matýskem a jeho hračkou kačenkou, ale i Reného Juniora. A bylo zvláštní, že ten večer jsem měla vedle sebe dva Rendy. Jak toho saxofonistu, tak mého kamaráda a kolegu spolumoderátora René Kekelyho. A k tomu mám k těmto vozům korejské provenience blízko, protože jedno vlastním a jsme s ním velmi spokojení,“ dodala herečka a dabérka Tereza Bebarová.

 Foto: Jaroslav Hauer

 Tagy: auto, dabing, film, herec

KomentářeKategorie
Příbuzné články
Firma roku získala ocenění Francouzsko-české obchodní komory
Firma roku získala ocenění Francouzsko-české obchodní komory

27.05.2022 | Francouzsko-česká obchodní komora (FČOK) ocenila na slavnostním galavečeru v Lobkowiczkém paláci ...


Bára Basiková a David Kraus budou hlavními hosty 8. folklorního festivalu v Dambořicích
Bára Basiková a David Kraus budou hlavními hosty 8. folklorního festivalu v Dambořicích

27.05.2022 | Jihomoravská obec Dambořice bude v termínu 1.–3. 7. 2022 pořádat svůj v VIII. festival folklorních ...


Petra Černocká se zapojila do aukce na podporu zraněných ukrajinských vojáků
Petra Černocká se zapojila do aukce na podporu zraněných ukrajinských vojáků

21.05.2022 | Zpěvačka a herečka Petra Černocká, ale i celá řada významných výtvarníků se zapojila do charitativní ...


Obnovitelné zdroje a ochrana přírody, krédo značky Frosch, která vás zve také do ZOO
Obnovitelné zdroje a ochrana přírody, krédo značky Frosch, která vás zve také do ZOO

05.05.2022 | Jedním ze základních pilířů značky Frosch je péče o životní prostředí. Nejedná se o pouhou ...


PAVEL HAAS QUARTET vadává nové album a těší se uznání i ve světě
PAVEL HAAS QUARTET vadává nové album a těší se uznání i ve světě

05.05.2022 | Významný britský hudební časopis BBC Music Magazine zařadil začátkem letošního roku PAVEL HAAS ...