Slovanský dům sází na luxus, je prodlouženou rukou Pařížské


Slovanský dům
25.05.2016 12:20 | redakce

Expanzi světových luxusních značek na český trh potvrzuje řada průzkumů renomovaných firem z oblasti komerčních realit. Vyhledávanou destinací je Praha, z velké části Pařížská ulice, která je již zcela přeplněna a zavedené obchodní zóny v centru města, čímž dochází k přetlaku poptávky v sektoru retailových nemovitostí a rozšiřování obchodů do okolních ulic.

Patří k nim i ulice Na Příkopě, kde je tichou dominantou Slovanský dům, coby multifunkční prostor, který láká na jedinečné portfolio jak zákazníky, vyhledávající luxus, klidnou a ničím nerušenou atmosféru, tak také návštěvníky, kteří směřují do Slovanského domu za zábavou či vytříbenou gastronomií. Ve Slovanském domě trend zájmu retailerů luxusních značek a zároveň zájem zákazníků o luxusní značky, sledují již několik let. ¾ zákazníků Slovanského domu podle aktuálního průzkumu společnosti IPSOS atmosféru luxusu a jedinečného konceptu nákupní galerie v centru Prahy oceňují.

„Jsme v centru Prahy, v centru dění a přitom zákazníkům nabízíme právě v této nebývale rušné části Prahy klidnou atmosféru a nabídku luxusu nejen ve zboží a službách, ale také v gastronomii,“ říká Matyáš Procházka, zástupce pronajímatele Slovanského domu.

Z luxusních světových značek zboží i služeb najdou zákazníci ve Slovanském domě například značky Cerruti, Delor, Weekend Max Mara, Franck Provost, Geox a řadu dalších. Kancelářské prostory obývají například firmy Emirates, Kaminari, Panattoni Europe, A.T. Kearney Gmbh, Ipsos a další.

Slovanský dům

 

O Slovanském domě:

Takových míst není v Praze mnoho … Původní barokní palác ze 17. století je od 19. století ikonou společenských akcí a zajímavých událostí v pražském centru. Ke společenskému využití či politickým akcím vždy sloužily vyhlášené restaurace, herny, kasino či kulečník. Dnes je Slovanský dům jedinečným objektem a specifickým místem v centru Prahy – oázou, ve které návštěvníci najdou nejen luxusní zboží světových značek, prvotřídní služby a vyhlášenou gastronomii, ale také zábavu v jediném multikinu v centru Prahy a rovněž nerušený odpočinek ve francouzské zahradě uvnitř vnitrobloku ve stínu staletých platanů (i tady má Slovanský dům prvenství – je jedinou nákupní galerií v centru Prahy, která nabízí místo k odpočinku v zahradě ze 17. století). Další rozměr, který Slovanský dům nabízí, jsou moderní kancelářské prostory. Slovanský dům = poslední oáza v centru Prahy.

Autor: Ivona Novotná

Slovanský dům

KomentářeKategorie
Příbuzné články
Petra Černocká jako ambasadorka Vlčích máků v obrazech
Petra Černocká jako ambasadorka Vlčích máků v obrazech

11.11.2020 | Celkem 25 umělců se zapojilo do unikátního projektu Vlčí máky v obrazech a v rekordně krátké ...


Heidi Janků je bez práce, nenaříká, ale pomáhá!
Heidi Janků je bez práce, nenaříká, ale pomáhá!

05.11.2020 | Heidi Janků je jednou ze zpěvaček, která kvůli restritktivním opatřením v souvislosti se současnou ...


Herečka Eva Hrušková vydala Motivační diář 2021 plný úspěšných žen!
Herečka Eva Hrušková vydala Motivační diář 2021 plný úspěšných žen!

04.11.2020 | Představte si, že vám osud dovolí prožít za jediný rok všechna nesplněná přání. Stát se ...


Přihlaste svou technologii do soutěže Digital Promotion 4.0
Přihlaste svou technologii do soutěže Digital Promotion 4.0

30.10.2020 | Ministerstvo průmyslu a obchodu a agentura CzechInvest ve spolupráci s agenturou CzechTrade a s podporou ...


Nový klip Lenky Nové je křehkou náplastí na dnešní dny
Nový klip Lenky Nové je křehkou náplastí na dnešní dny

30.10.2020 | I přes velmi těžké podmínky, které doléhají také na celý kulturní svět, se Lenka Nová rozhodla ...