Trávníček, Svěcený, Saudek, Machálková i hlasatelská legenda slavili Silvestra


05.09.2021 16:00 | redakce

Vánoce v létě? Nakonec, proč ne, zvláště, když druhá část letošního srpna připomínala spíš podzim. Proč by si někteří umělci nemohli udělat vánoční čas a oslavit třeba Silvestra. Proto se v legendárním secesním sále hotelu Grand Bohemia v centru Prahy, kde se za první republiky pod názvem Bar Boccaccio setkávala smetánka a politiku tu dělali i T.G. Masaryk nebo Alois Rašín, sešli třeba Marián Vojtko, Jan Saudek, Jaroslav Svěcený, Pavel Trávníček, Vlastimil Harapes, Bohuš Matuš, Leona Machálková, Magda Malá nebo bývalá televizní hlasatelka, dnes moderátorka a příležitostná herečka Marie Tomsová. Několikahodinovým programem provázel moderátor Petr Šiška.

A nechyběl ani Kaiser. Nešlo však o slavného herce, ale režiséra Artura Kaisera, jenž zde natáčel televizního Silvestra.  

„S Oldou Kaiserem jsme jen jmenovci, ale nedávno jsme se zrovna bavili o tom, zda náhodou nemáme společné příbuzné. Zatím jsme to nezjistili, ale to chce čas,“ usmíval se bodrý muž, připomínající slavného italského herce Dannyho DeVita.

„Když jsem obvolával s produkcí některé umělce, tak se ozvalo i: Ježiši Kriste, Kaiser se zbláznil, Silevstra a v létě?...,“ podotkl s úsměvem prozradil režisér, který momentálně dotáčí životopisný dokument o Janu Přeučilovi, má za sebou náročné natáčení unikátního dokumentu o nanotechnologiích a za dva týdny začne točit velkofilm z cirkusového prostředí, který bude plný zajímavých jmen.

„Já jsem si to užila moc, a tak trochu jsem zavzpomínala na léta, kdy jsem televizní Silvestry na obrazovce uváděla. Dneska tu bylo veselo a milá společnost, a tu přijmu vždy moc ráda,“ svěřila se Marie Tomsová.

„Bezvadný skvělý, úžasný to bylo a jsem rád, že od různých venkovních open air akcí, které teď díky bohu jsou, jsem si mohl odskočit zazpívat hezké písně sem do krásného sálu, a že jsme tak trochu přeskočili čas,“ podotkl zpěvák Bohuš Matuš.

„Atmosféra byla skvělá, vyprávěli jsme i různé fórky a vtipy. Některé se objeví na obrazovce, jiné nelze prezentovat ani po 22 hodině,“ usmíval se herec Pavel Trávníček, který přišel s manželkou Monikou. V rámci programu zahrál i houslista Jaroslav Svěcený a zazpívali i Leona Machálková, Magda Malá nebo Marián Vojtko.

Na jaké z privátních televizí se tento rozhodně povedený „Silvestr“ objeví, režisér Artur Kaiser zatím neprozradil. „Uvidíme, nechte se překvapit,“ dodal.

 Foto: Jaroslav Hauer

 Tagy: média, zpěvačka, zpěvák

KomentářeKategorie
Příbuzné články
Václav a Jan Neckářovi jako kmotři debutového CD herce a hudebníka Petra Baťka
Václav a Jan Neckářovi jako kmotři debutového CD herce a hudebníka Petra Baťka

26.11.2021 | Petr Batěk je nejenom divadelní, televizní a filmový herec, ale i hudebník, textař, skladatel a ...


Češi zazáří na EXPO 2020 v Dubaji, včetně rekordu zapsaného v české Knize rekordů
Češi zazáří na EXPO 2020 v Dubaji, včetně rekordu zapsaného v české  Knize rekordů

17.11.2021 | O rok odložená výstava Expo oslní svět technologickými divy, a to hlavně díky nanotechnologiím, ...


Sexy dorty Josefa Maršálka pokřtily v divadle zpěvačka Lucie Bílá a herečka Simona Stašová
Sexy dorty Josefa Maršálka pokřtily v divadle zpěvačka Lucie Bílá a herečka Simona Stašová

12.11.2021 | Výjimečná vizuální podívaná a originální chutě ve smyslném provedení, tak vypadá nová kniha ...


IAF 3: Kongresové centrum ožije našlapaným fighter galavečerem
IAF 3: Kongresové centrum ožije našlapaným fighter galavečerem

10.11.2021 | Už se to blíží, v sobotu 13. listopadu se uskuteční v pražském Kongresovém centru galavečer ...


Testování automatických vozítek, která přináší progres v logistice
Testování automatických vozítek, která přináší progres v logistice

10.11.2021 | Mezinárodní logistický provider DACHSER testuje ve svých skladech automaticky řízená vozidla. ...