V novém tajemném klipu kapely Melodica si zahrála i Miss Czech Republic Kopíncová


15.01.2021 12:00 | redakce

Po velkém výpravném klipu s Lucií Vondráčkovou, Davidem Gránským a Mirkem Šimůnkem „Válka“, přichází rocková kapela MELODICA z Teplic s novinkou. Dali jí název „Svět se řítí do záhuby“. Zajímavostí, kromě účasti královny krásy Karolíny Kopíncové je bezesporu to, že natáčení klipu provázelo několik nevysvětlitelných záhad.

Že by snad Melodica v čele s Hankou Ježkovou otevřela tématem, ale i místem, kde natáčela, jistou ´třináctou komnatu´? Děly se jim totiž věci, které nejsou až tak zcela běžné a některým chvílemi šel až mráz po zádech!

„Videoklip jsme natáčeli v areálu Kostela Panny Marie Bolestné v Mariánských Radčicích. Za tuto možnost vděčíme dvěma duchovním - Christopheru Cantzenemu a Philippu Irmerovi, kteří nám vyšli maximálně vstříc. Během natáčení jsme zažili zvláštní a nevysvětlitelné události. Dveře, které byly zavřené, se náhle otevřely a všechny nás vyděsily. Dřevěný kříž z kostýmu pro faráře, který byl v pořádku, se rozlomil napůl a nastaly u nás smíšené pocity. Napadlo nás, zda nám tím ´někdo´?! nechtěl říct, že svět se opravdu řítí do záhuby, jak je zpíváno v naší písni k novému videoklipu,“ ptá se i sama frontmanka kapely Hanka Ježková.

Píseň bude samozřejmě také na chystaném novém CD Rockový srdce, které chce kapela vydat v tomto roce.

„Hlavní hereckou hvězdou se stala Miss Czech Republic 2020 Karolína Kopíncová. „Natáčení bylo hodně zajímavé. Bylo chladno, až zima, ale musím říct, že i přesto všechno jsem si to velmi užívala. Sama jsem tedy moc záhad nezažila, ale kapela o tom vyprávěla a měli to v živé paměti,“ svěřila se královna krásy a spolupráci s kapelou si pochvalovala.

Prvotní kontakt vznikl díky bohulibé činnosti, kterou je spolupráce s Nadačním fondem Slza zvířat Ladislava Zimmermanna, s nímž právě spolupracuje také misska.

V klipu si zahráli také jak sama vizážistka Dana Bárová, která působí jako makeup artistka v řadě filmů a seriálů, herec Vladan Reňák, Bára Fojtíková, tak i Aleš Muzika. V Melodice se během natáčení udály taky dvě zásadní změny.

„Přišel nový kytarista s francouzskými kořeny, sexy hudebník Enis Bennour a také došlo k výměně na postu baskytaristy a novým se stal Milan Sigmund,“ prozradila frontmanka kapely Hanka Ježková.

Celé téma klipu je kromě hudebního pojetí také bráno jako jakési poselství toho, o čem je současný svět.

„Nemá to být nějaká negace, naříkání, nebo mentorování. Ale snad jen takové zamyšlení nad tím, kam se ten náš svět opravdu řítí. Že si za to můžeme my sami lidé, a že bychom si měli uvědomit křehkost života i naší planety,“ říkají členové kapely Melodica, kteří už nyní přemýšlí nad dalším tématem, které by rádi zhudebnili a převedli kromě hudební i do obrazové podoby.

Na klip kapely MELODICA Svět se řítí do záhuby se můžete podívat zde!Tagy: hudba, zpěvák

KomentářeKategorie
Příbuzné články
Nejpodceňovanější profese
Nejpodceňovanější profese

02.11.2023 | Některá povolání vnímají lidé jako přínosná a prestižní, u jiných oceňují jejich nezbytnost, ...


Radim Vondráček se ujal funkce ředitele UPM
Radim Vondráček se ujal funkce ředitele UPM

02.11.2023 | Své nové funkce ředitele Uměleckoprůmyslového musea se od 1. listopadu ujal PhDr. Radim Vondráček, ...


Listopadový festival Olomouc Design Days
Listopadový festival Olomouc Design Days

02.11.2023 | Zajímáte se o umění, architekturu, design, užité umění, módu, šperky a nové trendy, které ...


Podzimní veletrh FOR BEAUTY přináší bohatý program
Podzimní veletrh FOR BEAUTY přináší bohatý program

26.09.2023 | Spousta inspirace, profesionální rady i výhodné slevy a nákupy. To vše na vás čeká na podzimním ...


Udržitelné zemědělství a agroekologie jsou aktuálně v kurzu
Udržitelné zemědělství a agroekologie jsou aktuálně v kurzu

20.09.2023 | Stále více zemědělců se dnes zaměřuje na udržitelné zemědělství a snižování zátěže ...