Slovanský dům sází na luxus, je prodlouženou rukou Pařížské


Slovanský dům
25.05.2016 12:20 | redakce

Expanzi světových luxusních značek na český trh potvrzuje řada průzkumů renomovaných firem z oblasti komerčních realit. Vyhledávanou destinací je Praha, z velké části Pařížská ulice, která je již zcela přeplněna a zavedené obchodní zóny v centru města, čímž dochází k přetlaku poptávky v sektoru retailových nemovitostí a rozšiřování obchodů do okolních ulic.

Patří k nim i ulice Na Příkopě, kde je tichou dominantou Slovanský dům, coby multifunkční prostor, který láká na jedinečné portfolio jak zákazníky, vyhledávající luxus, klidnou a ničím nerušenou atmosféru, tak také návštěvníky, kteří směřují do Slovanského domu za zábavou či vytříbenou gastronomií. Ve Slovanském domě trend zájmu retailerů luxusních značek a zároveň zájem zákazníků o luxusní značky, sledují již několik let. ¾ zákazníků Slovanského domu podle aktuálního průzkumu společnosti IPSOS atmosféru luxusu a jedinečného konceptu nákupní galerie v centru Prahy oceňují.

„Jsme v centru Prahy, v centru dění a přitom zákazníkům nabízíme právě v této nebývale rušné části Prahy klidnou atmosféru a nabídku luxusu nejen ve zboží a službách, ale také v gastronomii,“ říká Matyáš Procházka, zástupce pronajímatele Slovanského domu.

Z luxusních světových značek zboží i služeb najdou zákazníci ve Slovanském domě například značky Cerruti, Delor, Weekend Max Mara, Franck Provost, Geox a řadu dalších. Kancelářské prostory obývají například firmy Emirates, Kaminari, Panattoni Europe, A.T. Kearney Gmbh, Ipsos a další.

Slovanský dům

 

O Slovanském domě:

Takových míst není v Praze mnoho … Původní barokní palác ze 17. století je od 19. století ikonou společenských akcí a zajímavých událostí v pražském centru. Ke společenskému využití či politickým akcím vždy sloužily vyhlášené restaurace, herny, kasino či kulečník. Dnes je Slovanský dům jedinečným objektem a specifickým místem v centru Prahy – oázou, ve které návštěvníci najdou nejen luxusní zboží světových značek, prvotřídní služby a vyhlášenou gastronomii, ale také zábavu v jediném multikinu v centru Prahy a rovněž nerušený odpočinek ve francouzské zahradě uvnitř vnitrobloku ve stínu staletých platanů (i tady má Slovanský dům prvenství – je jedinou nákupní galerií v centru Prahy, která nabízí místo k odpočinku v zahradě ze 17. století). Další rozměr, který Slovanský dům nabízí, jsou moderní kancelářské prostory. Slovanský dům = poslední oáza v centru Prahy.

Autor: Ivona Novotná

Slovanský dům

KomentářeKategorie
Příbuzné články
Pět důvodů, proč při dlouhodobé práci z domova nejsme výkonní
Pět důvodů, proč při dlouhodobé práci z domova nejsme výkonní

26.05.2020 | Jak produktivně spolupracovat, když nejste spolu? To je otázka, kterou teď řeší mnoho vedoucích ...


Profese v první linii – nejen zdravotníci, ale i zámečníci nebo ostraha
Profese v první linii – nejen zdravotníci, ale i zámečníci nebo ostraha

08.04.2020 | Současná situace mnoha lidem převrací život, řada z nich doma hledá, čím by se zaměstnali, ...


Proti koronaviru bojují v nemocnicích i roboty
Proti koronaviru bojují v nemocnicích i roboty

06.04.2020 | Kolaborativní robot dokáže spolehlivě a bezpečně sterilizovat místnosti, ve kterých se nachází ...


Přenáší se na bankovkách COVID-19? Podle WHO ne.
Přenáší se na bankovkách COVID-19? Podle WHO ne.

06.04.2020 | Panika z koronaviru se dotkla téměř všech aspektů našich každodenních životů - od změny pracovního ...


Homeoffice může být pro mnoho firem časovanou bezpečnostní bombou
Homeoffice může být pro mnoho firem časovanou bezpečnostní bombou

06.04.2020 | České firmy jsou dnes silně konfrontovány se situací, na níž neměly čas se připravit. Homeoffice ...